Nowe logo GetResponse
ostatnia aktualizacja 0

Nowe logo GetResponse

To wielki dzień dla naszego zespołu.

Z dumą i ogromnym podekscytowaniem przedstawiam nową identyfikację wizualną GetResponse. Minione tygodnie były dla naszego zespołu nie lada wyzwaniem. Musieliśmy bowiem zapomnieć o tym, co wiemy o GetResponse i spojrzeć na nasz produkt całkowicie od nowa. Pozwólcie, że opowiem Wam jak udało nam się to zrobić…

Dotychczasowe logo “wykonało” dla GetResponse znakomitą pracę. Na jego podstawie udało nam się zbudować świadomość i dużą rozpoznawalność marki naszego produktu. Doszliśmy jednak do wniosku, że skoro w ciągu ostatnich miesięcy udało nam się całkowicie odmienić produkt to samemu logo również należy nadać nowego znaczenia.

Nasz zespół to młodzi i pełni pasji ludzie, którzy czerpią radość i satysfakcję z pracy, którą wykonują na co dzień – tworzą i rozwijają produkt, który pomaga osiągać najlepsze wyniki marketingowe.

Uznaliśmy, że nowe logo powinno odzwierciedlać nasze nastawianie do pracy i utożsamiać się nie tylko z produktem, ale również z zespołem ludzi, którzy go tworzą.

 

Wyniki z uśmiechem

Jednak geneza nowego logo sięga jeszcze dalej:

Koperta

Linia wzrostu

Znak poprawności (tzw. tick)

Uśmiech

Nasz zespół grafików z kombinacji powyższych elementów tchnął życie i  nadał symetrię nowemu logo:

Zmianie uległy również kolory, które nadały identyfikacji naszej marki świeżego wyglądu:

… stworzyliśmy nawet nasz własny rodzaj czcionki, którą nazwaliśmy GetResponse Pro:

Nam nie chodzi tylko o nowe logo, kolory i czcionkę….

Ostatnie miesiące były wyjątkowe dla GetResponse. Udało nam się wprowadzić rewolucyjne funkcjonalności, które są początkiem całkowicie nowych standardów. Dzięki nim każdy ma szansę zobaczyć, że email marketing z GetResponse może być tak prosty i efektywny jak to tylko możliwe.

Udało nam się ostatnio zdobyć nagrodę Stevie Award w kategorii „Best New Product or Service of the Year – Software (New Version)”.

Nowo logo oznacza nowy rozdział  w historii naszej firmy. W planach mamy już wprowadzenie kolejnych prostych w obsłudze i skutecznych funkcjonalności, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach naszych klientów.

Podoba Ci się nowe logo?

Podziel się z nami swoją opinią, a jeśli dopisze Ci szczęście, jedna z naszych nowych koszulek może być Twoja. Pole komentarzy jest do Twojej dyspozycji. 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.