Przedstawiamy Kreator stron: intuicyjny i inteligentny edytor stron WWW w GetResponse
autor: Habeab Kurdi ostatnia aktualizacja 0

Przedstawiamy Kreator stron: intuicyjny i inteligentny edytor stron WWW w GetResponse

Firmy, których nie da się znaleźć w Internecie, wiele ryzykują. Zdarza się, że te, które starają się zaistnieć, widzą przed sobą same przeszkody.

Internetowa rewolucja nie zwalnia tempa, więc i my jesteśmy gotowi pomóc Ci przebić się przez te bariery. Wesprzemy Cię w wyniesieniu firmy na wyżyny, dzięki czemu będzie Ci jeszcze łatwiej zaistnieć w sieci.

Chcesz rozwinąć swój biznes w Internecie, gdzie coraz więcej osób codziennie robi zakupy? Stworzyliśmy nowe, rewolucyjne narzędzie – Kreator stron GetResponse. Jest to rewolucja przez duże “R”.

Nowy Kreator stron pozwoli Ci na połączenie automatycznych kampanii email, formularzy zapisu, pop-upów, czatów, reklam w mediach społecznościach i wszystkich innych narzędzi, które napędzą Twój biznes. Wszystko to zrobisz w jednym miejscu – w koncie GetResponse.

Nasz Kreator stron napędzany jest sztuczną inteligencją, która w kilka sekund stworzy Twoją stronę od zera. Wszystko zgodnie z najlepszymi praktykami UX!

To nie jest zwykły edytor stron. To inteligentny kreator witryn internetowych, który jest zintegrowany z całym ekosystemem marketingowym platformy GetResponse.

– Szymon Grabowski, założyciel i CEO GetResponse
spis treści

Strona internetowa to początek

W obecnych czasach każda firma musi mieć atrakcyjną dla oka stronę, która skutecznie zachęci odbiorców do współpracy. Stworzenie własnej witryny nigdy nie było łatwiejsze dzięki inteligentnemu Kreatorowi stron GetResponse (autor fotografii: Igor Miske/unsplash.com).

“Wygugluj to!”

Zapewne dobrze znasz ten tekst.

My też nieustannie szukamy informacji w Internecie.

Zgodnie z badaniami realizowanymi przed pandemią, 70-80% osób przed podjęciem decyzji o zakupie sprawdza informacje o firmie w Internecie. Taka weryfikacja zwykle zaczyna się na stronie internetowej – ludzie szukają, co dana firma posiada w swojej ofercie, gdzie się znajduje, jaka jest jej historia itd.

To było jednak przed COVID-em. Możesz sobie tylko wyobrazić, jak bardzo ta liczba wzrosła w ciągu ubiegłego roku.

Mimo tego, że istnieją inne sposoby na stawianie pierwszych kroków w tworzeniu swojej obecności w Internecie, np. stworzenie strony na Facebooku lub strony biznesowej w Google – jedynym rozwiązaniem, które daje Ci całkowitą kontrolę nad prezentacją Twojej marki i tym, w jaki sposób przemawia ona do klientów, jest posiadanie strony internetowej.

Co więcej, dobrze zaprojektowana strona zwiększy wiarygodność Twojej firmy i pomoże Ci pozyskać więcej płacących klientów. Jeśli dodatkowo zamierzasz reklamować się przez Google Ads lub Facebook Ads, to lepiej kierować ludzi na stronę, nad którą masz pełną kontrolę.

Tchnij życie w swoją markę

Stwórz stronę w zaledwie kilka chwil w Kreatorze stron GetResponse.

Wydawać by się mogło, że posiadanie firmowej witryny WWW to podstawa – a jednak ostatnie badania pokazały, że niemal połowa małych firm amerykańskich wciąż nie ma własnych stron internetowych.

Zauważyliśmy to też wśród użytkowników GetResponse – 60% osób zakładających darmowe konta testowe (tylko na rynku amerykańskim) twierdzi, że nie ma jeszcze biznesowej strony internetowej.

– Ola Korczyńska, Dyrektorka marketingu w GetResponse

Krajobraz sprzedaży internetowej nieustannie się zmienia. Niektóre z tych zmian są długofalowe – i zapewne będą trwałe. Zakupy w Internecie z roku na rok cieszą się przecież coraz większą popularnością.

