[AKTUALIZACJA – nowe daty] Najciekawsze wydarzenia digital marketing i e-commerce w 2020 roku
autor: Paula Szulc ostatnia aktualizacja 0

[AKTUALIZACJA – nowe daty] Najciekawsze wydarzenia digital marketing i e-commerce w 2020 roku

Aktualizacja z dnia: 23.03.2020

W związku z obecną i dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną koronawirusem na bieżąco uzupełniamy najnowsze informacje dotyczące poniższych konferencji. Poniżej znajdziesz nowe daty, zmienione agendy oraz dodatkowe informacje od organizatorów eventów. Jeśli uważasz, że pominęliśmy jakieś wydarzenie lub informacje, zostaw komentarz pod postem.

Obecna sytuacja to okazja do przeniesienia swojego biznesu online. Nie możemy przecież pozwolić sobie na odwołanie spotkań z klientami ani pracownikami, prawda? Webinar jest świetnym rozwiązaniem na aktualnie napotykane przeszkody w prowadzeniu firmy. Pomoże w komunikacji z Twoimi odbiorcami oraz pracownikami podczas pracy zdalnej.


Wraz z nadejściem 2020 roku wielu z nas rozpoczęło planowanie strategii marketingowej i celów na kolejne 12 miesięcy. Jednym ze sposobów ułatwiających ich realizację jest bycie na bieżąco z tym, co w branży piszczy. Warto podkreślić, że uczestnictwo czy organizacja eventów branżowych stały się już nieodzownym elementem strategii biznesowej coraz większej ilości firm oraz okazją do zdobycia wiedzy od specjalistów.

Konferencje czy targi oferują już nie tylko możliwość promocji firmy, ale również uczestnictwo w wartościowych prelekcjach, szkoleniach, czy warsztatach.
Eventy branżowe są kopalnią inspiracji i wiedzy. Stały się również niepowtarzalną okazją do wymiany poglądów i nawiązania relacji biznesowych.

W tym artykule zebraliśmy dla Was najbardziej interesujące wydarzenia, które odbędą się w 2020 roku w Polsce w zakresie marketingu, nowych technologii oraz e-commerce.

Ale na początek – pobierz nasz Planer Marketera 2020, dzięki któremu rozplanujesz sobie pracę na cały rok i będziesz zawsze o krok przed konkurencją.

Znajdziesz w nim:

  • najgorętsze okresy sprzedażowe
  • najciekawsze święta nietypowe
  • eventy branżowe
  • spis niedziel handlowych

Targi eTradeShow

Data: 05.03.2020
Lokalizacja: Warszawa, PGE Narodowy

Targi eTradeShow, źródło: fanpage ETradeShow

Targi i konferencja poświęcone e-commerce, dedykowane osobom prowadzącym działalność online i szukających sprawdzonych rozwiązań dla biznesu. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę o sprzedaży online i marketingu internetowym,
to miejsce zdecydowanie dla Ciebie. W czasie wydarzenia, kilkudziesięciu wystawców prezentuje najnowsze rozwiązania dla e-commerce, a prelegenci dzielą się wiedzą o tym, jak rozwijać sklep internetowy.

I <3 Marketing

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
20-23.10.2020
Lokalizacja: Warszawa

Zmiany dotyczące konferencji:

Nowa nazwa: I <3 Marketing & Business

“Konferencja I Love Marketing została przeniesiona i odbędzie się w dniach 20-23 października 2020 w Warszawie. Wydarzenie potrwa cztery dni, podczas których odbędzie się aż 8 konferencji !

W dniach 20-23 października odbędą się:
I Love SEO & Content
I Love Ads & Analytics
I Love Marketing
I Love Social Media
I Love Sales
I Love Commerce
I Love Influencer
I Love Business (NOWOŚĆ)

Wydarzenie jest adresowane zarówno dla przedstawicieli małych
i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach. I ❤ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji.”

źródło: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/


I <3 Marketing to konferencja skupiająca się na trendach
i nadchodzących zmianach w marketingu. W tym roku odbędzie się już IX edycja tego wydarzenia. Każdy dzień poświęcony jest innemu zagadnieniu z branży. Dotychczasowe edycje przewidywały następujący podział tematyczny:

  • I <3 ads&analystics
  • I <3 seo&content
  • I <3 marketing
  • I <3 social media

Dni konferencyjne będą bogate w wartościowe prelekcje, z których każda trwa maksymalnie 18 minut. Konferencja dedykowana jest przedstawicielom małych
i średnich przedsiębiorstw oraz specjalistom rozwijającym działania marketingowe w dużych firmach.

