Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Przedstawiamy Kreator stron: intuicyjny i inteligentny edytor stron WWW w GetResponse
autor: Przemek Dębski ostatnia aktualizacja 0

Przedstawiamy Kreator stron: intuicyjny i inteligentny edytor stron WWW w GetResponse

Firmy, których nie da się znaleźć w Internecie, wiele ryzykują. Zdarza się, że te, które starają się zaistnieć, widzą przed sobą same przeszkody.

Internetowa rewolucja nie zwalnia tempa, więc i my jesteśmy gotowi pomóc Ci przebić się przez te bariery. Wesprzemy Cię w wyniesieniu firmy na wyżyny, dzięki czemu będzie Ci jeszcze łatwiej zaistnieć w sieci.

Chcesz rozwinąć swój biznes w Internecie, gdzie coraz więcej osób codziennie robi zakupy? Stworzyliśmy nowe, rewolucyjne narzędzie – Kreator stron GetResponse. Jest to rewolucja przez duże “R”.

Nowy Kreator stron pozwoli Ci na połączenie automatycznych kampanii email, formularzy zapisu, pop-upów, czatów, reklam w mediach społecznościach i wszystkich innych narzędzi, które napędzą Twój biznes. Wszystko to zrobisz w jednym miejscu – w koncie GetResponse.

Nasz Kreator stron napędzany jest sztuczną inteligencją, która w kilka sekund stworzy Twoją stronę od zera. Wszystko zgodnie z najlepszymi praktykami UX!

To nie jest zwykły edytor stron. To inteligentny kreator witryn internetowych, który jest zintegrowany z całym ekosystemem marketingowym platformy GetResponse.

– Szymon Grabowski, założyciel i CEO GetResponse
spis treści

Strona internetowa to początek

W obecnych czasach każda firma musi mieć atrakcyjną dla oka stronę, która skutecznie zachęci odbiorców do współpracy. Stworzenie własnej witryny nigdy nie było łatwiejsze dzięki inteligentnemu Kreatorowi stron GetResponse.

“Wygugluj to!”

Zapewne dobrze znasz ten tekst.

My też nieustannie szukamy informacji w Internecie.

Zgodnie z badaniami realizowanymi przed pandemią, 70-80% osób przed podjęciem decyzji o zakupie sprawdza informacje o firmie w Internecie. Taka weryfikacja zwykle zaczyna się na stronie internetowej – ludzie szukają, co dana firma posiada w swojej ofercie, gdzie się znajduje, jaka jest jej historia itd.

To było jednak przed COVID-em. Możesz sobie tylko wyobrazić, jak bardzo ta liczba wzrosła w ciągu ubiegłego roku.

Mimo tego, że istnieją inne sposoby na stawianie pierwszych kroków w tworzeniu swojej obecności w Internecie, np. stworzenie strony na Facebooku lub strony biznesowej w Google – jedynym rozwiązaniem, które daje Ci całkowitą kontrolę nad prezentacją Twojej marki i tym, w jaki sposób przemawia ona do klientów, jest posiadanie strony internetowej.

Co więcej, dobrze zaprojektowana strona zwiększy wiarygodność Twojej firmy i pomoże Ci pozyskać więcej płacących klientów. Jeśli dodatkowo zamierzasz reklamować się przez Google Ads lub Facebook Ads, to lepiej kierować ludzi na stronę, nad którą masz pełną kontrolę.

Tchnij życie w swoją markę

Stwórz stronę w zaledwie kilka chwil w Kreatorze stron GetResponse.

Wydawać by się mogło, że posiadanie firmowej witryny WWW to podstawa – a jednak ostatnie badania pokazały, że niemal połowa małych firm amerykańskich wciąż nie ma własnych stron internetowych.

Zauważyliśmy to też wśród użytkowników GetResponse – 60% osób zakładających darmowe konta testowe (tylko na rynku amerykańskim) twierdzi, że nie ma jeszcze biznesowej strony internetowej.

