Witamy na blogu GetResponse!
autor: Katarzyna Grochowska ostatnia aktualizacja 0

Witamy na blogu GetResponse!

Z przyjemnością witamy Was na naszym blogu, który założyliśmy z myślą o naszych użytkownikach, czyli o Was. Będziemy Wam dostarczać informacje zarówno o dobrych praktykach email marketingowych, jak i o nowinkach produktowych.

Pierwsze informacje już niebawem, gdyż 14 czerwca startujemy z premierą naszego flagowego produktu – GetResponse – na rynku polskim. GetResponse od ponad 10 lat dostarcza najwyższej klasy narzędzi do przeprowadzania wysyłek email marketingowych. Z innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez GetResponse skorzystało już ponad 140 000 klientów z całego świata, wysyłając 5 miliardów emaili rocznie. GetResponse oprócz tradycyjnych funkcji oferowanych przez narzędzia email marketingowe, umożliwia również integrację kampanii emailowych z obecnością w social media, odsłuchiwanie wiadomości, nagrywanie oraz przesyłanie plików multimedialnych w treści maila, a także przeprowadzanie ankiet wśród subskrybentów.

W ramach ukłonu dla naszych nowych klientów zachęcamy Was do darmowego korzystania z testowej wersji beta GetResponse przez całe lato! Będzie to niesamowita okazja to osobistego przekonania się o wyjątkowości tego produktu, jego funkcjonalności i zaletach. Wypuszczamy wersję beta, by móc ją na bieżąco dostosowywać do Waszych potrzeb i wymagań, których realizację stawiamy sobie za cel. Do Waszej dyspozycji dostępne będą wszystkie funkcje, z jedynym limitem pod postacią 1 000 subskrybentów w paczce.

Zachęcamy zarówno do przetestowania produktu, jak i do komentowania i dzielenia się Waszymi opiniami na poruszane przez nas na blogu tematy. O wszystkich postach dowiecie się pierwsi śledząc nasze konto na Blipie, dopisując się do naszego kanału RSS czy odwiedzając stronę na Facebooku. Czytajcie nas na bieżąco, a nie ominą Was żadne gorące nowości.

Życzymy miłej lektury,
zespół GetResponse

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.