Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
WooCommerce

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

March 2018

WooCommerce

Plugin Wordpress został aktualizowany o nową funkcję: zapis po złożeniu zamówienia (Subscriber via Checkout Page). Pozostałe dwie funkcje – zapis przez formularz (Subscribe via Webform) i przez komentarz (Subscribe via Comment) są wciąż aktywne.

GetResponse

WooCommerce to plugin, który umożliwi Ci przekształcenie strony WordPress w sklep online. Teraz możesz dodawać do wybranej listy GetResponse wszystkich klientów, którzy złożyli zamówienie, a następnie tworzyć wysoce spersonalizowane, automatyczne kampanie online marketingowe.

Dodatkowo, możesz ulepszyć stronę na WordPressie dzięki dwóm innym funkcjom dostępnym w ramach pluginu: subskrypcje przez formularze i bezpośrednio z sekcji komentarzy na stronie.

Integracja współpracuje z kreatorem formularzy GetResponse. Wykorzystaj go, aby zaprojektować formularze w pełni dopasowane do Twoich potrzeb: – gotowe formularze zapisu, zamówienia, pobierania itp., – 500+ szablonów, każdy ze stroną z podziękowaniem, – testy A/B, – prosty w obsłudze edytor HTML, – dopasowanie wyglądu formularzy do kolorystyki strony z użyciem Color Magic.

Instalacja pluginu

 1. Ściągnij plugin na stronie http://wordpress.org/extend/plugins/getresponse-integration/.
 2. Rozpakuj pobrany plik w folderze /wp-content/plugins/.
 3. Aktywuj moduł w sekcji Wtyczki w panelu administracyjnym WordPress. W wyznaczonym miejscu wprowadź klucz API GetResponse (znajdziesz go w koncie GetResponse w menu Moje konto >> API i integracje >> API).
 4. Przejdź do ustawień pluginu. W polu “Web form ID” wprowadź ID wybranego formularza GetResponse. Aby plugin działał poprawnie, dodany formularz musi być aktywny.
 5. Kontakty będą automatycznie dodawane do wybranej listy GetResponse. Aby ułatwić ich identyfikację i segmentację, odbiorcy otrzymają tag: numer formularza.

Aby pobrać plugin i dowiedzieć się więcej o integracji, kliknij tutaj.

Podobne integracje
 • WordPress

  WordPress

  Zaproś czytelników i komentujących do subskrypcji i zwiększ ich zaangażowanie dzięki integracji GetResponse z WordPressem.
  GetResponse
 • ZenCart

  ZenCart

  Zen Cart jest jednym z najpopularniejszych bezpłatnych systemów do obsługi sklepów internetowych. Został przy tym zaprojektowany tak, aby mógł korzystać z niego każdy.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API