Konferencja I <3 Marketing, źródło: Youtube sprawny.marketing

Founders Mind II

Informacja od organizatorów:
“Nowy termin FM2 zostanie podany w połowie kwietnia, ponieważ aktualna sytuacja jest dynamiczna i niestabilna.”

Founders Mind II to wydarzenie realizowane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. To konferencja o czymś innym niż o sposobach korzystania
z programów marketingowych czy konfiguracji sklepu online. Tu poznacie różne historie ludzi – od jednoosobowych firm po ludzi zarządzających kilkudziesięcioma osobami. Finalnie liczy się nie wzrost, a zysk – i to właśnie pokazanie dróg jego uzyskiwania przyświeca konferencji Founders Mind.

Konferencję Founders Mind stworzyliśmy, ponieważ uważamy, że brakuje takiego wydarzenia na rynku polskim. Przedsiębiorcy oraz ich problemy były marginalizowane. Chcieliśmy stworzyć wydarzenie z dużą dawką wiedzy, inspiracji ale przede wszystkim miejscem na networking, który na pewno zaowocuje kontaktami na lata. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą (bez względu od skali) to zapewne zainteresuje Cię lineup naszego eventu.”

Michał Bąk – pomysłodawca konferencji
Konferencja Founders Mind , źródło: Youtube Marketing i Biznes

Wolves Summit

Informacja od organizatorów:

“Konferencja w dniach 24 i 25 marca odbędzie się wirtualnie, wszystkie treści, które zaprezentują nasi prelegenci, będą transmitowane na żywo online.”

źródło: https://poland.wolvessummit.com/blog/sars-cov-2-announcement

Data: 24-25.03.2020
Lokalizacja: Online

Konferencja Wolves Summit, źródło: fanpage Wolves Summit

To konferencja mająca głównie charakter networkingowy. Stworzona została,
aby pomóc społeczności innowatorów rozwijać swoje działalności w szybki i wartościowy sposób.
Ma na celu łączyć obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów oraz korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje. Udział w Wolves Summit dla startupów jest bezpłatny. Do tej pory odbyło się 11 edycji, w których wzięło udział 17347 uczestników. Aby ułatwić Matchmaking, uczestnicy mają do dyspozycji narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz spotkania 1:1 z osobami, które pasują do Twojego profilu biznesowego i Twoich preferencji. 

BEOMNI 2020

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
16-17.10.2020
Lokalizacja: Wrocław

Konferencja BEOMNI, źródło: fanpage Setup.pl

Konferencja e-commerce, której głównym celem jest promocja idei sprzedaży omnichannel. Stosunkowo młody i nowy na rynku event branżowy, który zapowiada się bardzo ciekawie. W 2020 odbędzie się II edycja. Wydarzenie zostało podzielone się na dwa dni, z których każdy ma inny charakter.

W części warsztatowej będziesz miał możliwość uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez osoby pracujące dla eBay, Amazon czy Internetowe Rewolucje Google.

Konferencja będzie okazją do spotkania kluczowych graczy z branży e-commerce, poznania nowych narzędzi, strategii i koncepcji. 

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani handlem internetowym w Polsce oraz Europie. Jeżeli już sprzedajesz w Polsce, to najwyższy czas pomyśleć o ekspansji na zachód. Zaczynamy od Niemiec i stamtąd idziemy dalej do pozostałych krajów Europy.”

Anna Konopa – CEO Setup.pl

Golden Marketing Conference

NAJBLIŻSZA EDYCJA W POZNANIU ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Data: 14-15.09.2020
Lokalizacja: Poznań

Cykl konferencji marketingowych w trzech polskich miastach – Poznaniu, Warszawie i Katowicach. Tematyka konferencji skupia się na zagadnieniach
z marketingu, brandingu, social media oraz na budowaniu strategii marketingowej. 

