Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kolejne konferencje z udziałem zespołu GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kolejne konferencje z udziałem zespołu GetResponse

Sezon konferencyjny w pełni, co widać po zaganianym zespole GetResponse, którego kalendarze w niektórych dniach pękają w szwach.

Przykład? Najbliższa środa (30 maja) – kiedy będziecie mogli nas spotkać na dwóch imprezach.

Zacznijmy od Targów Reklamy, które odbędą się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Oprócz naszego stoiska, na którym będziecie mogli porozmawiać o możliwościach GetResponse, ale i nie tylko, będzie można również wysłuchać prelekcji Macieja Ossowskiego. Opowie on o 5 największych wyzwaniach email marketingu w 2012 roku.
Więcej informacji na temat Targów Reklamy możecie znaleźć na stronie targireklamy.com

Jeszcze tego samego dnia będziecie mogli spotkać nasz zespół również na II Ogólnopolskim Kongresie Skutecznej Realizacji Sprzedaży. Tam również wystąpi nasz ekspert – Maciej Ossowski. Tym razie Maciek o opowie o telefonicznych oraz emailowych bazach danych – jak skutecznie nimi zarządzać, by stanowiły jeden z kluczowych czynników sukcesów sprzedażowych oraz były motywatorem dla naszych handlowców. Więcej informacji o samej konferencji możecie znaleźć na stronie www.kongres-sprzedazowy.pl

W planach mamy już kolejne konferencje, na których się pojawimy. Więcej informacji już niebawem!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.