Twórz strony internetowe dla fundacji i organizacji non-profit 

Wznieś swoje działania na zupełnie nowy poziom 

Bez karty kredytowej | Za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego organizacja non-profit musi mieć swoją stronę?  

Dawno minęły już czasy, kiedy tradycyjna poczta i programy telewizyjne były głównym źródłem dotarcia organizacji pozarządowych do szerszej publiczności. Teraz, dzięki potędze Internetu i poczcie email, Twoja organizacja non-profit może niewielkim nakładem sił i środków dotrzeć do odbiorców na całym świecie. Wydarzy się to jednak tylko wtedy, gdy poświęcisz czas na działania email marketingowe i budowę strony internetowej dla swojej organizacji. Wszystko to możesz zrobić z GetResponse! 

Zmień swoją stronę partnerską w dochodowy biznes online 

Buduj swoją pozycję w Internecie 

Zaprezentuj się odbiorcom i przedstaw im swoją ofertę 

Poszerzaj swoją bazę adresową 

Promuj swoje kampanie i zyskuj nowych darczyńców

Zbieraj donacje na stronie 

Zacznij prowadzić zbiórki bezpośrednio na swojej stronie 

Informuj odbiorcówo webinarach 

Promuj wydarzenia online i przyciągaj publiczność 

Pokaż całemu światu, czym się zajmujesz 

Istnieje wiele organizacji pozarządowych działających wyłącznie w swoim najbliższym otoczeniu. Świadomość ich działania ogranicza się w zasadzie tylko do lokalnej społeczności. Wcale nie musi tak być! 

Dzięki dedykowanej stronie internetowej dla swojej organizacji non-profit możesz rozszerzyć jej zasięg daleko poza granice swojej społeczności i przyciągnąć tak potrzebną uwagę ludzi z całego świata. Myślisz, że trzeba poświęcić na to mnóstwo czasu i energii? Nic bardziej mylnego! Kreator stron GetResponse stworzy witrynę dla Twojej organizacji pozarządowej w kilka chwil, korzystając ze sztucznej inteligencji. Oszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na działania na rzecz Twojej organizacji. 

Angażuj obecnych darczyńców i zdobywaj nowych  

Jeśli ktoś ma przekazać darowiznę na rzecz Twojej organizacji, musi wiedzieć, po co to robi. Świetnymi sposobami na poinformowanie darczyńców o celu Twoich działań są regularne wysyłki newsletterów i dedykowana strona internetowa. Dzięki nim możesz w jasny i klarowny sposób wyjaśnić, w jaki sposób wykorzystujesz zgromadzone środki i co dokładnie zrobiliście jako organizacja non-profit w ramach swoich działań. 

Kreator stron GetResponse pozwoli Ci w łatwy sposób zaktualizować informacje na stronie internetowej Twojej organizacji pozarządowej. Dodatkowo, zintegrowane narzędzia online marketingowe umożliwią Ci automatyczną wysyłkę wiadomości email do wszystkich (lub wybranych) osób, które wspierają działalność Twojej organizacji. Wszystko to w zaledwie kilka kliknięć! 

Zwiększ świadomość istnienia Twojej organizacji  

Jednym ze sposobów na to, aby Twoje działania przyciągnęły uwagę na jaką zasługują, jest budowanie wizerunku organizacji i świadomości jej misji. Nie ma na to lepszego sposobu niż połączenie strony internetowej i mediów społecznościowych.  

Wykorzystaj kreator stron GetResponse i dodaj na stronę swojej organizacji non-profit przyciski mediów społecznościowych, aby odwiedzający witrynę mogli również zajrzeć na Twoje social media. Zwiększysz w ten sposób zasięg i pokażesz misję organizacji szerszej publiczności. 

Zachęcaj do regularnych darowizn  

Niewiele organizacji non-profit opiera swoje działania na jednorazowych darowiznach. Podstawą ich istnienia jest długofalowe wsparcie – to właśnie regularne wpłaty od filantropów i darczyńców pozwalają spokojnie działać organizacjom pozarządowym. Czy istnieje sposób na zwiększenie ich ilości?  

Oczywiście! Stworzenie witryny internetowej organizacji non-profit to świetny początek. Za jej pośrednictwem możesz dzielić się historiami osób, którym pomogła Twoja organizacja. W ten sposób udowodnisz swoją wiarygodność i zachęcisz do regularnych wpłat więcej ludzi dobrej woli. 

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla organizacji non-profit.

Jak stworzyć stronę dla organizacji non-profit – 5 prostych kroków:  

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”. 
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony, aby jak najlepiej pokazać cele Twojej organizacji i jej misję. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę partnerską z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów

Przekonaj się, jakie to proste 

Kreator stron GetResponse korzysta z zaawansowanych mechanizmów opartych na sztucznej inteligencji. 

Sprawdź, jak łatwo go obsłużyć. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań! 

Kliknij przycisk poniżej i sprawdź nasz kreator w działaniu! 

Uzyskaj zniżkę dla organizacji non-profit 

Rozumiemy, jak ważna jest działalność organizacji pozarządowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z TechSoup – firmą pomagającą stowarzyszeniom non-profit w działaniach online.

Sprawdź na stronie TechSoup, czy Twoja organizacja kwalifikuje się do otrzymania 50% zniżki na konto GetResponse.

Strona dla organizacji non-profit – najczęściej zadawane pytania:  

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla organizacji non-profit? 

Najlepszy kreator stron dla stowarzyszenia non-profit to taki, który pozwoli w odpowiedni sposób zaprezentować wartości i misję Twojej organizacji. Powinien być intuicyjny i prosty w obsłudze, aby nie odciągać Twojej uwagi od tego, co najważniejsze.  

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami.  

Gdzie najlepiej hostować stronę dla organizacji non-profit? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie.  

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse.  

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla organizacji non-profit? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego stowarzyszenia non-profit. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

Masz do dyspozycji wiele gotowych szablonów, które możesz wykorzystać do stworzenia swojej strony. A jeśli masz doświadczenie w budowie stron internetowych i masz własny pomysł, możesz zbudować stronę od zera, bez korzystania z gotowych szablonów. 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla  stron Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›