Czy mogę zobaczyć dlaczego kontakty wypisały się z listy?

Aby zobaczyć powód, dla którego kontakty wypisały się z listy, przejdź do zakładki Usunięty na stronie nieaktywnych kontaktów. Powód wypisu będzie również widoczny w pliku, do którego wyeksportujesz nieaktywne kontakty.

Kiedy kontakt wypisuje się z listy, usuwa tym samym swoje dane. Wypisanie z listy jest równoznaczne z tym, że kontakt wycofuje swoją zgodę na otrzymywanie Twoich wiadomości. Subskrybenci mogą odnowić swoją zgodę, poprzez ponowny zapis na listę. Kontakty mogą wypisać się z listy, podając jeden z poniższych powodów:

Na moją skrzynkę email przychodzi zbyt wiele wiadomości.

Kontakt nie jest zadowolony z łącznej ilości maili, które otrzymuje w swojej skrzynce. Nie oznacza to, że jest niezadowolony konkretnie z Twoich wiadomości. Wypisuje się jednak, aby zmniejszyć ilość wiadomości dostarczanych do swojej skrzynki odbiorczej.

Otrzymałem od Ciebie zbyt wiele wiadomości.

Kontakt nie jest zadowolony z ilości wiadomości, które otrzymuje od Ciebie. Jeśli kontakty często wypisują się z listy, wybierając ten powód, przemyśl częstotliwość, z jaką wysyłasz wiadomości. Innymi słowy, skup się na jakości, a nie ilości wysyłek.

Treść wiadomości nie jest dla mnie interesująca.

Kontakt nie jest zadowolony z zawartości wiadomości, które od Ciebie otrzymuje. Może to oznaczać, że kontakt zapisał się na listę z uwagi na konkretne treści, a Twój zamysł co do tematyki poruszanej w tej liście uległ zmianie. Może to również oznaczać, że kontakt stracił zainteresowanie danym tematem.

Nie jestem już Twoim klientem.

Kontakt zapisał się na listę, ale nie jest już zainteresowany otrzymywaniem od Ciebie wiadomości. Ich treści już mu nie odpowiadają.

Nie wyraziłem /-am zgody na wysyłanie wiadomości na mój adres email.

Kontakt uważa, że nigdy nie zapisywał się na Twoją listę. Kontakty używają tego powodu, aby zgłosić, że wiadomości wysyłane są bez ich zgody.

Inne

Żaden z powyższych powodów, nie odnosi się do powodu, dla którego kontakt wypisuje się z listy.

Uwaga: Gdy zauważysz wysoką liczbę wypisów ze swojej listy, możesz przedsięwziąć pewne kroki, aby zmniejszyć tę liczbę. Rozważ postępowanie zgodne z najlepszymi praktykami, które zwiększają dostarczalność, aby uniknąć dużej ilości wypisów.