Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse sponsorem i prelegentem na konferencji IAB
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse sponsorem i prelegentem na konferencji IAB

Wraz ze uruchomieniem polskiej wersji GetResponse, byliśmy jednym z głównych sponsorów na konferencji IAB, poświęconej skutecznemu wykorzystywaniu internetu w branży finansowej.

Podczas konferencji, specjaliści z branży internetowej – w tym również MY– prezentowali najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie marketingu internetowego dla branży finansowej.
Z zespołu GetResponse prezentację prowadził Oskar Jedynasty, Email Solutions Manager. Kierowany przez niego dział na co dzień doradza użytkownikom posiadającym milionowe listy mailingowe w prowadzeniu efektywnych kampanii email marketingowych oraz dba o wysoką dostarczalność wysyłanych z GetResponse emaili.

Podczas prezentacji, Oskar poruszył wiele ciekawych rozwiązań email marketingowych, które ułatwiają bankom oraz firmom ubezpieczeniowym prowadzenie efektywnych kampanii. Na wybranych przykładach pokazywał, jak wykorzystać narzędzia email marketingowe np.: segmentację listy, czy zaawansowaną personalizację, aby zwiększyć skuteczność kampanii i docierać z informacją o poszczególnych produktach do zainteresowanej grupy odbiorców.

Osoby zainteresowane prezentacją, mogą się z nią zapoznać klikając tutaj.

Prezentacja na konferencji IAB była naszym premierowym wystąpieniem, które jest jedynie preludium do cyklicznych wystąpień. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli znów podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat email marketingu. Oskar dał świetny początek opowiadając m.in. o skuteczności, mierzalności efektów, zjawisku SPAM-u, targetowaniu oraz kilku dobrych praktykach email marketingu.

Inspirować i edukować; pokazywać i przekonywać, że email marketing jest skuteczną i tanią formą marketingu – taki mamy plan! Do zobaczenia na kolejnej imprezie branżowej. O szczegółach poinformujemy już wkrótce!

<div style=”width:425px” id=”__ss_4633660″><strong style=”display:block;margin:12px 0 4px”><a href=”http://www.slideshare.net/GetResponsePL/skuteczne-wykorzystywanie-internetu-brany-finansowej” title=”Skuteczne wykorzystywanie internetu branży finansowej”>Skuteczne wykorzystywanie internetu branży finansowej</a></strong><object id=”__sse4633660″ width=”425″ height=”355″><param name=”movie” value=”http://static.slidesharecdn.com/swf/ssplayer2.swf?doc=iabfinansev3-100628054749-phpapp01&stripped_title=skuteczne-wykorzystywanie-internetu-brany-finansowej” /><param name=”allowFullScreen” value=”true”/><param name=”allowScriptAccess” value=”always”/><embed name=”__sse4633660″ src=”http://static.slidesharecdn.com/swf/ssplayer2.swf?doc=iabfinansev3-100628054749-phpapp01&stripped_title=skuteczne-wykorzystywanie-internetu-brany-finansowej” type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”425″ height=”355″></embed></object><div style=”padding:5px 0 12px”>View more <a href=”http://www.slideshare.net/”>presentations</a> from <a href=”http://www.slideshare.net/GetResponsePL”>GetResponsePL</a>.</div></div>

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.