Twórca GetResponse jurorem w konkursie Golden Arrow
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Twórca GetResponse jurorem w konkursie Golden Arrow

Dzisiaj upływa termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Golden Arrow – uważanego za jedno z największych wydarzeń w branży marketingu bezpośredniego.

Jak można przeczytać na stronie konkursu jest on “(…)przeznaczony dla wszystkich agencji, firm oraz marketerów oraz innych podmiotów gospodarczych, które od 22.05.2010 r. do 11.05.2011 r. na zlecenie klientów lub w celu promocji własnej opracowali lub przeprowadzili kampanię marketingu bezpośredniego lub wykonały inne prace z takimi kampaniami związane.”

Kampanie marketingowe można zgłaszać w kilkunastu kategoriach, wśród których nie mogło zabraknąć oczywiście email marketingu.

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona jury konkursu został zaproszony również Szymon Grabowski, prezes Implix, właściciela GetResponse.

Jak zapewne wielu z Was wie, Szymon jest twórcą GetResponse, więc jego 12-letnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu email marketingu i marketingu bezpośredniego będą z pewnością pomocne podczas obrad jury konkursu.

Jeżeli prowadziliście kampanię marketingową wpisującą się w założenia przynajmniej jednej z 14 kategorii i chcecie się nią pochwalić, to pamiętajcie, że dzisiaj jest ostatni dzień nadsyłania prac.

My z niecierpliwością czekamy już na wyniki konkursu. Szczególnie w kategorii “Wysyłka bezpośrednia” 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.