– Ola Korczyńska, Dyrektorka marketingu w GetResponse

Krajobraz sprzedaży internetowej nieustannie się zmienia. Niektóre z tych zmian są długofalowe – i zapewne będą trwałe. Zakupy w Internecie z roku na rok cieszą się przecież coraz większą popularnością.

Dzięki stronie internetowej Twoja firma dostanie potężny bodziec do wzrostu. Możesz bezpośrednio rozmawiać z odbiorcami i klientami i sprawić, by Twoja marka była żywym organizmem, funkcjonującym na przestrzeni całej strony internetowej.

Tworzenie własnej strony internetowej bywało zadaniem zniechęcającym, przepełnionym koniecznością nieskończonego podejmowania decyzji lub nauki programowania.

To już przeszłość, bo możesz mieć w kilka kliknięć tętniącą życiem stronę, która przykuwa uwagę – inteligentny Kreator stron GetResponse wygeneruje taką stronę zaledwie w kilka chwil!

Brakujące ogniwo

Wszystko jest ze sobą zintegrowane na jednej, intuicyjnej platformie.

W związku z popularyzacją zakupów w Internecie i dynamicznym rozwojem marketingu online, konsekwentnie robimy swoje – rozwijamy platformę GetResponse, wykraczając poza granice jej flagowych funkcji email marketingowych. Chcemy w ten sposób pomóc osobom, które potrzebują prostych, skutecznych – i niedrogich – rozwiązań.

Kiedy Ty czytasz ten artykuł, my ciężko pracujemy za kulisami, pomagając tysiącom marketerów w prowadzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych w Internecie przy użyciu intuicyjnych narzędzi, takich jak:

 • Marketing automation
 • Pop-upy
 • Formularze zapisu
 • Powiadomienia web push
 • Wiadomości transakcyjne
 • Czaty na żywo
 • SMS
 • Landing pages
 • Webinary
 • Reklamy na Facebooka i Instagrama
 • Google Ads

Gdy stworzysz stronę internetową w GetResponse, będzie ona od razu zintegrowana ze wszystkimi tymi narzędziami. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, które z pewnością byłyby wydane na połączenie ze sobą powyższych narzędzi marketingowych.

Choć te wszystkie narzędzia budują rozpoznawalność marki i przyczyniają się do generowania zysku, zwykle to nie od nich się zaczyna.

To są rozwiązania, których szukasz, gdy cała reszta już u Ciebie funkcjonuje.

My chcemy wesprzeć Cię na samym początku Twojej podróży w Internecie.

“Kreator stron GetResponse to ostatni brakujący element naszej platformy marketingowej. Jako właściciel firmy możesz teraz nie tylko prowadzić i automatyzować kampanie marketingowe w GetResponse, ale dodatkowo zbudujesz od zera swoją obecność w Internecie. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zintegrowane na jednej, intuicyjnej platformie.

— Ola Korczyńska, Dyrektorka marketingu w GetResponse

Mało czasu? Ograniczony budżet? Odciążymy Cię!

Na przestrzeni wielu lat byliśmy (i dalej jesteśmy) w stałym kontakcie z wieloma przedsiębiorcami – takimi jak Ty. Słuchamy wszystkich opinii, podejmujemy wyzwania i wykorzystujemy tę wiedzę, aby dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Dobrze znamy i rozumiemy problemy i wyzwania, przed jakimi staje przedsiębiorca:

 • Nie potrafię stworzyć strony internetowej
 • Nie mam czasu jednocześnie prowadzić firmy i zarządzać stroną internetową
 • Nie jestem projektantem i nie wiem, jak stworzyć dobrą wizualnie stronę
 • Nie umiem aktualizować strony bez pomocy dewelopera, a ich usługi są drogie 😱

Gdy zaczęliśmy tworzyć najbardziej zaawansowany i jednocześnie najprostszy w użyciu kreator stron, dopilnowaliśmy, aby to narzędzie pomogło każdemu przezwyciężyć takie zmartwienia.

