Email marketing to skuteczna forma promocji, która angażuje Twoich odbiorców i równocześnie pomaga promować prowadzoną przez Ciebie działalność. W czasie rzeczywistym Twoi subskrybenci mogą otrzymywać od Ciebie oferty usług i produktów. Mailing nie generuje przy tym zbędnych kosztów, takich jak druk czy rozsyłka, a co ważniejsze – na bieżąco możesz monitorować, czy odbiorca Twojej reklamy otwiera, czyta i korzysta ze złożonej mu przez Ciebie propozycji. Dlatego właśnie email marketing wciąż pozostaje kluczowym kanałem komunikacji marketingowej dla wielu przedsiębiorstw.

Kampanie email marketingowe. Jak zaplanować skuteczne działania w 20 krokach

Do sezonu świątecznego pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale to już czas, aby planować działania marketingowe! Dowiedz się, jak przygotować, a następnie przeprowadzić udane kampanie sezonowe z okazji Halloween, Black Friday oraz Cyber Monday! Zaplanuj, dzięki naszym wskazówkom świąteczne kampanie realizowane z okazji Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia czy Nowego Roku. Kampanie, dzięki którym zrealizujesz swoje cele […]

Pomysły na świąteczne kampanie email marketingowe

Co możemy zyskać dzięki  kampanii z udziałem youtuberów? Zwiększenie świadomości marki u grupy docelowej (awareness) oraz pozytywny wpływ na jej postrzeganie przez konsumentów (engagement). A co więcej, istnieje szereg narzędzi, dzięki którym takie działania ukierunkować można na wsparcie sprzedaży online. W poniższym krótkim artykule podpowiemy, jak z nich korzystać oraz w jaki sposób zaplanować wideo komunikację  – możliwie najefektywniejszą i jak najbardziej angażującą. Przedstawimy cztery elementy, o których warto pamiętać, realizując kampanię z pomocą digital influencerów w branży e-commerce.

    Jak wykorzystać potencjał influencerów w e-commerce?

    logoTitle
    Zacznij przygodę
    z online marketingiem
    ZACZNIJ ZA DARMO