Skuteczny email w biznesie – zapraszamy na szkolenie
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Skuteczny email w biznesie – zapraszamy na szkolenie

Jeżeli przegapiliście lub nie mogliście skorzystać ze szkoleń, konferencji i warsztatów, o których pisaliśmy ostatnio to jeszcze nic straconego.

Mamy bowiem dla Was zaproszenie na kolejne szkolenie – “Skuteczny email w biznesie”

Tym razem, szkolenie odbędzie się w Poznaniu już w najbliższy poniedziałek (20.06).

Jak można przeczytać na stronie organizatorów szkolenie jest dobrą okazją do pogłębienia wiedzy na temat sposobów wykorzystania poczty email w biznesie, w tym m.in.:

  • jak tworzyć efektywne mailingi
  • na co zwracać uwagę wybierając narzędzie do email marketingu
  • jak prowadzić kampanie email marketingowe zgodnie z polskim prawem

Na szkoleniu nie zabraknie również akcentu GetResponse. Jesteśmy bowiem nie tylko partnerem spotkania, ale również jeden z naszych ekspertów podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą. Tym razem, będzie to Maciej Górski, Email Marketing Specialist w GetResponse, który opowie o budowie i wykorzystaniu baz mailingowych.

Maciej odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami na rynku polskim i amerykańskim. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi klientami jak: Intercontinental, Cyfrowe.pl, czy Intymnie.com.
Czynnie wspomaga klientów GetResponse w planowaniu kampanii email marketingowych, przeprowadza szkolenia z obsługi platformy oraz polityki email marketingu, kształcąc klientów z zakresu najlepszych praktyk w branży e-marketingu, komunikacji z klientem, budowania baz adresowych oraz przestrzegania przyjętych regulacji prawnych w komunikacji drogą elektroniczną.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora. Koszt uczestnictwa to 597 zł.

Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.