Nasz Kreator stron został stworzony z myślą o małych i średnich firmach, które nie mają czasu ani wiedzy na temat tworzenia idealnie zoptymalizowanych stron internetowych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a wymarzona strona zostanie stworzona w zaledwie kilka chwil.

— Daniel Brzeziński, COO i członek Zarządu GetResponse

Zupełnie nowa technologia, która rozwija się wraz z Tobą

Teraźniejszość i przyszłość firm tkwi w Internecie. Świetna strona WWW to Twój sposób na przyciągnięcie nowych klientów i rozwinięcie działalności.

Kreator stron GetResponse oparty jest na sztucznej inteligencji. Stwarza to nowe, olbrzymie możliwości dla Ciebie i Twojej firmy.

Proces tworzenia strony zaczyna się od zadania Ci kilku prostych pytań – odpowiedz na nie i wybierz styl strony, a zaprezentujemy Ci przynajmniej trzy piękne szablony, spośród których możesz dokonać finalnego wyboru.

W zaledwie kilka kliknięć możesz zmodyfikować swoją stronę, nie martwiąc się, że ją zepsujesz lub namieszasz w jej wyglądzie. Całą stronę możesz modyfikować w mgnieniu oka – począwszy od dodawania podstron, a skończywszy na zmianie ich układu – a wszystko będzie dalej działać bez zarzutu.

Nieustannie badamy i sprawdzamy podobne marki i firmy z Twojej branży, więc kreator będzie się na bieżąco uczyć, dając Ci lepsze wskazówki i dane. Dzięki nim utrzymasz konwersję na wysokim poziomie.

Narzędzia, które ze sobą współpracują

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystko jest ze sobą zintegrowane. Twoje kontakty trafią do Twojej listy automatycznie, więc możesz im wysyłać emaile i web pushe, a wszystko zintegrujesz, korzystając z marketing automation. Możesz zbierać dane o odwiedzających stronę: gdzie wchodzą, co kupują, gdzie klikają i nie tylko. Pozostaje tylko użyć zdobytej wiedzy, aby zwiększyć skuteczność własnych działań i zmaksymalizować zyski.

Na deser dostajesz tysiące darmowych zdjęć dostępnych z poziomu Twojego konta. Wszystko to dzięki integracji z Unsplash.

Początkujący i zaawansowani marketerzy mogą z miejsca stworzyć swoją stronę internetową i zintegrować ją z czymkolwiek, czego potrzebują do prowadzenia skutecznych działań marketingowych.

Co przyniesie przyszłość

Choć przyszłości nie przewidzimy, to ostatni rok nauczył nas wszystkich, że adaptacja i gotowość do nagłych zmian są bardzo ważnymi elementami utrzymania rozwoju firmy.

Postawmy sprawę jasno – bez strony internetowej firma nie będzie właściwie przygotowana na ewentualne ogólnoświatowe kryzysy, które mogą zmusić biznesy do przeniesienia działalności online.

Aby właściwie budować relacje z klientami, aby mieć możliwość prowadzenia up-sellingu produktów, a także aby zbierać istotne informacje o Twoich bezcennych klientach – do wszystkich tych rzeczy potrzebujesz strony internetowej.

Pozytywne doświadczenia klienta mają swoje źródło w solidnej stronie internetowej i obecności w sieci.

Poprzez dodanie do naszej platformy Kreatora stron wspieramy i pomagamy przedsiębiorcom w nieustannie zmieniającym się krajobrazie Internetu.

Firmy mogą teraz wykorzystać sztuczną inteligencję do wygenerowania prostej strony (swoistej wizytówki) lub nawet pełnoprawnej witryny zawierającej formularze, filmy i nie tylko. Dzięki temu możesz kompleksowo wykorzystać potencjał swoich działań online marketingowych.

