Zagłosuj na nas w European Business Awards
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

Zagłosuj na nas w European Business Awards

Czy wiecie, kto stoi za marką GetResponse?

Nazywamy się Implix i jesteśmy firmą z Trójmiasta, tworzoną przez prawie 150 entuzjastów i ekspertów – a przede wszystkim ludzi, którzy lubią to, co robią na co dzień. Nasza praca została właśnie doceniona nominacją w międzynarodowym konkursie European Business Awards – a Wy możecie pomóc nam wygrać.

O Implix

Implix został założony przez twórcę GetResponse Szymona Grabowskiego w 1999 roku w Gdyni, choć GetResponse pierwsze sukcesy odnosił na rynku amerykańskim, by dopiero po latach pojawić się również na rodzimym rynku. Dziś z produktu korzysta 250 000 klientów na całym świecie.

Ale Implix to przede wszystkim ludzie, rosnący od 13 lat, zaangażowany w swoją pracę zespół – od programistów i webmasterów, przez obsługę klienta, po działy marketingu i edukacji.

Tak wyglądamy dzisiaj. 🙂

.

O European Business Awards

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych europejskich firm oraz prowadzenie dyskusji na temat przyszłości biznesu w Europie – zarówno na poziomie krajowym jak i ogólnoeuropejskim.

Konkurs składa się z kilku etapów. W tej edycji spośród 1300 nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło finalistów w poszczególnych krajach. Wśród polskich znalazł się również Implix.

Kolejnym etapem jest wyłonienie Zwycięzców Krajowych, a oprócz jury decydujący głos ma również publiczność – czyli każdy z Was. 🙂

Jak zagłosować?

Jeśli nam kibicujecie, możecie zagłosować na stronie konkursowej – a przy okazji obejrzeć film, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję, a w którym Szymon (wraz z moją skromną pomocą) opowiada o Implix: o tym, w jaki sposób tworzymy nasze produkty, w jakiej atmosferze pracujemy (i dlaczego czasem zamiast pracować budujemy latawce ;))

.

Aby zagłosować, kliknijcie w ten link. Z prawej strony znajduje się okno rejestracji, która wymagana jest do oddania głosu (Wasze dane nie zostaną wykorzystane do żadnych innych celów poza weryfikacją prawidłowości głosowania przez organizatora konkursu).

Po rejestracji otrzymacie email z linkiem potwierdzającym – kliknijcie w niego, i zagłosujcie zielonym przyciskiem „Vote”, który teraz pojawi się obok filmu. Brzmi skomplikowanie, ale to naprawdę proste i zajmie tylko chwilę! A my będziemy dozgonnie wdzięczni za każdy głos!

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie – znaczy dla nas bardzo wiele. W końcu nie byłoby nas tu bez Was, naszych Klientów!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić