Jesteśmy członkiem SMB
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Jesteśmy członkiem SMB

Spieszymy Was poinformować, że dzisiaj oficjalnie zostaliśmy członkami Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. A dokładniej precyzując to firma Implix, właściciel GetResponse, została przyjęta w poczet członków stowarzyszenia.

SMB to najważniejsza polska organizacja czuwająca nad rozwojem marketingu bezpośredniego zgodnie z prawem i zasadami etyki zawodowej.

Co to oznacza dla nas?

Lista korzyści jest długa, więc ograniczę się do kilku najważniejszych:

  • możliwość wymiany doświadczeń i opinii między członkami stowarzyszenia w ramach siedmiu działających grup roboczych. Nie jest zapewne tajemnicą, że szczególnie aktywni będziemy w grupie poświęconej tematyce e-commerce.
  • uczestnictwo we wszelkich warsztatach, konferencjach i seminariach współorganizowanych przez SMB. Zawsze chętnie korzystamy ze wszystkich okazji podzielenia się naszą wiedzą z zakresu email marketingu, więc cieszymy się już na samą myśl tych imprez.
  • możliwość publikacji artykułów w serwisie internetowym stowarzyszenia. Mimo, że publikujemy sporo artykułów na portalach branżowych, to z nieukrywaną radością podzielimy się naszą wiedzą również na stronach serwisu stowarzyszenia.

Więcej informacji o SMB można znaleźć na www.smb.pl

Obiecujemy, że będziemy efektywnie wykorzystywać nasze członkostwo. 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.