Twórz strony internetowe dla firm 

Rozkręć biznes i zmaksymalizuj zyski  

Bez karty kredytowej | 30 dni za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Dlaczego mała firma musi mieć swoją stronę internetową?  

Jest wiele małych firm, które działają, nie posiadając własnej witryny. Ale tylko pomyśl – o ile lepiej mogłyby prosperować, gdyby jednak ją stworzyły? Jeśli nie masz strony promującej Twoją firmę w Internecie, już na starcie jesteś na gorszej pozycji niż konkurencja. We współczesnym świecie strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingowym, pomagającym rozwijać markę i pozostać w kontakcie z klientami. 

Sama strona dla małego biznesu to jednak nie wszystko. Będziesz dodatkowo potrzebować narzędzi, które pomogą zaprezentować Twoje produkty lub usługi potencjalnym klientom, ułatwią zarządzanie bazą adresową i umożliwią obsługę klientów. Na szczęście, nasz Kreator stron pomoże Ci łatwo osiągnąć te wszystkie cele, dzięki wbudowanemu zestawowi narzędzi marketingowych GetResponse. 

Zamień swoją stronę w przynoszący zyski biznes online

Zbuduj obecność online

Pokaż swojej publiczności kim jesteś i przedstaw swoją ofertę.

Zbuduj listę kontaktów

Zaprezentuj eksluzywną ofertę i rozwijaj sprzedaż.

Zaprezentuj produkty i usługi

Zacznij sprzedawać i zarabiać używając stron.

Promuj swoje webinary

Zapraszaj użytkowników na wydarzenia online.

Rozwijaj swoją markę i pokaż ją światu 

W GetResponse doskonale rozumiemy, jak ważne jest budowanie silnego wizerunku i reputacji marki. Oprócz dobrego produktu lub usługi, kluczem do sukcesu jest rozpoznawalny branding firmy oraz jej logo. 

Korzystając z Kreatora stron GetResponse, możesz łatwo wybrać odpowiedni układ i styl strony w dowolnie wybranym schemacie kolorystycznym, spójnym z wizerunkiem Twojej marki. Jeśli jednak nie masz pewności jak to zrobić, nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji dopasuje wszystkie elementy strony automatycznie, zgodnie z wybranym przez Ciebie schematem. A samo dodanie logo jest niezwykle łatwe – wystarczy przeciągnąć je i upuścić w wybrane miejsce na stronie.   

Zaprezentuj swój produkt lub usługę  

Strona firmowa nie tylko pomaga promować Twoją markę, ale może również znacząco zwiększyć zaufanie do produktu lub usługi, które oferujesz. 

Kreator stron GetResponse pozwala z łatwością dodawać obrazy i teksty, aby ożywić Twoją ofertę. Niezależnie od tego, czy będzie to karuzela obrazów czy dokładny opis produktu, Twoi klienci będą doskonale wiedzieć, co sprzedajesz. 

Znasz się trochę na kodowaniu? Możesz wykorzystać HTML, aby dodać do strony widżety innych firm, jak na przykład przycisk PayPal połączony bezpośrednio z Twoim kontem.   

Zapewnij obsługę klienta w czasie rzeczywistym 

Klienci to podstawa każdego biznesu. Bez nich nasze firmy nie miałyby po co istnieć. Dlatego gdy potrzebują naszej pomocy, powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im jak najlepsze wsparcie. 

Jednym ze sposobów jest zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dodaj do swojej strony wszystkie niezbędne dane kontaktowe i formularze, aby pozostać w kontakcie. Dodatkowo, dzięki czatom na żywo od GetResponse, zapewnisz swoim klientom wsparcie w czasie rzeczywistym. 

Rozszerz zakres swoich działań  

Marketing szeptany z pewnością przyniesie Ci klientów z Twojej okolicy. Jednak, aby się rozwijać, trzeba pójść o krok dalej i pokazać swój biznes w sieci. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wybiera Internet jako podstawowe miejsce, w którym dokonują zakupów i szukają usług. 

Musisz to wykorzystać! 

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa zapewni Ci miejsce, dzięki któremu potencjalni klienci dotrą do Twojej firmy. 

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla firm.

Jak stworzyć stronę dla małego biznesu – 5 prostych kroków:  

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”.
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony taki sposób, aby jak najlepiej oddać charakter Twojej marki i wyeksponować to, co masz do zaoferowania. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę swojej firmy z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów.

Stwórz profesjonalną stronę w 10 sekund

Kreator stron GetResponse wykorzystuje zaawansowany algorytm który buduje stronę za Ciebie.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań na temat Twojej działalności i zobacz jak sztuczna inteligencja tworzy całą stronę.

Zobacz na własne oczy!

Strona dla małego biznesu – najczęściej zadawane pytania: 

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla małych firm? 

Szukając najlepszego narzędzia do tworzenia strony dla małej firmy, musisz znaleźć takie, które najlepiej odda charakter Twojej marki i jej misję, ale jednocześnie będzie intuicyjne i proste w obsłudze. Nie chcesz przecież poświęcić zbyt dużo czasu na tworzenie strony, prawda? Masz w koncu firmę do prowadzenia! 

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę dla małej firmy? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla małej firmy? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego małego biznesu. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie. 

 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla stron Landing Page

Poradnik Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik Landing Page

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›