Pierwsze opinie? Bardzo obiecujące 🤩

Nowy, z pewnością rewolucyjny, inteligentny Kreator stron GetResponse, dopiero stawia swoje pierwsze kroki, a wyniki już są niezwykle pozytywne. Oto kilka cytatów użytkowników, którzy mieli okazję go wypróbować:

To tylko wersja beta, ale już jest lepsza od Leadpages, ActiveCampaign czy Hubspota. Pracowałem już z tymi aplikacjami, ale nowy kreator GR-a jest lepszy, nawet na tym etapie.

Jest prosty w obsłudze i jestem pewna, że pomoże mi rozwinąć firmę!

Super sprawa! Teraz w GetResponse mam już komplet narzędzi.

Kreator stron w akcji

Bez względu na to, kim jesteś, czym się zajmujesz czy jak duża jest Twoja firma – możesz samodzielnie stworzyć własną stronę internetową.

Spójrz na te szablony, które czekają na Ciebie w GetResponse. To tylko kilka z nich – w rzeczywistości masz ich dziesiątki do wyboru!

Dzięki nim i naszemu inteligentnemu kreatorowi opartym na sztucznej inteligencji, w kilka minut stworzysz wymarzoną witrynę.

Kreator stron GetResponse – pytania i odpowiedzi

Niedawno przeprowadziliśmy dla Was webinar, podczas którego pokazaliśmy, jak za pomocą Kreatora stron GetResponse stworzyć wymarzoną stronę WWW w kilkanaście minut. Nagranie webinaru jest już dostępne!

Dowiesz się z niego m.in.:

Dlaczego stworzyliśmy Kreator stron – i jak sprawiliśmy, że skomplikowane rzeczy stały się proste 

Jak stworzyć własną stronę WWW w kilka chwil przy pomocy naszego kreatora opartego na AI 

Jak oszczędzić czas (i pieniądze), integrując wszystkie narzędzia marketingowe pod jednym dachem 

🎥 OBEJRZYJ NAGRANIE

W trakcie webinaru uczestnicy zadali nam pytania, które być może nurtują również Ciebie. Spieszymy z pomocą i odpowiadamy!

Na pytania odpowiadała Katarzyna Chmielewska – Lead UX Writer w GetResponse.

Stworzyłam już stronę w kreatorze, ale brakuje certyfikatu SSL. Czekam już kilka dni… czy nie można tego zrobić samemu?

Nie ma możliwości samodzielnej instalacji certyfikatu SSL. Jeżeli to dotyczy domeny już istniejącej, to proces może trwać od 48 do 72 godzin. Jeśli po tym czasie certyfikat nadal nie zostanie zainstalowany, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

▪ Czy jeśli mam już kupiony certyfikat od swojego dostawcy hostingu to zainstalujecie go na stronie stworzonej w Kreatorze?

Niestety nie.

▪ Czym się różni strona stworzona w GetResponse od np. Shoplo?

Nie mamy detalicznego porównania tego typu narzędzi, więc trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie. To, co wyróżnia Kreator stron, to integracja z pozostałymi narzędziami GetResponse – email marketingiem, marketing automation itp.

▪ Czy jest szablon strony dla fotografa?

Tak, w zestawie szablonów “Portfolio” są propozycje do wyboru. Jest tam na przykład bardzo efektowny szablon z fotografią ślubną (oczywiście, można go dowolnie edytować i dodać własne zdjęcia). Ma bardzo ładny layout. Nazwa – póki co – mało widowiskowa (Szablon #048), ale na pewno warto się nim zainteresować.

Miejsce, w którym można znaleźć zestawy szablonów stron służących jako portfolio.

▪ Jeśli rok temu miałem konto GetResponse, czy mogę zacząć od nowa z okresem próbnym?

Tak. A jeśli pojawią się jakiekolwiek trudności, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

W jakim zakresie będzie można zmieniać szablon?

To jest temat rzeka. Najlepiej skupić się na jakimś przykładzie.

