Szymon Grabowski prelegentem na E-nnovation oraz gościem w TVN CNBC
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Szymon Grabowski prelegentem na E-nnovation oraz gościem w TVN CNBC

W ubiegłym tygodniu Poznań zamienił się na dwa dni w stolicę rynku e-commerce goszcząc na konferencji E-nnovation prelegentów, „którzy budowali podwaliny e-handlu na świecie” – jak można przeczytać na oficjalnej stronie konferencji.

Wśród prelegentów nie mogło zabraknąć  twórcy GetResponse – Szymona Grabowskiego, który opowiadał m.in. dlaczego email marketing jest jednym z najtańszych i najbardziej efektywnych kanałów promocji oraz jak email marketing może wspierać działania firm z branży e-commerce.

Zanim jednak Szymon pojawił się w Poznaniu udzielił wywiadu ze studia w Gdańsku dla TVN CNBC. Tematem rozmowy był oczywiście…email marketing. Szymon tłumaczył telewidzom na czym polega istota email marketingu. Zwracał uwagę na to, że jest to forma marketingu za przyzwoleniem („klient decyduje kiedy chce kupić produkt…”) oraz idealny sposób na budowanie długotrwałych relacji z klientami.

W tym momencie zapewne wielu z Was żałuje, że nie zobaczyło Szymona na antenie TVN CNBC i być może taka okazja więcej się już nie powtórzy. Nic bardziej mylnego! Mamy dla Was dwie dobre wiadomości:

  • Pierwsza dobra wiadomość – cały wywiad z Szymonem Grabowskim możecie obejrzeć klikając tutaj. Miłego oglądania!
  • Druga dobra wiadomość – to na pewno nie jest ostatnie wystąpienie Szymona w telewizji 🙂
http://e-nnovation.pl/

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.