Listy

Listy to Twoje najważniejsze zasoby. Znajdują się w nich adresy email oraz wszystkie inne informacje o Twoich subskrybentach. Jesteś gotowy, aby przenieść swoją strategię marketingową na wyższy poziom? Dowiedz się jak narzędzie do budowy listy i jej segmentacji od GetResponse może Ci w tym pomóc!

Higiena bazy adresowej

Jeśli chcesz osiągnąć prawdziwy sukces w online marketingu, warto zatroszczyć się o jakość Twojej listy. Pomoże Ci to w osiąganiu lepszych rezultatów.

Listy wykluczeń

Jeśli szukasz sposobu na wykluczenie odbiorców z Twoich mailingów, to jesteś we właściwym miejscu.

Pola dodatkowe

Możesz dodawać do Twoich kontaktów dodatkowe informacje na ich temat. Choć nie jest to obowiązkowe, jest to niezwykle pomocne.

Przygotowanie i tworzenie listy

Lista to Twój "magazyn" na kontakty i najróżniejsze treści, które tworzysz na koncie GetResponse. Upewnij się, że Twoja lista jest właściwie przygotowana.

Samodzielne dodawanie kontaktów

Możesz samodzielnie dodawać kontakty do Twojej listy. Dowiedz się, w jaki sposób na własną rękę budować bazę adresową.

Segmenty

Specjalnie odfiltrowane grupy kontaktów pomogą Ci wysyłać wiadomości do właściwych grup odbiorców. Dowiedz się, jak po mistrzowsku opanować segmenty.

Statystyki importów

Twoje importy zawsze są sprawdzane przez nasz system anty-spamowy, Hydrę. Dowiedz się, jak czytać statystyki dotyczące importów.

Tagi i scoring

Idealne rozwiązanie pod segmentację listy. Tagi i scoring pozwalają przypisywać Twoim kontaktom niewidzialne dla nich etykiety i punkty.

Wyszukiwanie kontaktów

Znajomość zarządzania listą pomoże Ci stworzyć bazę wspaniałej jakości.