Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Shopify

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

March 2018

Shopify

Shopify to prosta w obsłudze platforma typu SaaS (Soft as a Service), za pomocą której można prowadzić zarówno e-sklep, jak i stronę internetową lub blog.

GetResponse

O Shopify

Shopify zapewnia hosting dla pełnych działań e-commerce oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny.

Rozpoczęcie pracy jest bardzo proste. Do wyboru jest ponad 100 różnych szablonów e-sklepów, które z łatwością można dopasowywać do swoich potrzeb dodając do firmowe logo, kolory, czcionki – wszystko za pomocą kodu HTML i CSS.

Platforma umożliwia sprzedaż produktów i usług oraz pozwala na integracja z ponad 50 systemami do płatności.

O API

Shopify można z łatwością zintegrować z GetResponse. Dzięki temu można automatycznie dodać wszystkich klientów e-sklepu bezpośrednio do kampanii GetResponse. Łatwo w ten sposób zaplanować dla nich dedykowane kampanie email marketingowe.

Uwaga! Każdy importowany kontakt zanim zostanie dodany do listy mailingowej otrzyma wiadomość potwierdzająca. Dopiero po kliknięciu w link znajdujący się w wiadomości adres email odbiorcy znajdzie się w kampanii GetResponse.

Wykorzystanie API

Zaloguj się do GetResponse. Kliknij w “Moje konto” – prawa górna część strony, a następnie “Integracje”.

Wybierz z listy “Shopify” i wpisz link lub sub-domenę Twojego e-sklepu. Określ pola dodatkowe i kampanię, do której mą zostać importowane kontakty. System importuje wszystkie istniejące kontakty z serwisu Shopify i będzie uaktualniał tę listę o nowe kontakty co 7 dni.

Pamiętaj! GetResponse importuje do 10 tyś. kontaktów dziennie. Jeżeli w Twojej bazie Shopify znajduje się więcej kontaktów, to system będzie je importował cyklicznie co tydzień aż do ostatniego kontaktu – łącznie z nowymi klientami e-sklepu.

Podobne integracje
 • vtiger

  vtiger

  Dodaj do prowadzonych kampanii marketingowych ważne dla Twojej firmy kontakty i zarządzaj nimi z poziomu jednego serwisu – GetResponse.
  GetResponse
 • MailSync

  MailSync

  Automatycznie synchronizuj dane klientów z GetResponse.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API