Dzięki stronie internetowej Twoja firma dostanie potężny bodziec do wzrostu. Możesz bezpośrednio rozmawiać z odbiorcami i klientami i sprawić, by Twoja marka była żywym organizmem, funkcjonującym na przestrzeni całej strony internetowej.

Tworzenie własnej strony internetowej bywało zadaniem zniechęcającym, przepełnionym koniecznością nieskończonego podejmowania decyzji lub nauki programowania.

To już przeszłość, bo możesz mieć w kilka kliknięć tętniącą życiem stronę, która przykuwa uwagę – inteligentny Kreator stron GetResponse wygeneruje taką stronę zaledwie w kilka chwil!

Brakujące ogniwo

Wszystko jest ze sobą zintegrowane na jednej, intuicyjnej platformie.

W związku z popularyzacją zakupów w Internecie i dynamicznym rozwojem marketingu online, konsekwentnie robimy swoje – rozwijamy platformę GetResponse, wykraczając poza granice jej flagowych funkcji email marketingowych. Chcemy w ten sposób pomóc osobom, które potrzebują prostych, skutecznych – i niedrogich – rozwiązań.

Kiedy Ty czytasz ten artykuł, my ciężko pracujemy za kulisami, pomagając tysiącom marketerów w prowadzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych w Internecie przy użyciu intuicyjnych narzędzi, takich jak:

 • Marketing automation
 • Pop-upy
 • Formularze zapisu
 • Powiadomienia web push
 • Wiadomości transakcyjne
 • Czaty na żywo
 • SMS
 • Landing pages
 • Webinary
 • Reklamy na Facebooka i Instagrama
 • Google Ads

Gdy stworzysz stronę internetową w GetResponse, będzie ona od razu zintegrowana ze wszystkimi tymi narzędziami. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, które z pewnością byłyby wydane na połączenie ze sobą powyższych narzędzi marketingowych.

Choć te wszystkie narzędzia budują rozpoznawalność marki i przyczyniają się do generowania zysku, zwykle to nie od nich się zaczyna.

To są rozwiązania, których szukasz, gdy cała reszta już u Ciebie funkcjonuje.

My chcemy wesprzeć Cię na samym początku Twojej podróży w Internecie.

“Kreator stron GetResponse to ostatni brakujący element naszej platformy marketingowej. Jako właściciel firmy możesz teraz nie tylko prowadzić i automatyzować kampanie marketingowe w GetResponse, ale dodatkowo zbudujesz od zera swoją obecność w Internecie. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zintegrowane na jednej, intuicyjnej platformie.

— Ola Korczyńska, Dyrektorka marketingu w GetResponse

Mało czasu? Ograniczony budżet? Odciążymy Cię!

Na przestrzeni wielu lat byliśmy (i dalej jesteśmy) w stałym kontakcie z wieloma przedsiębiorcami – takimi jak Ty. Słuchamy wszystkich opinii, podejmujemy wyzwania i wykorzystujemy tę wiedzę, aby dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Dobrze znamy i rozumiemy problemy i wyzwania, przed jakimi staje przedsiębiorca:

 • Nie potrafię stworzyć strony internetowej
 • Nie mam czasu jednocześnie prowadzić firmy i zarządzać stroną internetową
 • Nie jestem projektantem i nie wiem, jak stworzyć dobrą wizualnie stronę
 • Nie umiem aktualizować strony bez pomocy dewelopera, a ich usługi są drogie 😱

Gdy zaczęliśmy tworzyć najbardziej zaawansowany i jednocześnie najprostszy w użyciu kreator stron, dopilnowaliśmy, aby to narzędzie pomogło każdemu przezwyciężyć takie zmartwienia.

Nasz Kreator stron został stworzony z myślą o małych i średnich firmach, które nie mają czasu ani wiedzy na temat tworzenia idealnie zoptymalizowanych stron internetowych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a wymarzona strona zostanie stworzona w zaledwie kilka chwil.

— Daniel Brzeziński, COO i członek Zarządu GetResponse

Zupełnie nowa technologia, która rozwija się wraz z Tobą

Teraźniejszość i przyszłość firm tkwi w Internecie. Świetna strona WWW to Twój sposób na przyciągnięcie nowych klientów i rozwinięcie działalności.

Kreator stron GetResponse oparty jest na sztucznej inteligencji. Stwarza to nowe, olbrzymie możliwości dla Ciebie i Twojej firmy.