 • Szablony można zmieniać według uznania z wykorzystaniem wszystkich sekcji i elementów dostępnych w bibliotekach. Czyli można dodawać nowe i usuwać te, które są w szablonie.
 • Można zmieniać paletę, fonty, kształty (całościowo, przy pomocy narzędzia Projekt globalny i szczegółowo, w ustawieniach elementów)
 • Można dodawać własne zdjęcia i wideo, zmieniać tło itp.
 • Można wyrzucić wszystko, co jest na podstronie i zacząć od nowa dodając elementy i sekcje
 • Można w sekcjach odwracać kolejność elementów, zwiększać ich rozmiar itp.
 • Można dodawać całe podstrony, zmieniać nazwy stron, można zmieniać kolejność stron… Możliwości są w zasadzie ograniczone tylko naszą wyobraźnią.

▪ Kto ma prawo do grafik w szablonach?

Autorzy zdjęć, które udostępnione są przez Unsplash. Grafiki można używać na stronach do końca użytkowania konta GetResponse.

Czy można podejrzeć całą stronę na mobile i desktop?

Tak, w trybie edycji szablonu jest możliwość podejrzenia strony na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

▪ Czy w danych szablonach można zmieniać grafiki?

Oczywiście. Trzeba kliknąć grafikę, którą chcemy zmienić, co otworzy ustawienia. W ustawieniach mamy do wyboru opcje Edytuj lub Zastąp (pokazuje to grafika poniżej). W przypadku galerii wszystkie zdjęcia zmieniamy bezpośrednio w ustawieniach, a nie klikając w każdy obrazek osobno.

▪ Jak wygląda sprawa praw autorskich do strony i materiałów na niej użytych? Czy po zakończeniu abonamentu mam nadal prawa do strony i materiałów?

Można używać wszystkich elementów strony, dopóki ma się konto GetResponse. Po zamknięciu konta użytkownik nie może używać strony, ponieważ korzysta z naszych zdjęć oraz szablonów.

▪ Czy szablony wspierają różne wersje językowe?

Obecnie nie – ale pracujemy nad tym.

▪ Jeśli posiadamy wiele domen dla wielu projektów, które chcielibyśmy połączyć pomiędzy sobą – czy jest to możliwe w ramach Kreatora stron? 

Tak – można dodać subdomeny wykorzystując rekordy CNAME. 

▪ Mam sklep internetowy, ale chciałbym zrobić w GetResponse np. promocyjny landing page. W jakiej domenie będzie on widoczny?

Są trzy opcje – publikacja na jednej z domen GetResponse, zakup domeny lub podłączenie domeny, którą już się ma.  
 

▪ Jakie są koszty korzystania z Kreatora stron?

Obecnie Kreator (w wersji Beta) wliczony jest w cenę pakietu. Dostępny jest w każdym planie cenowym – można sprawdzić ceny i porównać pakiety na stronie cennika GetResponse.

▪ Czy w stopce znajduje się informacja, że strona pochodzi od GetResponse?

Na chwilę obecną nie.

▪ Co z domenami? Czy zakładając stronę dostane domenę i pełna obsługę, w tym hosting?

Zakładając stronę, użytkownik dostaje subdomenę na grwebsite.com. Nie wiem, co kryje się pod pojęciem “pełna obsługa”, więc w celu wyjaśnienia wątpliwości proszę o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

▪ Czy strony są bezpieczne przed włamaniem hackerów?

Dołożyliśmy wszelkich starań od strony sprzętowej i kodu, aby aplikacja była zabezpieczona przed włamaniami. Podążamy za wytycznymi akceptowanymi w świecie, przeprowadzamy również testy penetracyjne przez wyspecjalizowane w tym firmy.

▪ Czy mogę importować szablony stron np. z Evato?

Obecnie nie ma opcji importu – ale będzie dostępna niebawem.

▪ Jakie są koszty wykupienia domen u Was dla stron z Kreatora?

