Integracja z eCommerce24h.pl

autor: GetResponse ostatnia aktualizacja

Jeśli prowadzicie e-sklep w serwisie eCommerce24h.pl to powinien zainteresować Was ten post.

GetResponse umożliwia integrację z wieloma najpopularniejszymi serwisami i platformami e-commerce, social media, CMS i CRM. Wśród nich znalazł się również serwis eCommerce24h.pl.

W przeciwieństwie do pozostałych oferowanych integracji, ta z serwisem eCommerce24h.pl znajduje się w pełni po stronie platformy e-sklepowej.

Dzięki integracji można sprawnie połączyć zarządzanie e-sklepem z prowadzonymi kampaniami email marketingowymi, np. przesyłanie do danej kampanii w koncie GetResponse adresów email zgromadzonych w bazie danych e-sklepu czy podgląd przypisanych do danej kampanii odbiorców.

Jak to działa?

Integracji można dokonać za pomocą API wypełniając krótką konfigurację w panelu administracyjnym e-sklepu.

Cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy z poziomu panelu głównego kliknąć: Konfiguracja >> Inne >> GetResponse.

A następnie wpisać w wymaganym polu klucz API GetResponse.

Klucz API GetResponse jest dostępny po zalogowaniu do konta. Wystarczy wybrać opcje “Moje konto” znajdującą się w górnym prawym rogu, a następnie “Szczegóły”->> “Zastosuj GetResponse API”.

To wszystko!

Jeżeli Wasz e-sklep działa na platformie eCommerce24h.pl i planujecie wzmocnić jego działania email marketingowe to dzięki integracji z GetResponse to jeszcze nigdy nie było takie proste.

Jeżeli będziecie mieć pytania lub podczas integracji wystąpią problemy to dajcie znać – będziemy reagować natychmiast.

Więcej informacji na temat pozostałych integracji z serwisem GetResponse można znaleźć na stronie integracje.getresponse.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.