Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse na targach Internet Poland
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse na targach Internet Poland

Przyszły tydzień – oprócz długiego weekendu 😉 – uraczy nas jeszcze długo oczekiwaną imprezą z dziedziny marketingu interaktywnego – targami Internet Poland.

Jak podaje organizator, jest to największe wydarzenie branżowe w Polsce. Nie może zatem zabraknąć tam ekipy z GetResponse.

O konferencji…

Przez dwa dni (8-9.11) na ponad 5 tysiącach metrów kwadratowych zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w tematyce: brand advertisingu, email marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu oraz agencje kreatywne/reklamowe, domy mediowe i inne. Poza tym, między stoiskami zostało zaplanowanych 6 specjalnych stref prezentacyjnych, gdzie odbędzie łącznie około 120 prezentacji.

Integralną częścią imprezy jest konferencja Forum IAB, na której zaprezentują się największe autorytety z dziedziny marketingu interaktywnego.

Dla chętnych będzie również możliwość wzięcia udziału w warsztatach z dziedziny prawnej, e-goverment oraz marketingu interaktywnego.

GetResponse na konferencji…

Jeżeli szukaliście sposobności do porozmawiania o email marketingu lub GetResponse to konferencja będzie ku temu świetną okazją. Na stoisku nr 62 spotkacie liczną ekipę GetResponse, która przez całe dwa dni będzie zwarta i gotowa do udzielenia odpowiedzi na każde Wasze pytanie. Oprócz tego w planach mamy jeszcze kilka atrakcji, dzięki którym zapamiętacie GetResponse na dłużej. 😉

To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy z okazji konferencji. Jeden z naszych ekspertów ds. email marketingu, Oskar Jedynasty wystąpi z prezentacją o “zaczepnym” tytule “Skończ z wysyłaniem mailingów … zacznij je dostarczać”, która poruszy szeroką tematykę dostarczalności wiadomości. Dowiecie się z niej m.in.

  • czym jest dostarczalność,
  • jak wpływa ona na wyniki kampanii email marketingowych,
  • jakie czynniki determinują czy dana wiadomość zostanie dostarczona do skrzynki odbiorczej czy do folderu SPAM,

Warto wspomnieć, że o dsotarczalności Oskar wie jak mało kto. Jest on bowiem dyrektorem ds. polityki prywatności i dostarczalności poczty w GetResponse. Nic zatem dziwnego, że tematyka dostarczalności poczty elektronicznej oraz polityki nie ma przed nim tajemnic. Poza tym, Oskar jest członkiem wielu organizacji branżowych m.in. MAAWG, ESPC, EEC.

Spotkanie z Oskarem jest świetną okazją na poszerzenie wiedzy właśnie na temat dostarczalności poczty oraz sposobność na zadanie mu nurtujących Was pytań.

Prezentacja została zaplanowana na drugi dzień konferencji na godzinę 11.10.

Więcej informacji na temat konferencji, wraz ze szczegółową mapką rozmieszczenie stoisk, możecie znaleźć na www.internetpoland.pl

Do zobaczenia!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.