Program partnerski GetResponse

Polecaj klientów i zarabiaj na naszym programie afiliackim!

Wybierz jeden z dostępnych programów partnerskich i zarabiaj promując i polecając korzystanie z GetResponse.

Wybierz spośród 2 wariantów

Reprezentujesz agencją marketingową?

Dowiedz się więcej o naszych programach partnerskich dla agencji marketingowych

PROGRAMY DLA AGENCJI

Dlaczego warto dołączyć

 • Specjalne zniżki

  Zniżka partnerska na plany GetResponse z programami zintegrowanymi z naszą platformą email marketingową

 • Dane i statystyki

  Raporty w czasie rzeczywistym do skalowania i optymalizacji Twoich kampanii partnerskich

 • 2 programy do wyboru

  Zarejestruj się w jednym lub obu programach, aby zmaksymalizować swoje prowizje

 • Materiały sprzedażowe

  Kompletny zestaw banerów reklamowych, materiałów i przewodników sprzedażowych

Ekosystem marketingu partnerskiego

GetResponse oferuje kompletną i łatwą w użyciu platformę, która pomoże Ci rozwijać, angażować i konwertować odbiorców za pomocą skutecznych narzędzi do email marketingu, automatyzacji i budowy listy.

Nasza wyjątkowa platforma do marketingu partnerskiego wyposażona jest we wszystkie narzędzia, treści i poradniki, których potrzebujesz do tworzenia efektywnych kampanii. Możesz połączyć te dwie platformy jako partner GetResponse i stworzyć swój własny ekosystem marketingu partnerskiego.

Program partnerski GetResponse – najczęściej zadawane pytania

Co to są i na czym polegają programy partnerskie?

Program partnerski to sposób na zarabianie poprzez zachęcanie użytkowników do skorzystania z naszych produktów i usług. Otrzymujesz od nas unikalny link, którym możesz zamieścić na swojej stronie, blogu, kanale YouTube, profilach w mediach społecznościowych. Ten link pozwala naszemu oprogramowaniu na monitorowanie Twoich wyników i liczby konwersji, za które otrzymujesz pieniądze.

Czy każdy może dołączyć do programu partnerskiego?

Nasz program jest darmowy i otwarty na bloggerów, youtuberów, marketerów online, przedsiębiorców cyfrowych, i innych. Nie musisz być klientem GetResponse, aby stać się partnerem, ale zachęcamy do wypróbowania naszej kompleksowej platformy marketingowej. Zacznij z planem GetResponse Free. Jako partner będziesz mógł skorzystać z wielu ofert specjalnych i zniżek.

Komu mogę polecić GetResponse?

GetResponse jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje kompleksowej platformy do marketingu online. Nasze produkty dostosowane są dla wielu odbiorców, m.in. marketerów online, przedsiębiorców, twórców treści, freelancerów i małych biznesów. Ponadto, nasza strona dostępna jest w ponad 20 językach, aby móc obsługiwać klientów z całego świata.

Jaka jest żywotność plików cookie w Waszym programie?

Nasze programy oferują ciastko o żywotności do 120 dni, abyś miał wystarczająco dużo czasu na konwersje. Jeśli klient z polecenia nie zdecyduje się na konwersję od razu, nadal masz szansę na prowizję, jeśli wróci i wykupi płatne konto w ciągu 120 dni. Dodatkowo przypisujemy sprzedaż na podstawie ostatniego kliknięcia.

Jak mogę monitorować moją sprzedaż i wyniki?

Po utworzeniu konta otrzymasz unikalny link partnerski, który jest od razu gotowy do użycia. Wykorzystujemy monitorowanie plików cookie i Twój link do zbierania informacji o liczbie kliknięć, nowych kont i sprzedaży. Jeśli potrzebujesz unikalnego kodu promocyjnego skontaktuj się z naszym zespołem ds. marketingu partnerskiego.

Do którego programu dołączyć?

Program prowizyjny jest przeznaczony dla partnerów, którzy chcą mieć długoterminowe, pasywne, comiesięczne źródło dochodu. Partnerzy będą otrzymywali prowizję tak długo, jak ich użytkownicy z polecenia pozostają płacącymi klientami. Program premiowy przeznaczony jest dla partnerów, którzy chcą otrzymać większą sumę z góry. Partnerzy otrzymują jednorazową premię za każdą sprzedaż. Jeśli nadal nie jesteś pewny, co wybrać - dołącz i testuj oba programy.

Ile mogę zarobić?

Nie ustawiamy żadnego limitu zarobków. Im więcej kont polecisz, tym więcej zarobisz. Możesz otrzymać 33% z każdej opłaty realizowanej przez poleconego klienta (tak długo jak ta osoba jest naszym klientem) lub $100 za każdą nową sprzedaż z Twojego polecenia. Prowizja jest zależna od rodzaju programu, w którym weźmiesz udział.

Kiedy otrzymam pieniądze?

W programie prowizyjnym wypłacamy prowizje za potwierdzone sprzedaże z poprzedniego miesiąca około 20 dnia bieżącego miesiąca.

W programie premiowym wypłacamy premie w przeciągu 30 dni, po 60-dniowym okresie weryfikacji sprzedaży. W przypadku obu programów, musisz przekroczyć próg 50$, aby otrzymać zapłatę.

Miej na uwadze, że wybrana przez Ciebie metoda płatności może podlegać dodatkowym opłatom lub wydłużonemu czasowi przetwarzania, na które to czynniki nie mamy wpływu.

Czy dostępne jest głębokie linkowanie?

Dostępne jest głębokie linkowanie i w ten sposób partnerzy tworzą linki do wybranych miejsc na stronie sprzedawcy. Aby zwiększyć wskaźnik konwersji, zamiast używać standardowego linku partnerskiego do strony głównej, możesz linkować do danego miejsca, wpisu na blogu lub poradnika, który bezpośrednio wpisuje się w Twoje treści.

Czy mogę dołączyć do obu programów partnerskich GetResponse?

Jak najbardziej możesz dołączyć zarówno do programu premiowego, jak i prowizyjnego.

Co stanie się po założeniu konta?

Po założeniu darmowego konta otrzymasz email powitalny z danymi do logowania i szczegółami programu.

Czy powinienem zamieścić w swoich treściach informację o korzystaniu z linków partnerskich?

Tak i jest to dobra praktyka. Odwiedź stronę Federalnej Komisji Handlowej Stanów Zjednoczonych, aby przeczytać więcej o informowaniu odbiorców w marketingu partnerskim.

Marketing partnerski – blog