To zależy od kilku kwestii, jak choćby okres wykupu domeny czy jej nazwa. Ceny zaczynają się od 12 dolarów.

Czy mogę skorzystać z Kreatora, jeśli mam już domenę i hosting?

Tak, można podłączyć domenę, którą już się ma.

Czy jest możliwość automatycznego tworzenia innych wersji językowych?

Na ten moment niestety nie.

▪ Jak sobie poradzić z odczytywaniem poczty email z domeny, którą się podepnie pod GetResponse? Wiem, że przez CNAME można ominąć ten kłopot, ale strona będzie wyłącznie działać, jeśli jej adres będzie wpisywany z początkiem ‘www’. Bez tego nie będzie działać.

Trzeba w takim przypadku w panelu hostingowym dodać domenę z początkiem ‘www’ i bez niego – i dla każdej z nich stworzyć rekord CNAME. Na przykładzie:

kasia.strona.com
www.kasia.strona.com

W panelu dodajemy oba rekordy CNAME – jeden dla adresu z ‘www’, drugi bez.

Jak wygląda kwestia dodawania zewnętrznych skryptów np. widget Spotify – da się to zrobić?

Element “Własny kod” pozwala na dodanie na stronie fragmentów kodu HTML, CSS lub JavaScript.
Można więc taki widget zainstalować, pod warunkiem, że jest jednym z trzech powyższych. Ważne też, żeby dodane były odpowiednie tagi – są opisane w podpowiedziach przy dodawaniu własnego kodu.

Element umożliwiający dodanie własnego kodu do strony w Kreatorze stron GetResponse.

Czy wszystkie elementy strony są edytowalne i czy wszystkie zmiany są widoczne “na żywo”? 

Jeżeli “na żywo” oznacza – zmieniam i patrzę na podgląd, to tak. Nie za bardzo wiem, jak interpretować “na żywo”. Można edytować wszystkie elementy, a zakres ich edycji zależy od typu elementu.

▪ Czym Kreator stron GetResponse różni się od kreatorów dostępnych w WordPressie?

Nie znam tych narzędzi. Jedyne, co kojarzy mi się z WordPressem, to konieczność użycia pluginów. Tutaj nie ma takiej potrzeby, bo dodatkowe funkcjonalności (np. czaty, integracje czy formularze) są już “wliczone” w produkt.

Strona edukacyjna na pierwszej stopie widoczna dla wszystkich, ale całość informacji widoczna tylko po zalogowaniu poprzez pewien kod dostępu? Czy jest taka możliwość?

Obecnie nie ma takiej możliwości – jest wszystko albo nic. Mamy jednak taką funkcję na liście potrzeb użytkowników. 

▪ Czy mogę mieć swój favicon?

Tak, opcja dodania faviconu jest w ustawieniach strony. Można tam wejść z widoku stron, najeżdżając kursorem na trzy pionowe kropki po prawej stronie od danej strony i z rozwijanego menu wybierając opcję “Edytuj ustawienia” (screen poniżej).

Miejsce, w którym można zmienić ustawienia strony stworzonej w Kreatorze.

▪ Czy strona stworzona w Kreatorze może mieć sklep?

Nie mamy jeszcze obsługi sklepów. Ale pracujemy nad tym.

Co macie, a czego nie ma Wix?

Przede wszystkim – na ten moment – możliwość integracji z narzędziami marketingowymi GetResponse bez zabawy w pluginy i inne dodatkowe rozwiązania. Nie mogę wypowiedzieć się w szczególe na temat Wix i możliwości ich kreatora, bo nie znam ich narzędzia na tyle dobrze.

Wiem, że Kreator obsługuje fonty Google – a czy można uploadować np. Adobe Fonts albo swoje webfonty?

Nie – na ten moment użytkownik ma do dyspozycji wyłącznie fonty Google. To jednak około 800 fontów, więc jest z czego wybierać 😊.

Czy można projektować na podglądzie “komórkowym”? 

