Stwórz stronę internetową 
dla restauracji 

Profesjonalnie i ze smakiem – przy stole i poza nim 

Bez karty kredytowej | 30 dni za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Restaurat page templates

Dlaczego restauracja musi mieć swoją stronę internetową? 

W dzisiejszych czasach posiadanie witryny internetowej restauracji jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Wielu amatorów dobrego jedzenia poszukuje obecnie lokali gastronomicznych w sieci, skupiając się przede wszystkim na tych restauracjach, które oferują dania na wynos lub możliwość odbioru posiłku w lokalu. Nie mając strony internetowej, już na starcie stawiasz się na gorszej pozycji niż konkurencja.

Ale to nie wszystko! Strona internetowa restauracji pomoże pokazać atmosferę panującą w Twoim lokalu, wypromuje kulinarne umiejętności personelu, a oprócz tego przyda się w promocji dań sezonowych lub wydarzeń kulinarnych, które będziesz organizować. 

Żadna strona restauracji nie może się obejść bez smakowitej galerii zdjęć i łatwego do odczytania menu online. Kreator stron GetResponse pomoże Ci stworzyć to wszystko – i wiele więcej!  

Zamień swoją stronę w przynoszący zyski biznes online

Zbuduj obecność online

Pokaż swojej publiczności kim jesteś i przedstaw swoją ofertę.

Zbuduj listę kontaktów

Zaprezentuj eksluzywną ofertę i rozwijaj sprzedaż.

Zaprezentuj produkty i usługi

Zacznij sprzedawać i zarabiać używając stron.

Promuj swoje webinary

Zapraszaj użytkowników na wydarzenia online.

Zadbaj o nastrój i atmosferę  

Stołowanie się w restauracji to nie tylko kwestia smacznego jedzenia, na miejscu czy na wynos. Ważne jest to, co czują Twoi goście. Niezależnie od tego, czy Twoja restauracja to wykwintny lokal w centrum miasta czy przyjemna mała knajpka na uboczu, musisz zadbać o unikalną atmosferę, która od razu będzie kojarzyć się z Twoją marką. To jednak często zaczyna się poza lokalem. 

To moment, kiedy dedykowana strona dla Twojej restauracji ma kluczowe znaczenie. Za jej pośrednictwem możesz pokazać całemu światu atmosferę panującą w Twoim lokalu. Wykorzystaj branding marki, smakowite zdjęcia potraw i informacje o personelu. Wszystko to możesz zrobić nie znając się na programowaniu – pomoże Ci kreator stron GetResponse oparty na sztucznej inteligencji. 

Szablony strony restauracji
Szablony mobilne strony restauracji

Pokaż światu, jak świetnie gotujesz 

Każdy restaurator jest dumny ze swojego personelu i jego niemal magicznych umiejętności tworzenia jadalnych arcydzieł. Dlaczego więc nie pochwalić się swoim talentem przed całym światem? Kuchnia jest przecież sercem każdej restauracji i tym, co odróżnia Twój lokal od innych.  

Wykorzystaj w pełni możliwości kreatora stron GetResponse i stwórz witrynę, na której obecni i potencjalni klienci będą mogli podziwiać Twoje kulinarne kreacje. Stwórz własną, unikatową galerię w kilka chwil, przeciągając i upuszczając w dowolnym miejscu na stronie zdjęcia Twoich smakowitości. 

Stwórz menu i zaprezentuj je online 

Jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć gości do swojego lokalu za pomocą strony internetowej, nie ma lepszego sposobu niż prezentacja menu online. Możliwość sprawdzenia w Internecie tego, co oferujesz może pomóc niezdecydowanym klientom wybrać właśnie Twoją restaurację jako miejsce, w którym zjedzą (lub z którego zamówią) następny posiłek.

Kreator stron GetResponse posiada specjalną funkcję tworzenia menu, która pomoże Ci stworzyć i zaprojektować menu online, dostępne dla wszystkich miłośników smacznego jedzenia.  

Menu restauracji online
Oferty sezonowe na stronie

Promuj oferty sezonowe 

Jedną z najbardziej ekscytujących części pracy w kuchni restauracji jest możliwość korzystania ze świeżych, sezonowych składników. Dodając do nich szczyptę umiejętności, możesz stworzyć specjalne dania, o których będzie głośno. 

Korzystając z narzędzi GetResponse, z łatwością wypromujesz swoją sezonową ofertę, wysyłając automatyczne wiadomości do swoich subskrybentów. A żeby dodatkowo zwiększyć zasięg, dodaj do swojej strony przyciski mediów społecznościowych, aby zadowoleni klienci mogli pokazać znajomym Twoje smakowitości. 

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla gastronomii.

Jak stworzyć stronę dla restauracji – 5 prostych kroków:  

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”.
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony taki sposób, aby jak najlepiej oddać atmosferę Twojego lokalu i podkreślić walory smakowe serwowanych potraw oraz doświadczenie kucharzy.
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę swojej restauracji z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów

Stwórz profesjonalną stronę w 10 sekund

Kreator stron GetResponse wykorzystuje zaawansowany algorytm który buduje stronę za Ciebie.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań na temat Twojej działalności i zobacz jak sztuczna inteligencja tworzy całą stronę.

Zobacz na własne oczy!

Edytor AI

Strona dla restauracji – najczęściej zadawane pytania: 

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla restauracji?

Szukając najlepszego narzędzia do tworzenia strony dla restauracji, musisz znaleźć takie, które najlepiej odda charakter Twojego lokalu i jego atmosferę, ale jednocześnie będzie intuicyjne i proste w obsłudze. Nie chcesz przecież poświęcić zbyt dużo czasu na tworzenie strony, prawda? Masz w koncu gości do nakarmienia! 

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że dodasz później własne smaczki.  

Gdzie najlepiej hostować stronę dla restauracji? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla restauracji? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego lokalu. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla stron Landing Page

Poradnik Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik Landing Page

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›