Proces tworzenia strony zaczyna się od zadania Ci kilku prostych pytań – odpowiedz na nie i wybierz styl strony, a zaprezentujemy Ci przynajmniej trzy piękne szablony, spośród których możesz dokonać finalnego wyboru.

W zaledwie kilka kliknięć możesz zmodyfikować swoją stronę, nie martwiąc się, że ją zepsujesz lub namieszasz w jej wyglądzie. Całą stronę możesz modyfikować w mgnieniu oka – począwszy od dodawania podstron, a skończywszy na zmianie ich układu – a wszystko będzie dalej działać bez zarzutu.

Nieustannie badamy i sprawdzamy podobne marki i firmy z Twojej branży, więc kreator będzie się na bieżąco uczyć, dając Ci lepsze wskazówki i dane. Dzięki nim utrzymasz konwersję na wysokim poziomie.

Narzędzia, które ze sobą współpracują

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystko jest ze sobą zintegrowane. Twoje kontakty trafią do Twojej listy automatycznie, więc możesz im wysyłać emaile i web pushe, a wszystko zintegrujesz, korzystając z marketing automation. Możesz zbierać dane o odwiedzających stronę: gdzie wchodzą, co kupują, gdzie klikają i nie tylko. Pozostaje tylko użyć zdobytej wiedzy, aby zwiększyć skuteczność własnych działań i zmaksymalizować zyski.

Na deser dostajesz tysiące darmowych zdjęć dostępnych z poziomu Twojego konta. Wszystko to dzięki integracji z Unsplash.

Początkujący i zaawansowani marketerzy mogą z miejsca stworzyć swoją stronę internetową i zintegrować ją z czymkolwiek, czego potrzebują do prowadzenia skutecznych działań marketingowych.

Co przyniesie przyszłość

Choć przyszłości nie przewidzimy, to ostatni rok nauczył nas wszystkich, że adaptacja i gotowość do nagłych zmian są bardzo ważnymi elementami utrzymania rozwoju firmy.

Postawmy sprawę jasno – bez strony internetowej firma nie będzie właściwie przygotowana na ewentualne ogólnoświatowe kryzysy, które mogą zmusić biznesy do przeniesienia działalności online.

Aby właściwie budować relacje z klientami, aby mieć możliwość prowadzenia up-sellingu produktów, a także aby zbierać istotne informacje o Twoich bezcennych klientach – do wszystkich tych rzeczy potrzebujesz strony internetowej.

Pozytywne doświadczenia klienta mają swoje źródło w solidnej stronie internetowej i obecności w sieci.

Poprzez dodanie do naszej platformy Kreatora stron wspieramy i pomagamy przedsiębiorcom w nieustannie zmieniającym się krajobrazie Internetu.

Firmy mogą teraz wykorzystać sztuczną inteligencję do wygenerowania prostej strony (swoistej wizytówki) lub nawet pełnoprawnej witryny zawierającej formularze, filmy i nie tylko. Dzięki temu możesz kompleksowo wykorzystać potencjał swoich działań online marketingowych.

Pierwsze opinie? Bardzo obiecujące 🤩

Nowy, z pewnością rewolucyjny, inteligentny Kreator stron GetResponse, dopiero stawia swoje pierwsze kroki, a wyniki już są niezwykle pozytywne. Oto kilka cytatów użytkowników, którzy mieli okazję go wypróbować:

To tylko wersja beta, ale już jest lepsza od Leadpages, ActiveCampaign czy Hubspota. Pracowałem już z tymi aplikacjami, ale nowy kreator GR-a jest lepszy, nawet na tym etapie.

Jest prosty w obsłudze i jestem pewna, że pomoże mi rozwinąć firmę!

Super sprawa! Teraz w GetResponse mam już komplet narzędzi.

Kreator stron w akcji

Bez względu na to, kim jesteś, czym się zajmujesz czy jak duża jest Twoja firma – możesz samodzielnie stworzyć własną stronę internetową.

Spójrz na te szablony, które czekają na Ciebie w GetResponse. To tylko kilka z nich – w rzeczywistości masz ich dziesiątki do wyboru!

Dzięki nim i naszemu inteligentnemu kreatorowi opartym na sztucznej inteligencji, w kilka minut stworzysz wymarzoną witrynę.

Obejrzyj poniższy film i sprawdź na własne oczy, jak działa Kreator stron GetResponse:

Na co jeszcze czekasz?

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.