„Jesteśmy międzynarodową firmą, składającą się z entuzjastów nowych technologii. Znajdziesz wśród nas ekspertów z różnych dziedzin. Nieważne co robimy, zawsze jesteśmy kreatywni, otwarci na wiedzę i nowe doświadczenia. To właśnie dlatego w ciągu 20 lat udało nam się osiągnąć tyle sukcesów na rynkach na całym świecie.” Szymon Grabowski, założyciel i prezes GetResponse Sp z o.o.

O GetResponse

Our Team

Kim jesteśmy?

Do tej pory zaufało nam ponad 350 000 klientów ze 183 krajów, a platforma GetResponse dostępna jest w 27 wersjach językowych. Ponad 300 naszych profesjonalistów pracuje w biurach w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Malezji, Rosji i Brazylii.

Nieprzerwanie od 20 lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania dla online marketerów, które umacniają pozycję przedsiębiorców i pomagają w rozwoju biznesu.

Poznaj nasz zespół
Co robimy?

Co robimy?

Nasza platforma posiada pełen zestaw prostych i skutecznych rozwiązań, dostosowanych zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw. Narzędzia GetResponse są skierowane do organizacji, które wdrażają szeroko zakrojone kampanie, skupione na wynikach i zwrocie z inwestycji.

GetResponse to narzędzie do email marketingu i zarządzania kampaniami online. Pomaga tworzyć targetowane listy subskrybentów, wysyłać newslettery, video emaile i kampanie follow-up. Wysyłaj wiadomości o responsywnym designie, korzystaj z marketing automation, setek szablonów, kreatora landing pages oraz narzędzi do analiz i statystyk.

Nasze produkty
Nasze wartości

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy rozwiązanie wolne od spamu i osiągające stały - najwyższy na rynku - ponad 99% poziom dostarczalności.

Platformę GetResponse wyróżniają takie funkcjonalności jak m.in.: marketing automation, landing pages, edytor grafik, design responsywny, formularze zapisu, webinary oraz narzędzie Perfect Timing.

Nasz dedykowany zespół ekspertów zapewnia 5-gwiazdkową obsługę klienta za pośrednictwem emaili oraz czatu.

Historia firmy

Senior management

Simon GrabowskiCEO
Simon Grabowski
CEO
Daniel BrzezińskiCOO
Daniel Brzeziński
COO
Ola GrabowskaCustomer Success Director
Ola Grabowska
Customer Success Director
Tomasz Świacko-Świackewicz CTO
Tomasz Świacko-Świackewicz
CTO
Marta Zabłocka-PetersonCFO
Marta Zabłocka-Peterson
CFO
Maciej Ossowski Director of GetResponse MAX
Maciej Ossowski
Director of GetResponse MAX

Zaufali nam

Sukces zespołu GetResponse zależy przede wszystkim od satysfakcji naszych partnerów.
Z naszej platformy email marketingowej korzystają najbardziej rozpoznawalne światowe marki i organizacje.

Kontakt