Rozdajemy zaproszenia na Aulery 2011
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Rozdajemy zaproszenia na Aulery 2011

W najbliższy piątek (13 maja) w hotelu Hilton w Warszawie już po raz trzeci zostaną przyznane Aulery 2011 dla najlepszych polskich start-upów oraz osoby lub instytucji, która przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości technologicznej w Polsce.

Aulery 2011 rozpoczną się o 17:30, część oficjalna kończy się o godzinie 22:00. Wstęp na imprezę jest zamknięty – tylko dla osób z zaproszeniem.

Tak się akurat złożyło, że mamy dla Was zaproszenia na tą imprezę. Aby je otrzymać wystarczy wysłać maila na adres piotr.krupa@implix.com podając w jego treści swoje imię i nazwisko. Liczba zaproszeń jest ograniczona i o ich przyznawaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zatem jeżeli chcecie poznać najlepsze startupy w Polsce oraz wysłuchać prezentacji kilku doświadczonych osób z branży to nie zwlekajcie tylko zgłaszajcie się po zaproszenia.

Więcej informacji na temat imprezy możecie znaleźć na aulery.pl oraz aulapolska.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.