Program Polecający w GetResponse: wygraj iPada i zyskuj 100 zł
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Program Polecający w GetResponse: wygraj iPada i zyskuj 100 zł

W GetResponse wystartował właśnie Program Polecający! Wierzymy, że nie ma lepszej rekomendacji niż opinia zadowolonego klienta.

W związku z tym postanowiliśmy wynagradzać tych klientów, którzy zaproszą i przekonają swoich przyjaciół do wypróbowania GetResponse – każdy z nich zyska po 100 zł.  Aby świętować uruchomienie Programu Polecającego, w ciągu następnych 30 dni rozlosujemy wśród wszystkich uczestników, którym udało się polecić GetResponse, 3 najnowsze modele iPadów.

 

Potrójne korzyści

Jedyne co trzeba zrobić to zachęcić przyjaciela do otworzenia płatnego konta w GetResponse (lub otworzenia darmowego konta i dokonania zmiany na płatne). W ten sposób zarówno osoba polecająca jak i jej przyjaciel otrzymają od nas po 100 zł na poczet przyszłych płatności w GetResponse.

Poza tym, przez kolejne kilkanaście dni (do 06.04. ) rozlosujemy wśród użytkowników, którzy przekonali przyjaciela do założenia konta w GetResponse, 3 nowe iPady.

Jak to działa?

System polecający jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Aby jednak ułatwić korzystanie z niego,  poniżej opisujemy jego wszystkie elementy sposób polecania konta GetResponse znajomym:

  • Zaloguj się do swojego konta. Wybierz sposób w jakich chcesz polecać GetResponse znajomym: za pomocą maila, portali społecznościowych (Facebook i Twitter) lub linka polecającego, który można umieszczać na stronie, blogu czy newsletterze.
  • Nasz system wygeneruje unikalny link przypisany do Twojego konta. W ten sposób będziemy mogli śledzić wszystkie Twoje polecania i nagradzać Cię premią.
  • Jak już wspomniałem – za każde nowe konto założone z Twojego polecenia otrzymasz 100 zł premii na poczet przyszłych płatności w GetResponse.
  • Osoba, która założy konto z Twojego polecania również otrzyma 100 zł, które będzie mogła wykorzystać także na poczet przyszłych płatności w GetResponse.
  • Premia zostanie wypłacona raz. Jeśli korzystasz obecnie z darmowego konta GetResponse, to również możesz brać udział w Programie Polecającym i zbierać premie. Będziesz mógł jednak z nich skorzystać dopiero, gdy Twoje konto zostanie zmienione na płatne.
  • Każdy użytkownik GetResponse może zachęcić do korzystania z GetResponse nieograniczoną liczbę znajomych.

Więcej informacji na temat Programu Polecającego GetResponse (włącznie z regulaminem) można znaleźć tutaj.

Nie ma co zwlekać! Zacznij polecać GetResponse już dzisiaj, a będziesz miał oprócz premii, okazję wygrać najnowszy model iPada.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.