Konferencja Golden Marketing Conference, źródło: fanpage Golden Marketing Conference

2. Data: Wrzesień 2020 (dokładna data zostanie podana, kiedy pojawią
się informacje od organizatorów)
Lokalizacja: Warszawa

3. Data: Grudzień 2020 (dokładna data zostanie podana, kiedy pojawią
się informacje od organizatorów)
Lokalizacja: Kraków

Digital Olympus (Digital Marketing Conference)

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Data:
14.09.2020
Lokalizacja: Kraków

Konferencja Digital Olympus, źródło: Fanpage Digital Olympus

Konferencja poświęcona digital marketing, w szczególności SEO. Koncepcja Digital Olympus ma swoje początki w 2016 roku, kiedy miała formę online. W 2019 roku odbyła się po raz pierwszy w formie stacjonarnej we Wrocławiu. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Krakowie. W gronie prelegentów znajdziesz takie osoby jak Aleyda Solis, Leonardo Saroni (Booking.com), Jono Alderson (Yoast) czy Judith Lewis, Izzi Smith (Rate). Do tej pory dzięki Digital Olympus swoje kompetencje podniosło ponad 15 000 digital marketerów!

Dodatkowo, mamy dla Ciebie 30% rabatu na bilet 🙂
Kod rabatowy: Getresponse30%

“Given the fact I have landed the client immediately after my speech proves the fact that the audience at Digital Olympus was knowledgeable and looking for something outstanding rather than generic plain “How to” advice. All international speakers were delivering word-class decks placing this event probably nr1 in Poland for 2019 as I can’t recall any other event that would present a similar line-up. Thanks to Alex and her team for the spotless organization.”

Miłosz Krasiński, uczestnik

Targi eHandlu

edycja wiosenna:
Data: 22.04.2020
Lokalizacja: Kraków, EXPO Kraków

edycja jesienna:
Data i lokalizacja zostaną zaktualizowane jak tylko pojawią się informacje od organizatorów.

Targi eHandlu, źródło: Fanpage Targi Ehandlu

Kolejne wydarzenie dotyczące tematyki e-commerce.  Coraz więcej biznesów decyduje się na sprzedaż w Internecie. Prowadzenie działalności w sieci to nie lada wyzwanie – a co za tym idzie, warto być na bieżąco i udoskonalać swój biznes. Dlatego Targi eHandlu to wydarzenie, na którym warto się pojawić. 

W tym roku Targi eHandlu odbędą się po raz 18! Ta liczba zdecydowanie mówi sama za siebie. Liczby związane z ostatnią edycją robią wrażenie – 4000 uczestników, 140 wystawców oraz 34 prelegentów.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Na targach będziesz mieć możliwość zapoznania się z wystawcami z branży e-commerce oraz możliwość udziału w prelekcjach (w tym roku dostępnych będzie aż 6 scen do wyboru). Co ważne, wstęp na Targi dla odwiedzających jest bezpłatny!

Targi eHandlu to wydarzenie, na którym warto wesprzeć działania sprzedażowe prelekcją. Jeżeli jest merytoryczna, to bardzo skutecznie zachęca ludzi do odwiedzenia stoiska i dalszych rozmów.

– Ireneusz Klimczak, prelegent na Targach eHandlu 2019

I <3 Commerce (Targi Sales and Commerce)

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
20-23.10.2020
Lokalizacja: Warszawa

Informacje dotyczące wprowadzonych zmian wraz z nową datą konferencji:

” I <3 Sales & Commerce zostaje połączone z #ilovemkt

Event odbędzie się w formie dwóch równoległych ścieżek, pojawi się także NOWOŚĆ (Dzień I <3 Business)

Wszystkie szczegóły uczestnicy otrzymają na adresy mailowe podczas rejestracji.”

Nowa nazwa: I <3 Marketing & Business
“Konferencja I Love Marketing została przeniesiona i odbędzie się w dniach 20-23 października 2020 w Warszawie. Wydarzenie potrwa cztery dni, podczas których odbędzie się aż 8 konferencji !

W dniach 20-23 października odbędą się:
I Love SEO & Content
I Love Ads & Analytics
I Love Marketing
I Love Social Media
I Love Sales
I Love Commerce
I Love Influencer
I Love Business (NOWOŚĆ)

Wydarzenie jest adresowane zarówno dla przedstawicieli małych
i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach. I ❤ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji.”

Źródło: https://www.facebook.com/SprawnyMarketing/ oraz https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/

Konferencja i targi I <3 Commerce, źródło: fanpage Sprawny Marketing

Konferencja i targi o nowoczesnym handlu i sprzedaży. Podczas niej dowiesz się, jak zmaksymalizować sprzedaż, zarówno w kanałach online, jak i offline.
Jednym z tematów przewodnich konferencji będzie ekspansja firmy. Będziesz mieć możliwość wysłuchania 34 prelekcji, zaś dzięki targom możesz poznać 100 wystawców z takich branż jak handel, sprzedaż i marketing. W programie m.in:. 