Nie. Dla wersji mobilnej jest tylko podgląd – nie jest ona niezależnie edytowalna.

▪ Podczas testów natrafiłem na kłopot, żeby więcej niż 3 zdjęcia w galerii pokazywały się w jednym wierszu.

Sekcje galerii są ustawiane obecnie “na sztywno” na maksimum 3 elementy, ale można dodawać osobno obrazy obok siebie. Nie jest to idealne rozwiązanie, bo nie wygląda to już tak ładnie, a dodatkowo trzeba każdy element stylować osobno. Dodaliśmy to do listy rzeczy do poprawy.

Czy jeżeli popełnię błąd podczas projektowania strony, to mogę cofnąć poprzedni ruch?

Tak. Jest opcja “Cofnij” – strzałki po lewej stronie w górnym pasku menu, przy ikonie zapisu.

Czy tworząc stronę w GetResponse od razu mogę ją stworzyć w standardzie WCAG (dostępnej dla osób z niepełnosprawnościami)? 

Pracujemy nad tym. Na razie mogę powiedzieć, że można dodać “Alt text”, ale jeżeli chodzi o całą resztę — mamy to na tapecie.

▪ Czy gotowy szablon można modyfikować przez AI?

Nie. AI służy tylko do generowania stron.  

▪ Czy można ustawić tylko jedną podstronę przez logowanie?

Tak – w ustawieniach strony określamy, czy strona ma być widoczna dopiero po zalogowaniu. Dostęp jest zawsze ustawiany per strona. Ważne jest, żeby dodać element “Login/Rejestracja” na stronie głównej. Jeśli dodamy go na tej zastrzeżonej, to ludzie w ogóle go nie zobaczą i nie będą mogli się zalogować, bo cała strona, która jest “tylko dla zalogowanych” znika z menu. Widoczna będzie w pasku nawigacyjnym strony dopiero po zalogowaniu.

▪ Czy można sprawić, aby strona nie była indeksowana przez crawlery?

Dla całej witryny (strony www) nie ma takiego ustawienia globalnego. Można wyłączyć indeksowanie per podstrona.

Aby zmienić ustawienia indeksowania, należy w edytorze wejść w menu ‘Zarządzaj stronami’, najechać na trzy kropki obok podstrony, która nas interesuje i z rozwijanego menu wybrać ‘Ustawienia’ – a tam zakładkę SEO. Znajduje się tam przycisk, który odpowiada za włączenie bądź wyłączenie indeksowania (screen poniżej).

Przycisk pozwalający na zmianę opcji indeksowania strony.

▪ Czy jest możliwość podpięcia np. wtyczki wyświetlającej zdjęcia/posty z FB, Instagrama lub filmiki z YT?

Filmy z YouTube – przez dodanie elementu “Wideo” w menu “Dodaj elementy”. Tam linkujemy do konkretnego filmu.

Wyświetlanie zdjęć/postów — tutaj rozwiązaniem znowu mógłby być element “Własny kod”, jeżeli użytkownik posiada fragment kodu.

Można linkować bezpośrednio do swoich social media używając elementu “Social media”, ale to nieco inny mechanizm.

▪ Czy publikacja strony na domenie w GetResponse jest dodatkowo płatna?

Nie, to darmowe rozwiązanie.

▪ Czy strona może się “wysypać”, czy jest na bieżąco robiony backup?

Robimy backup na bieżąco. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem, to prosimy o kontakt z Obsługą Klienta i nasz zespół IT przywróci potrzebną wersję.

▪ Czy można publikować na stronie reklamy od Google Ads?

Jeśli ‘publikować’ oznacza osadzić reklamę na stronie, żeby na niej zarabiać, to można to zrobić przez element ‘Własny kod’.

W jakim pakiecie dostępny jest Kreator stron? 

Obecnie – w każdym 🙂 

Obejrzyj poniższy film i sprawdź na własne oczy, jak działa Kreator stron GetResponse:

Na co jeszcze czekasz?

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.