Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Świąteczne szablony newsletterów już w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Świąteczne szablony newsletterów już w GetResponse

Jutro pierwszy dzień grudnia, czyli do świąt pozostanie już tylko 23 dni.

A to oznacza nic innego jak  świąteczne kampanie promocyjne oraz życzenia, które najczęściej adresowane są do klientów, partnerów biznesowych oraz rodziny i przyjaciół.

Jeżeli jeszcze szukacie pomysłów na kampanie promocyjne to z pomocą przyjdzie Wam nasz poradnik, który wydaliśmy wczoraj. Znajdziecie w nim również życzenia – wiemy jak wielki problem może czasami sprawiać ich napisanie ;).

Problemem nie będą również świąteczne szablony newsletterów. Jak co roku przygotowaliśmy kilka wersji, gotowych do użycia, szablonów. Chcieliśmy, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego możecie wybierać spośród typowo świątecznych motywów lub bardziej stonowanych i oryginalnych wzorów.

Szablony świąteczne znajdziecie w kategorii “okolicznościowe”.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie musicie martwić się o świąteczną kampanie email marketingową, ponieważ wszystkie jej elementy są na wyciągnięcie ręki i to w dodatku całkowicie za darmo. Nie ma zatem co zwlekać, tylko brać się do pracy i planować już działania email marketingowe na najbliższe 3 tygodnie.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.