  • Jak wykorzystywać automatyzację, by zwiększać poziom swojej sprzedaży?
  • Jak wykorzystać najnowsze technologie, by zwiększyć swoją sprzedaż?

Dzięki realizacji formatu konferencja + targi, uczestnicy eventu mogą połączyć edukację z nawiązaniem kontaktów biznesowych i porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych firm działających na rynku.

Infoshare

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
23-24.09.2020
Lokalizacja: Gdańsk

We wrześniu warto zawitać do Trójmiasta! Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej przed Tobą. Tutaj biznes łączy się z nowymi technologiami. 

Wydarzenie to wpisało się już na stałe w mapę eventową Polski. Swój początek ma w roku 2007, a do tej pory odbyło się 14 edycji. W 2019 r. konferencja gościła prawie 6000 uczestników! Wydarzenie skierowane jest do startuperów, marketerów, inwestorów, przedstawicieli firm i programistów. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników 11 scen, m.in: Inspire Stage, Devtrends Stage, Marketing Stage, Datatech Stage czy Front-end Stage. Wykłady odbywają się w języku polskim oraz angielskim. Dla uczestników zostanie wyodrębniona specjalna przestrzeń na Speed Dating. Jeżeli poszukujesz inwestora – możesz spróbować swoich sił w Startup Contest.

Specjalnie dla czytelników! 🙂

10% rabatu
na bilety na Infoshare!
Kod rabatowy: GRINFOSHARE

“W przypadku naszej konferencji koncentrujemy się na przekazaniu uczestnikom tego, co w świecie technologii jest najbardziej wartościowe. Zapraszamy ponad 200 prelegentów z całego świata żeby podzielili się wiedzą oraz doświadczeniem z zagadnień AI, Data Science czy ogólnie pojętego software developmentu, ale również z nowych trendów ogólnoświatowego marketingu.
W 2019 roku udało nam się przyciągnąć ponad 6000 uczestników, którzy w nieformalnej atmosferze mogli czerpać wiedzę i „zbijać piątki” z prelegentami pomiędzy ich wystąpieniami na 10 scenach. Infoshare 2020 będzie jeszcze większy.”

Jarosław Jerry Gilewicz – Digital Marketing Manager w Infoshare Conference
Konferencja Infoshare, źródło: Youtube Infoshare

European Start-up Days

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
3-4.09.2020
Lokalizacja: Katowice

Konferencja European Start-up Days, źródło: Fanpage European Start-up Days

To wydarzenie skierowane do startupowców oraz inwestorów. W tym roku odbędzie się piąta edycja pod nazwą: European Tech and Start-up.
Zamierzeniem jest połączenie środowisk związanych z rozwojem gospodarczym
i nowych technologii. Wśród poruszanych tematów znajdziesz: digital marketing, technologie VR/AR czy rozwój sztucznej inteligencji. Jeżeli chciałbyś zaprezentować swój pomysł na biznes, warto wziąć udział w konkursie Start-up Challenge. W ubiegłej edycji konferencji w 2019 udział wzięło ponad 250 startupów, ponad 100 prelegentów oraz ponad 2500 uczestników!


Forum IAB

Informacja od organizatorów:

“W przypadku konieczności przeniesienia terminu wydarzenia Forum IAB 2020 odbędzie się w dniach 6-7 października 2020. Lokalizacja bez zmian.”

źródło: https://forumiab.pl/

Data: 3-4.06.2020
Lokalizacja: Warszawa, Multikino Złote Tarasy

Marketerze, szykuj się! Kolejna konferencja przed Tobą. Dwa intensywne dni pełne wysokiej jakości prelekcji, gdzie poznasz najnowocześniejsze rozwiązania i trendy oraz wymienisz się doświadczeniami w marketingu online. Forum IAB to również miejsce sprzyjające spotkaniom networkingowym. Do tej pory odbyło się 13 edycji. Tegorocznemu Forum towarzyszyć będzie hasło:  “Jaką wartość ma zaufanie?” My uważamy, że warto się przekonać. 🙂

Konferencja ForumIAB, źródło: Youtube IAB Polska

Product Camp 2020

KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA:
Nowa data:
2-4.09.2020
Lokalizacja: Gdynia

UWAGA UXowcy! Zwróćcie uwagę na Product Camp 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w Gdyni. Product Camp to międzynarodowa konferencja, która poświęcona jest produktom cyfrowym. Wydarzenie skierowane jest do osób,
które zarządzają, wymyślają oraz ulepszają produkty cyfrowe, m.in: projektantów produktów, menadżerów, analityków oraz startupowców. 

