Stwórz stronę dla  biura nieruchomości

Otwórz się na nowe możliwości rozwoju.  

Bez karty kredytowej | 30 dni za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego biuro nieruchomości musi mieć swoją stronę? 

Profesjonalna strona internetowa biura nieruchomości to potężny atut w ręku każdego nowoczesnego pośrednika w handlu nieruchomościami. Wielu potencjalnych klientów zaczyna poszukiwania własnego “M” w Internecie – trzeba to wykorzystać! Strona internetowa pozwoli dotrzeć agentom do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.  

Wiemy, że stworzenie profesjonalnej witryny internetowej dla biura nieruchomości może być kosztowne i czasochłonne. Na szczęście, kreator stron GetResponse pozwala na stworzenie świetnie wyglądającej strony łatwo i szybko. Dzięki narzędziom opartym na sztucznej inteligencji oraz profesjonalnie zaprojektowanym szablonom stron dla agencji nieruchomości, które możesz dostosować do swoich potrzeb, otworzysz sobie drzwi do sukcesu. 

Zamień swoją stronę w przynoszący zyski biznes online

Zbuduj obecność online

Pokaż swojej publiczności kim jesteś i przedstaw swoją ofertę.

Zbuduj listę kontaktów

Zaprezentuj eksluzywną ofertę i rozwijaj sprzedaż.

Zaprezentuj produkty i usługi

Zacznij sprzedawać i zarabiać używając stron.

Promuj swoje webinary

Zapraszaj użytkowników na wydarzenia online.

Pokaż swoją ofertę potencjalnym nabywcom  

W przeszłości poszukiwania wymarzonych czterech kątów odbywały się na wiele sposobów. Od czytania ogłoszeń w lokalnej prasie aż do spacerów w upatrzonej lokalizacji w poszukiwaniu domu czy mieszkania na sprzedaż – znalezienie upragnionego lokum potrafiło zająć naprawdę dużo czasu. 

W dzisiejszym świecie lubimy iść na skróty – a najkrótsza droga do własnych czterech kątów prowadzi przez Internet. Tworząc profesjonalną stronę dla swojego biura nieruchomości, umożliwisz potencjalnym kupcom przejrzenie wszystkich ofert w jednym miejscu. Dość mozolnych poszukiwań – kreator stron GetResponse sprawi, że spełnienie marzeń klientów o własnym domu lub mieszkaniu będzie prostsze niż myślisz. 

Dotrzyj do poszukujących pierwszego lokum 

Jedną z najbardziej perspektywicznych grup klientów agencji nieruchomości są osoby kupujące pierwszą nieruchomość w życiu. Udział tej grupy w rynku nieustannie się zwiększa, dlatego warto o nich zawalczyć. Kierując do nich swoją ofertę musisz pamiętać, że próżno szukać ich wertujących rubryki z ogłoszeniami w gazetach czy jeżdżących po okolicy w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości. Najskuteczniejszym sposobem dotarcia do nich jest Internet – i własna, profesjonalna strona internetowa. 

Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć profesjonalną stronę dla biura nieruchomości w zaledwie kilka chwil. Nie musisz znać się na programowaniu – nasze narzędzia oparte na sztucznej inteligencji zbudują stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi detalami.   

Stwórz profesjonalny punkt kontaktu 

Każde biuro nieruchomości doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest umożliwienie klientom kontaktu z agentami na różne sposoby. Numer telefonu, adres fizyczny biura czy adres email – wszystkie te informacje potencjalni kupujący powinni mieć na wyciągnięcie ręki. 

Dzięki swojej stronie internetowej ułatwisz klientom skontaktowanie się z Tobą. Wystarczy, że przy pomocy kreatora stron GetResponse stworzysz zakładkę z informacjami kontaktowymi, gdzie zamieścisz wszystkie niezbędne dane. Dzięki temu klienci będą musieli zapamiętać tylko jedną informację – adres Twojej witryny. 

Komunikuj się z klientami online 

Pracując z klientami, prezentujesz im mnóstwo ofert kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nietrudno w tym wszystkim o pomyłkę – a nie chcesz przecież tracić klientów z powodu przedstawiania im źle dopasowanych ofert, prawda? 

Wykorzystanie komunikacji online pomoże zminimalizować ryzyko błędu. Wysyłając oferty przez email, masz całą dokumentację negocjacji w swojej skrzynce pocztowej i w każdej chwili możesz sprawdzić, z jakimi ofertami zapoznał się już dany klient. A co, jeśli preferujesz negocjacje na żywo? Narzędzia GetResponse umożliwiają dodanie okienka czatu do strony internetowej. Dzięki temu możesz na bieżąco odpowiadać na pytania potencjalnych nabywców bez konieczności kontaktu w cztery oczy. Dodatkowo, cały przebieg rozmów będziesz mieć udokumentowany w platformie i dostępny na wyciągnięcie ręki. 

Prezentuj wiele ofert jednocześnie 

Bardzo wątpliwe, że masz w ofercie tylko jedną nieruchomość. Większość agentów nieruchomości ma w zanadrzu masę propozycji dla każdego klienta. Zaprezentowanie ich wszystkich może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z kreatora stron GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Stwórz na stronie swojego biura galerię nieruchomości na sprzedaż i wynajem – i prezentuj wszystkie swoje oferty w jednym miejscu. Ułatwisz dzięki temu nawigację potencjalnym klientom i zwiększysz szansę na udaną transakcję. 

Jak stworzyć stronę dla biura nieruchomości – 5 prostych kroków: 

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”.
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony tak, aby ułatwić klientom przeglądanie ofert i kontakt z Tobą. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę swojego biura nieruchomości z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów.

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla biur nieruchomości.

Stwórz profesjonalną stronę w 10 sekund

Kreator stron GetResponse wykorzystuje zaawansowany algorytm który buduje stronę za Ciebie.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań na temat Twojej działalności i zobacz jak sztuczna inteligencja tworzy całą stronę.

Zobacz na własne oczy!

Strona dla biura nieruchomości – najczęściej zadawane pytania: 

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla biura nieruchomości? 

Najlepszy kreator stron dla agencji nieruchomości to taki, który umożliwi stworzenie strony łatwej w nawigacji – masz przecież z pewnością w zanadrzu wiele ofert dostosowanych do potrzeb różnych klientów. Ludzie cenią swój czas, dlatego strona, która w szybki i konkretny sposób przedstawi to, co masz do zaoferowania, będzie Twoim wielkim atutem.  

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Możesz też pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę dla biura nieruchomości? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla biura nieruchomości? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojej agencji nieruchomości. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla stron Landing Page

Poradnik Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik Landing Page

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›