Jak dodawać kontakty do list?

Istnieje kilka możliwości dodawania kontaktów do list. Znajdź metodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

  • Ręczne dodawanie pojedynczych kontaktów. Ta metoda pozwala na szybkie dodanie imienia i nazwiska kontaktu wraz z adresem email i polami dodatkowymi. To wygodny sposób na wprowadzenie do 50 kontaktów dziennie.
  • Import listy kontaktów. Ta metoda pozwala na przesłanie pliku, wklejenie wielu adresów lub import listy z innego serwisu. Ten sposób jest najskuteczniejszy w przypadku dużych list lub list zawierających wiele pól dodatkowych.
  • Ustawienie importów regularnych, jeśli korzystasz z takich serwisów jak Magento. Możesz określić jak często i jakie informacje mają być przesyłane w trakcie regularnych importów kontaktów. Możesz także skorzystać z integracji, dzięki którym automatycznie dodasz do listy nowe kontakty, które – przykładowo – dokonają transakcji w Twoim sklepie online. Listę dostępnych integracji znajdziesz na stronie Integracje i API.
  • Wykorzystanie integracji i wtyczek do dodawania kontaktów z popularnych platform i serwisów. Pełną listę integracji i wtyczek znajdziesz na stronie Centrum Integracji GetResponse.
  • Dodawanie kontaktów przez API (Application Programming Interface). Ta metoda jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które potrafią programować. Wsparcie techniczne i dokumentację znajdziesz na stronie APIDocs.