Wśród prelegentów znajdziesz takie firmy jak: BMW czy Flixbus. Trzeciego dnia konferencji czeka na ciebie BarCamp, któremu przyświeca idea:  No spectators – Only participants.

“Jedna z największych konferencji dla UX i Product Designerów na Pomorzu. Trzy dni pełne wiedzy: prelekcje, warsztaty i jeszcze raz prelekcje, prowadzone zarówno przez Designerów z Polski, jak i z zagranicy. Miejsce do wymiany doświadczeń, poznania innych perspektyw i innych wyzwań projektowych. To, co mi podobało się najbardziej, to świadomość, że wszyscy robią błędy – nie tylko użytkownicy, ale i my, projektanci.”

Magdalena Tkacz, uczestniczka ProductCamp 2019
Konferencja Product Camp, źródło: Youtube Product Camp

Social Media Week Warsaw

Informacja od organizatorów:

“Jeżeli sytuacja nie unormuje się w najbliższych tygodniach, to konferencję Social Media Week również przeniesiemy na drugą połowę roku.”

źródło: https://www.facebook.com/agencjaSocialMediaNow/

Data: 18-19.06.2020
Lokalizacja: Warszawa

Konferencja Social Media Week Warsaw, źródło: fanpage Social Media Now

Wydarzenie z popularnego na świecie cyklu, organizowanego w 23 miastach, od Nowego Jorku po Mediolan i Kijów. W tym roku jedna ze scen poświęcona będzie w całości tematyce algorytmów i ich sztucznej inteligencji. Social Media Week Warsaw kierowany jest głównie do osób, które odpowiadają za działania w social mediach, pracowników agencji reklamowych, a także przedsiębiorców oraz właścicieli firm, aby dobrze rozumieli działania prowadzone w mediach społecznościowych.


SEOREJS

Dokładna data i lokalizacja zostaną podane, kiedy pojawią się informacje od organizatorów.

SEO Rejs, źródło: https://seorejs.pl/

Odbiegające od klasycznych form spotkań biznesowych, wydarzenie dedykowane tematyce SEO. Aktywny wypoczynek wraz ze zdobywaniem wiedzy od czołowych specjalistów. Czterodniowe szkolenie, połączone z networkingiem, którego zasada mówi: “wróć z przyjacielem, nie z wizytówką”. A wszystko to na Mazurach! Oprócz tego, uczestnicy będą mieli możliwość zrobienia patentu sternika motorowodnego. Brzmi intrygująco!

“Podczas SEO Rejs przemawiały przeze mnie właściwie dwie emocje. Na zmianę. Z jednej strony przeszywająca świadomość, że występujesz przed elitą branży SEO, zgromadzoną w jednym miejscu niemal w komplecie. To wyzwalało całkiem uzasadnioną tremę. Jednak z drugiej strony, cześć profesjonalna, była cudownie przeplatana wspólną zabawą i adrenaliną, redukując tym samym każdą ilość wydzielonego kortyzolu. Łodzie, szybkość, strzelanie, pływanie, ognisko, to wszystko było genialnie przemyślaną otoczką dla lepszego zdobywania i dzielenia się wiedzą o SEO.”

Grzegorz Strzelec – prelegent na SEO Rejs 2019

“Połączyć aktywny wypoczynek z dużą dawką wiedzy, nieprzespanymi nocami i nowymi znajomościami ?
Organizatorom SEO Rejs udało się to w 100%. Oprócz naprawdę fachowych prezentacji, merytoryka była również w kuluarach. Bardzo doceniam też adrenalinę dostarczoną przez prędkość łodzi, paintball czy niezapomnianą jazdę na bananie Od tego roku SEO Rejs to taki mus, na mapie eventów SEO w Polsce!”

