Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zapraszamy na konferencję ekspertów GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zapraszamy na konferencję ekspertów GetResponse

Od blisko 3 lat eksperci GetResponse systematycznie goszczą na największych konferencjach branżowych i dzielą się swoją wiedzą i know how na temat email marketingu.

Są to zazwyczaj wydarzenia szeroko związane z marketingiem, social media lub procesami sprzedaży online.

Dlaczego w takim razie nie zrobić konferencji poświęconej zagadnieniom związanym wyłącznie z email marketingiem – ktoś rzucił pomysł na jednym z naszych wewnętrznych spotkań. Nie trzeba było długo czekać, żebyśmy wcielili go w życie.

“Pierwsze kroki w email marketingu: Jak zacząć zarabiać w internecie?” to konferencja w całości poświęcona zagadnieniom związanym z email marketingiem. Odbędzie się 16 kwietnia w wieżowcu Millenium Plaza w Warszawie.

Dlaczego warto?

Uczestnicy szkolenia zdobędą elementarną wiedzę pozwalającą im rozpocząć skuteczne działania email marketingowe jak np. budowa bazy mailingowej,  segmentacja, tworzenie newslettera czy strategii kampanii.

To jednak nie wszystko. Na przykładach najskuteczniejszych kampanii email marketingowych prelegenci opowiedzą jak przekuć zdobytą wiedzę w wymierne korzyści i zacząć skutecznie sprzedawać już w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia.

Konferencja będzie prowadzona przez ekspertów email marketingu z GetResponse, którzy na co dzień współpracują z kluczowymi klientami na rynku polskim jak i amerykańskim. W gronie prelegentów znajdują się m.in. Maciej Ossowski i Maciej Górski – znani już Wam doskonale – doświadczeni wykładowcy, którzy regularnie dzielą się wiedzą z zakresu email marketingu z uczestnikami wielu konferencji branżowych w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

Duży nacisk chcemy położyć na atmosferę indywidualnych porad, intensywnej nauki i szerokiej wymiany doświadczeń.

Szczegóły…

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 299 zł + VAT. Cena konferencji obejmuje lunch i przerwy kawowe, materiały konferencyjne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Liczba miejsc jest oczywiście ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją za długo.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie emailkonferencja.pl

Patronami medialnymi konferencji są: Nowoczesna Firma, Ebiznesonline, Ekomercyjnie.pl, Dziennik Internautów, Nowy Marketing, Proseed, E-biznes.pl oraz Bankier.pl.

Patronat branżowy nad konferencją sprawuje IAB Polska i Polskie Stowarzyszenie Marketingu.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.