„Jesteśmy międzynarodową firmą, składającą się z entuzjastów nowych technologii. Znajdziesz wśród nas ekspertów z różnych dziedzin. Nieważne co robimy, zawsze jesteśmy kreatywni, otwarci na wiedzę i nowe doświadczenia. To właśnie dlatego w ciągu 20 lat udało nam się osiągnąć tyle sukcesów na rynkach na całym świecie.” Szymon Grabowski, założyciel i prezes GetResponse Sp z o.o.

O GetResponse

Our Team

Kim jesteśmy?

Do tej pory zaufało nam ponad 350 000 klientów ze 183 krajów, a platforma GetResponse dostępna jest w 27 wersjach językowych. Ponad 300 naszych profesjonalistów pracuje w biurach w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Malezji, Rosji i Brazylii.

Nieprzerwanie od 20 lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania dla online marketerów, które umacniają pozycję przedsiębiorców i pomagają w rozwoju biznesu.

Poznaj nasz zespół
Co robimy?

Co robimy?

Nasza platforma posiada pełen zestaw prostych i skutecznych rozwiązań, dostosowanych zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw. Narzędzia GetResponse są skierowane do organizacji, które wdrażają szeroko zakrojone kampanie, skupione na wynikach i zwrocie z inwestycji.

GetResponse to narzędzie do email marketingu i zarządzania kampaniami online. Pomaga tworzyć targetowane listy subskrybentów, wysyłać newslettery, video emaile i kampanie follow-up. Wysyłaj wiadomości o responsywnym designie, korzystaj z marketing automation, setek szablonów, kreatora landing pages oraz narzędzi do analiz i statystyk.

Nasze produkty
Nasze wartości

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy rozwiązanie wolne od spamu i osiągające stały - najwyższy na rynku - ponad 99% poziom dostarczalności.

Platformę GetResponse wyróżniają takie funkcjonalności jak m.in.: marketing automation, landing pages, edytor grafik, design responsywny, formularze zapisu, webinary oraz narzędzie Perfect Timing.

Nasz dedykowany zespół ekspertów zapewnia 5-gwiazdkową obsługę klienta za pośrednictwem emaili oraz czatu.

Historia firmy

Senior management

Simon Grabowski
CEO
Daniel Brzeziński
COO
Ola Grabowska
Customer Success Director
Tomasz Świacko-Świackewicz
CTO
Marta Zabłocka-Peterson
CFO
Maciej Ossowski
Director of GetResponse MAX

Zaufali nam

Sukces zespołu GetResponse zależy przede wszystkim od satysfakcji naszych partnerów.
Z naszej platformy email marketingowej korzystają najbardziej rozpoznawalne światowe marki i organizacje.

Kontakt