Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Przetestuj bezpłatnie dostarczalność GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Przetestuj bezpłatnie dostarczalność GetResponse

Po Email Rewolucji, którą ogłaszaliśmy niemal rok temu przyszedł czas na kolejną kampanię – Ty wysyłasz, My dostarczamy, w ramach której każdy, bez ponoszenia żadnych kosztów, może przetestować dostarczalność wiadomości w GetResponse.

Dlaczego akurat dostarczalność?

Właśnie dostarczalność staje się coraz większym problemem wielu marketerów. Z badań wynika, że 1 na 6 odbiorców nie otrzymuje newslettera właśnie z powodu problemów z dostarczalnością.

Natomiast, według  badań niezależnej organizacji ReturnPath newslettery wysyłane przez GetResponse osiągają dostarczalność na poziomie 99,3%. Jest to bezsprzecznie najwyższa dostarczalność na rynku.

Możemy się pochwalić tak wysoką dostarczalnością ponieważ:

  • jako jedyny dostawca na polskim rynku, należymy do organizacji takich jak MAAWG, EEC czy ESPC, które są światowymi liderami w dziedzinie tworzenia standardów dostarczalności
  • serwery wysyłkowe GetResponse cieszą się doskonałą reputacją
  • mamy znakomite relacje z dostawcami skrzynek pocztowych
  • wysyłamy miliony wiadomości w rekordowo krótkim czasie – ponad 12 milionów maili na godzinę
  • oferujemy SpamAssassin SpamScore check

Uruchamiając kampanię Ty wysyłasz, My dostarczamy chcemy pokazać wszystkim marketerom, że nie rzucamy słów na wiatr, a dostarczalność na poziomie 99,3% nie jest tylko “suchą” statystyką, ale wartością, która dla nas i naszych klientów jest standardem. Nie boimy się zatem udostępnić przetestowania dostarczalności GetResponse całkowicie za darmo.

W kampanii może wziąć udział każdy – zarówno firma, jak i osoba fizyczna. Wystarczy, że do 20 listopada zarejestruje się na stronie www.getresponse.pl/promo/dostarczalnosc

Z każdą zarejestrowaną osobą skontaktuję się ekspert GetResponse i udzieli wskazówek oraz pomocy w szybkim uruchomieniu pierwszej kampanii email marketingowej, w tym import listy kontaktów oraz wykonanie wysyłki testowej.

Zatem jeżeli borykacie się z dostarczalnością Waszych newsletterów, to przetestujcie GetResponse, żeby zobaczyć jakie efekty można uzyskać z dostarczalności na poziomie 99,3%.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.