Reprezentacja GetResponse w VI Nocnym Biegu Świętojańskim
autor: Katarzyna Grochowska ostatnia aktualizacja 0

Reprezentacja GetResponse w VI Nocnym Biegu Świętojańskim

Za nami VI Nocny Bieg Świętojański, zorganizowany 19 czerwca 2010r. w Gdyni. Pośród prawie 1 000 zapisanych osób byli zawodnicy z całej Polski a także z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii oraz goście zza wschodniej granicy. Była także 9-osobowa Drużyna Implix, właściciela marki GetResponse!

Jak wrażenia po biegu? „Bieg wyszedł super i impreza była naprawdę fajna. Poza tym frekwencja naprawdę dobra. Jedyne czego brakowało to biegającego żeńskiego elementu GetResponse”, podsumował Miłosz Frejnik.

Jakie mieli założenia startując? „Jako mój pierwszy bieg na tak dużym dystansie uważam za bardzo udany. Celem było dobiegnięcie do mety przy założeniu poniżej 1h, co prawie się udało.”,  cieszy się Maciek Sielakow.

A doping? „Doping był super, bardzo dziękujemy!”, krótko kwitują Karol Żurek i Michał Mekler.

Dystans 10 km nie jest łatwy do przebycia. Zapytaliśmy zatem naszych biegaczy jak wyglądały przygotowania. „Biegło się trochę ciężko ale daliśmy radę. Ja biegałem 3 razy w tygodniu po 8 km plażą, to był dobry trening”, opowiada Piotr Krajewski.

Serdecznie gratulujemy naszym pracownikom pomyślnego ukończenia biegu i życzymy dalszych sukcesów w następnych edycjach!

Od lewej: (górny rząd) Miłosz Frejnik, Karol Żurek, Maciej Sielakow, Łukasz Czajka, Piotr Krajewski ; (dolny rząd) Mick Griffin, Szymon Grabowski (CEO), Michał Mekler, Maciej Rojewski.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.