Wysyłka milionów
emaili z 99%
dostarczalnością

Szybkość i dostarczalność są niezwykle ważne dla GOG, na którego stronę każdego miesiąca wchodzą miliony odwiedzających. Dzięki GetResponse mogą realizować duże wysyłki z 99% wskaźnikiem dostarczalności, który jest gwarancją tego, że komunikacja dotrze do odbiorców.

Miliony

emaili wysyłanych co miesiąc

99%

dostarczalności

2M emaili/h

przy utrzymaniu
najwyższej dostarczalności

GOG.com jest platformą dystrybucji cyfrowej, która oferuje wybór gier, napędzana jest filozofią “kupujesz – należy do Ciebie” i wyjątkowo dba o swoich klientów.

Inne platformy nie pracują tak blisko z innymi firmami jak wy… Tworzycie funkcjonalności w oparciu o nasze wymagania, dotyczące naszych potrzeb biznesowych.

Kamil ZukowskiKamil Zukowski – Direct Marketing and Monetization Manager

W jaki sposób GetResponse pomaga GOG?

 • Oferujemy bezproblemową wysyłkę milionów emaili od dnia pierwszego ze wspomaganym rozgrzewaniem IP, abyś podczas onboardingu z GetResponse nie musiał rezygnować z wysyłek.
 • Stały kontakt z odbiorcami z 99% wskaźnikiem dostarczalności
 • Opłacalność ich komunikacji jest zapewniona przez wysyłki dużej objętości przy utrzymaniu niezawodności usługi.
 • Dedykowany Customer Experience Engineer dla GOG pomaga optymalizować kampanie marketingowe online dla najlepszych wyników

Czy możesz zaoszczędzić czas i pieniądze z GetResponse?

SZYBKI ONBOARDING:

Inne platformy nie pracują tak blisko z innymi firmami jak wy… Tworzycie funkcjonalności w oparciu o nasze wymagania, dotyczące naszych potrzeb biznesowych.

JEDNA PLATFORMA DO WSZYSTKIEGO:

Wykorzystujemy GetResponse do komunikacji wewnętrznej, np. w zespołach IT, adminów czy HR, a GetResponse MAX używamy również w innych firmach należących do naszej grupy.

WSPARCIE:

Z pewnością oszczędzam czas dzięki Waszej obsłudze klienta. Kontakt z Wami jest świetny i często, zanim ja się zorientuję, wiecie, że coś się dzieje, co oszczędza mi tyle czasu!

Czy mogę zwiększyć przychód z GetResponse?

Na podstawie mojego doświadczenia uważam, że wysoki wskaźnik otwarć wiadomości jest najważniejszą rzeczą w prowadzeniu skutecznych kampanii.

Kamil ZukowskiKamil Zukowski – Direct Marketing and Monetization Manager

Na każdy 1 mln wysłanych wiadomości, wzrost wskaźnika dostarczalności o 1% przyczynia się do 10 tys. więcej klientów, którzy otrzymają Twój email. Właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć jak najwyższą dostarczalność. Ma to sens. Każda dodatkowa osoba, która otrzymuje wiadomość jest potencjalnym klientem i oznacza potencjalny wzrost zwrotu z inwestycji.

Email ab testing
Testy A/B wiadomości

Jak GetResponse wypada w porównaniu do innych narzędzi?

AKTYWNIE WSPOMAGA DOSTARCZALNOŚĆ:

Wszystko, co robicie w GetResponse i rozwiązania, które ciągle wprowadzacie ograniczają problemy z dostarczalnością. Nie każdy ESP to oferuje. … Wiele platform marketingowych nie było w stanie zaoferować nam rozwiązania do wysyłki dużych objętości emaili, które było dla nas niezbędne. Większość może obsłużyć wysyłki do 1 mln, ale nie objętości, które my wysyłamy.

PROFERUJE POMOC CUSTOMER EXPERIENCE ENGINEERÓW:

Gdy miałem pytania, poprzedni usługodawca ESP wysyłał mi tylko linki do artykułów FAQ, a GetResponse MAX oferuje pomoc Customer Experience Engineera, który przeprowadza mnie przez cały proces i wyszukuje dla mnie odpowiednie informacje i rozwiązania, które odpowiadają naszym potrzebom. … Szukaliśmy firmy, która w obsłudze klienta zatrudnia prawdziwe osoby. Oczekiwaliśmy całodobowego wsparcia i GetResponse MAX nam to dostarcza. Inne firmy nie pracują tak blisko ze swoimi klientami jak Wy.

TWORZY POTRZEBNE FUNKCJONALNOŚCI:

Rozwój platformy marketingowej jest dla nas bardzo ważny i chętnie w nim uczestniczymy. Nasze potrzeby są spełniane, bo jesteśmy częścią procesu. Dzielimy się opiniami i często jesteśmy zapraszani na spotkania zespołowe, aby przedyskutować funkcjonalności, które zostaną wdrożone w przyszłości.

Wykorzystane narzędzia

 • Email marketing – Skuteczne oprogramowanie do email marketingu z profesjonalnymi szablonami wiadomości, intuicyjnymi narzędziami do projektowania i sprawdzoną dostarczalnością.

 • Marketing automation – Zrealizuj idealną ścieżkę klienta za pomocą wizualnego edytora marketing automation, rosnącego wraz z Twoimi potrzebami.

 • Statystyki emaili – Mierzalne dane dla precyzyjnego email marketingu. Podejmuj właściwe decyzje marketingowe w oparciu o wyniki wysyłek i reakcje kontaktów.

Poznaj podobne historie

 • Agencje marketingowe , Online marketing Marketing automation , Statystyki emaili

  7,31% unikalnych kliknięć
  przy systematycznych testach A/B

 • Ecommerce , Księgarska Email marketing , Integracje GetResponse , Kreator wiadomości

  Wzrost przychodów
  o 200% dzięki email
  marketingowi

 • Edukacja Email marketing , Integracje GetResponse , Marketing automation

  Inteligentne zarządzanie listą kontaktów i automatyzacją

Chcesz przedstawić
swoją historię?

Zacznij za darmo | Bez karty kredytowej