Maciej Chmurkowski – uczestnik SEO Rejs 2019

InternetBeta Conference

Data: 16-18.09.2020
Lokalizacja: Kielnarowa (okolice Rzeszowa), Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

#GromkieBrawa! Kultowa InternetBeta! To wydarzenie inne niż wszystkie. Wyobrażasz sobie rozmowy biznesowe w krótkich spodniach, na leżakach,
z widokiem na przepiękną okolicę? Na Becie tak właśnie się dzieje! Niepowtarzalny klimat, cudowna sceneria, świetna pogoda i epickie after party – a do tego wysoki poziom merytoryczny prelekcji – to cechy charakteryzujące tę konferencję.
Z niecierpliwością czekamy na następną edycję!

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Betę naprawdę ciężko opisać słowami – na Betę trzeba po prostu przyjechać. 

Konferencja Internet Beta, źródło: Youtube WSIiZ w Rzeszowie

Pipeline Summit

Dokładna data i lokalizacja zostaną podane, kiedy pojawią się informacje od organizatorów.

Konferencja Pipeline Summit, źródło: Fanpage Pipeline Summit

Kolejna okazja do zdobycia i poszerzenia wiedzy sprzedażowej. Interesujesz się sprzedażą oraz marketingiem online? Nie ma na co czekać. Konferencja Pipeline oferuje dwa dni wykładów dotyczących digital sales. Co ciekawe, w roku 2019 hasłem przewodnim było #nomarketingbullshit. Wykłady odbywają się w języku angielskim. 

“Od początku istnienia tej konferencji stawiamy na wiedzę przekazywana przez praktyków, którzy w sprzedaży online pracują każdego dnia. Przysługuje nam hasło „No Marketing bull…”, które ujawnia się na koniec każdej prezentacji
w postaci minimum 3 porad na koniec każdej prelekcji,
do wdrożenia dzień po konferencji. Do tej pory odbyło się 7 edycji, a kolejna już na jesieni ponownie w Gdyni. Zapraszamy wszystkie osoby które zaczynają swoją przygodę w świecie cyfrowej sprzedaży, jak i te, które są „starymi wyjadaczami.”

Jarosław Jerry Gilewicz – Product Owner w Pipeline Summit

TRAFFIC DAY 2020

Dokładna data i lokalizacja zostaną podane, kiedy pojawią się informacje od organizatorów.

Spragnieni wiedzy? Mamy kolejne wydarzenie na horyzoncie! Traffic Day to konferencja dla e-commerce. Jedno z jej głównych haseł brzmi #KONIECTEORII. Traffic Day 2019 zostało całkowicie oparte na case study, a na scenie wśród prelegentów można było spotkać właścicieli sklepów internetowych oraz specjalistów z dziedziny e-commerce. Organizatorzy dbają o to, aby wydarzenie przyjmowało formę najbardziej praktyczną jak to tylko możliwe.

Moim zdaniem pozycja obowiązkowa na mapie wydarzeń branży e-commerce w naszym kraju. Nie może być inaczej kiedy na scenę zapraszani są głównie praktycy. Z jednej strony osoby pracujący po stronie wsparcia marketingowego dla sklepów internetowych, pokazujący konkretne case study, z drugiej zaś, co bardzo ważne, właściciele sklepów internetowych. Ta druga grupa to przecież osoby, które na co dzień borykają się ze wszystkimi problemami handlu internetowego. Podczas Traffic Day pokazują sprawdzone w swoich sklepach rozwiązania, a także wdrożenia, które były mniej nieudane – ale z których wyciągnęły wnioski.

Dawid Jażdżewski – prelegent na Traffic Day 2019, właściciel shoplyze.com
Konferencja Traffic Day, źródło: Youtube Traffic Trends

“Po raz pierwszy byłem na wydarzeniu, które było oparte tylko i wyłącznie na prawdziwych case studies polskiej branży e-commerce. Jest to duża wartość dodana bo – bądźmy szczerzy – przykłady znanych i mających milionowe budżety marek nijak mają się do nakładów, jakie na e-marketing przeznaczają polskie e- sklepy. Traffic Day to prawdziwe dane, liczby i inspiracje. Na pewno zawitam tam po raz kolejny!”

Piotr Sobczyk – uczestnik Traffic Day 2019

Spotykaj się ze specjalistami, wymieniaj opinie, chłoń wiedzę! 


Czy myślisz, że pominęliśmy jakieś ważne wydarzenie? Znasz event, który mógłby znaleźć się w naszym zestawieniu? Daj nam znać w komentarzu!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić