GetResponse dla organizacji Non-Profit

50% zniżka dla wszystkich organizacji pozarządowych!

Szukasz sposobów zwiększenia liczby członków w swojej organizacji, ilości darowizn lub po prostu chcesz zwiększyć widoczność swojej organizacji? Możemy pomóc. Z naszymi narzędziami do email marketingu, dotrzesz do nowych odbiorców i zmotywujesz osoby do większego zaangażowania w Twoje kampanie, przy mniejszym obciążeniu swojego budżetu.

Kto kwalifikuje się do programu?

Program jest otwarty prawie dla wszystkich organizacji non-profit w Polsce. Warunkiem jest potwierdzenie statusu organizacji pozarządowej.

Program jest otwarty dla wszystkich organizacji non-profit, które nie są organizacjami politycznymi.

Jak skorzystać?

  1. Zarejestruj organizację w TechSoup (zajmie Ci to 15 minut), który zajmuje się weryfikacją organizacji non-profit chcących dołączyć do naszego programu. Najpóźniej w przeciągu 10 dni roboczych otrzymasz z TechSoup wynik weryfikacji.
  2. Jeśli Twoja organizacja zostanie zakwalifikowana do skorzystania z oferty GetResponse dla organizacji non-profit , będziecie mogli zawnioskować o zniżki bezpośrednio w TechSoup.
  3. Otrzymaną przez TechSoup zniżkę wykorzystacie, zamawiając wybrany plan na stronie GetResponse.
Jeśli wybierzesz zniżki 50%, poprosimy Twoją organizację o umieszczenie logo na stronie internetowej (w ciągu 4 tygodni od aktywacji zniżki w naszym systemie).

Przejdź przez weryfikację w TechSoup i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!

Aplikuj teraz!

Żeby aplikować do programu GetNoticed, zarejestruj się
i przejdź weryfikację na stronie naszego partnera technologicznego - TechSoup

Często zadawane pytania

Możesz mieć do 100,000 kontaktów na koncie non-profit. Wszelkie dodatkowe kontakty będą podlegać opłacie za rozszerzenie listy. Jeśli skontaktujesz się z nami po przekroczeniu limitu, obniżymy również opłatę za rozszerzenie listy.

Importowanie baz kupionych lub dostępnych publicznie jest wbrew naszej polityce antyspamowej. Wysyłanie komunikacji marketingowej do osób, które nie wyraziły na to zgody, jest niezgodne z prawem i jako takie może zaszkodzić naszej dostarczalności, a Twoje emaile mogą trafiać do spamu. Nie wspominając już o problemach związanych z RODO!

Jeśli nie uda nam się potwierdzić, że nasze logo zostało umieszczone na waszej stronie w ciągu 4 tygodni od rejestracji, obniżymy zniżkę do 30%, począwszy od następnego cyklu rozliczeniowego.

Zgodnie z naszą polityką wspierania organizacji non-profit, organizacje polityczne i spółki z o.o. typu non-profit nie mogą być beneficjentami tego programu. Kwalifikacja dokonana przez TechSoup jest dla nas w pełni wiarygodna. Nie mniej, bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z okresowych promocji zniżkowych.

To zależy wyłącznie od Ciebie. Jednym ze sposobów jest umieszczenie naszego logo z linkiem do https://www.getresponse.pl w sekcji poświęconej partnerom Twojej organizacji. Możesz także utworzyć dla nas profil partnera lub opublikować artykuł lub post o naszej współpracy. Niezależnie od wyboru, pamiętaj, że link z Twojej domeny musi kierować do getresponse.pl. Nie zapomnij też o wysłaniu nam linka, żebyśmy mogli go zweryfikować.

TechSoup jako nasz partner prowadzi program wsparcia technologicznego dla organizacji non-profit, w ramach którego oferuje szereg darmowych lub niskobudżetowych rozwiązań technologicznych. Pobrana opłata administracyjna za dostęp do zniżki pozwala partnerowi pokryć przede wszystkim koszty weryfikacji organizacji, wdrożenia i rozwoju oferty GetResponse, obsługi zapytań na jej temat, aktywnego informowania i promowania oferty wśród polskich organizacji pozarządowych.

Po zatwierdzeniu wniosku wyślemy Ci wiadomość email z instrukcją, w jaki sposób możesz otworzyć konto GetResponse wraz z unikalnym kodem zniżkowym. Kliknij link w emailu, wpisz kod i zarejestruj konto. Twoja zniżka zostanie aktywowana podczas rejestracji.

Zniżka jest ważna 24 miesiące. Po tym czasie nasza platforma automatycznie zacznie naliczać standardowe opłaty. Aby tego uniknąć, zachęcamy do ponownego odwiedzenia TechSoup i wykupienia dostępu do zniżki.

To nasza platforma do edukacji z dziedziny marketingu. W 5 różnych modułach, obejmujących email marketing, landing pages, marketing automation, content marketing i sprzedaż (w tym lekcję na temat AdWords i SEO), możesz wysłuchać ekspertów GetResponse i influencerów z branży, takich jak Andrew Davies, Jamie Turner, Kath Pay, lub Michael Brenner, którzy wyjaśniają, jak działa marketing online i jak go używać w celu uzyskania najlepszych wyników. Po każdym module jest test, po którym możesz uzyskać certyfikat. Organizacje non-profit mogą z niego korzystać za darmo, dzięki czemu w pełni wykorzystasz naszą platformę.

Co miesiąc skanujemy adresy URL, które powinny zawierać nasz link. Jeśli nie będziemy mogli znaleźć naszego logo pod linkiem, który nam podałeś, obniżymy zniżkę do 30%, począwszy od następnego cyklu rozliczeniowego.