Strona internetowa dla szkoły 

Wyjdź z ofertą edukacyjną poza szkolne mury 

Bez karty kredytowej | Za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego szkoła musi mieć swoją stronę?  

Nauka i edukacja już dawno wyszły poza szkolne mury. Współczesne nauczanie to przecież nie tylko zajęcia z kredą przy tablicy! Dzięki rozwojowi technologii nauczanie zdalne jest łatwiejsze i bardziej powszechne niż kiedykolwiek. A jednym z narzędzi, których nauczyciele mogą (i powinni) używać do komunikacji z uczniami – i ich rodzicami – jest strona internetowa. Witryna Twojej szkoły pomoże Ci zaangażować uczniów na wiele sposobów – od przedstawienia aktualności z życia szkoły po zadawanie prac domowych. 

Zmień swoją stronę partnerską w dochodowy biznes online 

Buduj swoją pozycję w Internecie 

Zaprezentuj się odbiorcom i przedstaw im swoją ofertę 

Poszerzaj swoją bazę adresową 

Promuj ekskluzywne oferty i docieraj do nowych klientów 

Promuj ofertę online 

Prowadź zapisy przy użyciu Twojej strony internetowej 

Informuj odbiorcówo webinarach 

Promuj wydarzenia online i przyciągaj publiczność 

Informuj o aktualnościach i postępach uczniów   

Rodzice lubią wiedzieć, jak ich pociechy sprawują się w szkole. Wszyscy chyba znamy pytanie: “Jak tam w szkole?” zadawane nam w czasach młodości, prawda? Cotygodniowe aktualizacje pokazujące życie placówki i postępy uczniów to doskonały sposób na to, aby wszyscy – uczniowie, ich rodzice i pozostali nauczyciele – byli na bieżąco z nowościami. W dobie powszechnej edukacji zdalnej jest to ważniejsze niż kiedykolwiek. 

Posiadając własną stronę internetową dla swojej klasy, stworzenie zakładki z informacjami o ciężkiej pracy uczniów i zadaniach na nadchodzące tygodnie będzie przysłowiową bułką z masłem. A jeśli skorzystasz z narzędzi GetResponse, dodatkowo będziesz w stanie dostarczać te informacje bezpośrednio do skrzynek emailowych wszystkich zainteresowanych – automatycznie! 

Udostępnij plan lekcji i kalendarz roku szkolnego  

Jednym z najlepszych przykładów użycia strony internetowej szkoły jest zamieszczenie na niej planu zajęć poszczególnych klas i kalendarza z niezbędnymi informacjami, jak np. terminami egzaminów, wykazem dni wolnych i innymi ważnymi dla szkoły wydarzeniami. Dzięki temu rodzice i uczniowie nigdy nie zostaną zaskoczeni zmianami.   

A jeśli naprawdę chcesz przenieść swoją szkołę na wyższy poziom, kreator stron GetResponse umożliwia wykorzystanie własnego kodu HTML. Pozwala to na zamieszczenie na stronie kreatywnych widżetów kalendarza, dostosowanych do potrzeb Twojej placówki. 

Zadawaj prace domowe online 

Kolejnym praktycznym przykładem zastosowania witryny szkoły jest zamieszczanie na niej informacji o pracach domowych, projektach do wykonania i innych zadaniach stojących przed uczniami. Często przecież się zdarza, że nasze pociechy zapominają o odrobieniu lekcji. Potem muszą się tłumaczyć wymówkami w stylu: “Pies zjadł moją pracę domową” – chyba każdy nauczyciel kiedyś to usłyszał. Oszczędźmy im tego!  

Jeśli umieścisz informacje o zadaniach do wykonania w widocznym miejscu na stronie, zostaną one zauważone przez wszystkich. A dzięki zintegrowanym narzędziom GetResponse możesz skonfigurować autorespondery, które pomogą uczniom w realizacji wieloetapowych projektów. 

Daj się poznać uczniom i ich rodzicom   

Przeładowane programy nauczania sprawiają, że nauczyciele dzielą się swoją wiedzą na temat nauczanego przez siebie przedmiotu, ale nie mają czasu na pokazanie się od prywatnej strony. Kreator stron GetResponse może pomóc to zmienić. 

Dzięki naszemu narzędziu z łatwością stworzysz stronę, na której pokażesz kim jesteś, jakie masz kwalifikacje i co lubisz robić w wolnym czasie. To z pewnością pomoże zbudować bardziej osobiste relacje i podniesie poziom zaufania do Ciebie wśród Twoich uczniów – i ich rodziców!  

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla szkół.

Jak stworzyć stronę dla szkoły – 5 prostych kroków:  

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”. 
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony, pamiętając o kluczowych elementach typu plan lekcji czy sekcja z aktualnościami z życia szkoły  
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse.  
  1. Zintegruj gotową stronę swojej szkoły z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: możliwością wysyłki emaili, autoresponderami i wieloma innymi narzędziami bez dodatkowych kosztów.  

Przekonaj się, jakie to proste 

Kreator stron GetResponse korzysta z zaawansowanych mechanizmów opartych na sztucznej inteligencji. 

Sprawdź, jak łatwo go obsłużyć. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań! 

Kliknij przycisk poniżej i sprawdź nasz kreator w działaniu! 

Strona dla szkoły – najczęściej zadawane pytania:   

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla szkoły lub klasy? 

Najlepszy kreator stron dla szkoły to taki, który pozwoli stworzyć stronę wysokiej jakości, po której łatwo będzie się poruszać zarówno uczniom, ich rodzicom, jak i nauczycielom. 

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę mojej szkoły lub klasy?  

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, jeśli skorzystasz z rozwiązania GetResponse, będziesz mieć ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse.  

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla szkoły lub klasy? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego szkoły lub klasy. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla  stron Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›