Stwórz stronę dla  afiliatów

Zarabiaj na polecaniu produktów i usług online 

Bez karty kredytowej | Za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego marketer afiliacyjny powinien mieć swoją stronę? 

Czy strona internetowa jest absolutnie niezbędna marketerowi afiliacyjnemu? Nie – ale z pewnością bardzo się przyda w działaniach. Ponieważ większość programów partnerskich działa obecnie online, zamykasz sobie wiele drzwi, nie posiadając własnej strony partnerskiej. Wiemy jednak, że stworzenie takiej witryny to niełatwe zadanie. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, tworząc optymalne środowisko zakupowe. 

I to właśnie moment, w którym GetResponse może pomóc. Nasz intuicyjny kreator stron umożliwi Ci stworzenie profesjonalnej strony partnerskiej bez umiejętności programowania w zaledwie kilka chwil. Zaoszczędzony w ten sposób czas poświęć na skupienie się na innych działaniach, które sprawią, że Twoje zyski z prowizji partnerskich poszybują w górę. 

Zmień swoją stronę partnerską w dochodowy biznes online 

Buduj swoją pozycję w Internecie 

Zaprezentuj się odbiorcom i przedstaw im swoją ofertę 

Poszerzaj swoją bazę adresową 

Promuj ekskluzywne oferty i konwertuj obiecujące leady 

Promuj ofertę i zarabiaj online 

Zacznij sprzedawać i zarabiać bezpośrednio na swojej stronie 

Informuj odbiorcówo webinarach 

Promuj wydarzenia online i przyciągaj publiczność 

Stwórz swoje centrum biznesowe 

Strona internetowa marketera afiliacyjnego może służyć jako prawdziwa baza operacyjna dla biznesu. Od publikowania produktów i usług po oferowanie rabatów – wszystko to zrobisz szybko i łatwo, aktualizując swoją stronę WWW. Koniec ze staromodnymi działaniami marketingowymi zapewniającymi minimalny zwrot z inwestycji! 

Dzięki dedykowanej stronie partnerskiej masz pełną kontrolę nad działaniami, które zapewnią Ci sukces w afiliacji. Skorzystaj z kreatora stron GetResponse i przeprowadź odwiedzających Twoją witrynę przez zintegrowany lejek sprzedażowy, zbierając po drodze ich adresy email i dostarczając spersonalizowaną komunikację dostosowaną do ich potrzeb. 

Buduj zaufanie odwiedzających stronę 

Chociaż w Internecie można znaleźć wiele godnych zaufania stron afiliacyjnych, reputacja niektórych z nich pozostawia wiele do życzenia. Dlatego zdobycie zaufania klientów będzie miało kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu. 

Jednym z najlepszych sposobów zjednania sobie klientów jest wysokiej jakości strona internetowa. Na szczęście, kreator stron GetResponse śpieszy z pomocą, ułatwiając tworzenie profesjonalnych stron WWW dzięki edytorowi drag and drop. Możesz też wykorzystać nasz generator stron oparty na sztucznej inteligencji, który zbuduje stronę WWW w oparciu o Twoje preferencje. 

Recenzuj produkty i usługi 

Mówienie komuś, aby wybrał określony produkt lub usługę, bądź ich unikał, to jedno. Inną – znacznie ważniejszą sprawą, jest umiejętność wyjaśnienia, dlaczego. 

Na swojej profesjonalnej stronie internetowej stworzonej w kreatorze stron GetResponse możesz stworzyć podstronę przeznaczoną na recenzje produktów i usług. Ciekawe i merytoryczne opisy uzupełniaj adekwatnymi zdjęciami oraz filmami wideo demonstrującymi produkt lub usługę, aby zainteresować odbiorców. Możesz również stworzyć dedykowany landing page poświęcony promocji konkretnego produktu lub usługi. 

Publikuj referencje i opinie klientów 

Trudno będzie sprzedać produkt lub usługę, jeśli nikt nie będzie miał na jego temat nic do powiedzenia. Jeśli jednak promujesz wysokiej jakości towar lub usługę, z pewnością wielu zadowolonych klientów będzie chętnych do podzielenia się swoją opinią na ich temat. Opinie innych osób to często podstawowe kryterium wyboru produktu lub usługi – to element, który powinna mieć każda strona do marketingu afiliacyjnego. 

Dzięki kreatorowi stron GetResponse z łatwością stworzysz miejsce dla opinii produktów i usług. W zaledwie kilka kliknięć zwiększysz zaufanie do towarów, które promujesz – a jednocześnie zwiększysz wiarygodność swojej witryny internetowej. 

Jak stworzyć stronę do marketingu afiliacyjnego – 5 prostych kroków: 

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”. 
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd strony taki sposób, aby jak najlepiej odzwierciedlała Twoją strategię sprzedaży, a treści dostosuj do swojej grupy docelowej. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę partnerską z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów

Zobacz dostępne, darmowe szablony stron dla afiliatów.

Przekonaj się, jakie to proste 

Kreator stron GetResponse korzysta z zaawansowanych mechanizmów opartych na sztucznej inteligencji. 

Sprawdź, jak łatwo go obsłużyć. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań! 

Kliknij przycisk poniżej i sprawdź nasz kreator w działaniu! 

Strona dla afiliatów – najczęściej zadawane pytania: 

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla afiliatów?

Najlepszy kreator stron dla strony do marketingu afiliacyjnego to taki, który pomoże Ci promować sprzedaż produktów lub usług i pozwoli, aby potencjalni nabywcy płynnie przeszli przez cały proces zakupowy.  

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób uporządkować promowane przez Ciebie towary w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później własnym tekstem, grafikami i linkami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę dla afiliatów? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla afiliatów? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą stronę partnerską. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć całą witrynę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla  stron Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›