Stwórz stronę dla fotografów

Uchwyć cenne chwile i podziel się nimi 

Bez karty kredytowej | 30 dni za darmo | Zrezygnuj kiedy chcesz | Zgodność z RODO 

Fotograf przy pracy

Dlaczego fotograf musi mieć swoją stronę?

Strona internetowa dla studia fotograficznego to absolutna konieczność. Własna witryna to miejsce, w którym możesz zaprezentować swoje dzieła, w pełni kontrolować zawartość i dostosowywać treści. To również miejsce, które pomoże zwiększyć Twoją wiarygodność jako profesjonalisty – a tym samym poszerzyć zasięg i dotrzeć do nowych klientów. 

To jednak nie wszystko! Własna, profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa pomoże Ci również zminimalizować ryzyko rozproszenia uwagi potencjalnych klientów. Dlaczego? Ponieważ osobista strona będzie dedykowana wyłącznie Twojej pracy – a nie tylko pokaże Twoje zdjęcia pośród dzieł innych fotografów. Dzięki temu będziesz w stanie znacznie lepiej pokazać swoje umiejętności oraz technikę. A kiedy połączysz wszystkie te korzyści z mocą pozostałych funkcjonalności platformy GetResponse, wzniesiesz swój biznes na nieosiągalny do tej pory poziom! 

Zamień swoją stronę w przynoszący zyski biznes online

Zbuduj obecność online

Pokaż swojej publiczności kim jesteś i przedstaw swoją ofertę.

Zbuduj listę kontaktów

Zaprezentuj eksluzywną ofertę i rozwijaj sprzedaż.

Zaprezentuj produkty i usługi

Zacznij sprzedawać i zarabiać używając stron.

Promuj swoje webinary

Zapraszaj użytkowników na wydarzenia online.

Zaprezentuj swoje portfolio 

Portfolio to jeden z najważniejszych atutów w arsenale fotografa. Pokazuje Twoim potencjalnym klientom Twój talent i technikę. Twój niepowtarzalny styl z całą pewnością jest w stanie przyciągnąć nowych klientów – jednak bez odpowiedniego zestawu narzędzi, pokazanie Twoich zdjęć szerszej publiczności może być trudne. 

Dzięki dedykowanej stronie internetowej możesz łatwo i gustownie zaprezentować swoje portfolio w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. A dzięki opartemu na sztucznej inteligencji kreatorowi stron dla fotografów od GetResponse, nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Nie musisz znać się na kodowaniu! Stworzysz piękną, profesjonalnie wyglądającą stronę w kilka chwil, korzystając jedynie z własnego talentu i poczucia estetyki.

Portfolio fotograficzne
Formularz na stronie

Podaj swoje dane kontaktowe i ułatw proces rezerwacji 

Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego studia fotograficznego więcej klientów, musisz umieścić w widocznym miejscu na stronie wszystkie dane kontaktowe. Nasz kreator stron oczywiście Ci w tym pomoże. 

Możesz teraz dodać wszystkie swoje numery telefonów, adresy email i profile z mediów społecznościowych do specjalnie przeznaczonej na to przestrzeni, aby klienci mogli łatwo się z Tobą skontaktować. 

A jeśli znasz się trochę na programowaniu, możesz skorzystać z opcji dodania własnego kodu HTML, aby zbudować i wstawić na stronę w pełni funkcjonalny kalendarz rezerwacji. 

Pokaż swój talent online 

Możesz oczywiście polegać na marketingu szeptanym i polecaniu Twoich usług przez znajomych – ale taka strategia działa tylko do pewnego momentu. Myślisz o rozwoju swojego biznesu? Warto więc pokazać całemu światu, co masz do zaoferowania! 

Tworząc profesjonalną stronę, zaprezentujesz swoje unikalne umiejętności w wyszukiwarkach internetowych. Twoje zdjęcia widoczne online mogą przyciągnąć masę nowych klientów! 

Funkcje SEO

Sprawdź darmowe szablony stron internetowych dla fotografów.

Jak stworzyć stronę dla studia fotograficznego – 5 prostych kroków: 

  1. Zaloguj się do konta GetResponse i w górnym menu wybierz “Kreator stron”.
  1. Wybierz, czy chcesz stworzyć stronę samodzielnie od zera, wykorzystać nasz kreator oparty na sztucznej inteligencji, czy zaimportować treści z już istniejącej strony. 
  1. Dostosuj wygląd swojej strony taki sposób, aby jak najlepiej pokazać swój talent i umiejętności. 
  1. Umieść stronę na własnej domenie lub skorzystaj z intuicyjnego hostingu GetResponse. 
  1. Zintegruj gotową stronę swojego studia fotograficznego z pozostałymi funkcjonalnościami GetResponse: email marketingiem, autoresponderami i wieloma innymi możliwościami bez dodatkowych kosztów

Stwórz profesjonalną stronę w 10 sekund

Kreator stron GetResponse wykorzystuje zaawansowany algorytm który buduje stronę za Ciebie.

Odpowiedz na kilka podstawowych pytań na temat Twojej działalności i zobacz jak sztuczna inteligencja tworzy całą stronę.

Zobacz na własne oczy!

Kreator AI

Strona dla fotografów – najczęściej zadawane pytania: 

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych dla fotografów?

Najlepszy kreator stron dla studia fotograficznego to taki, dzięki któremu tworzenie strony i zarządzanie nią jest proste i intuicyjne. Nie chcesz przecież tracić zbyt dużo czasu na przygotowanie strony – lepiej poświęcić go na robienie pięknych zdjęć! 

Kreator stron GetResponse pozwala łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronie w dowolne miejsce – i w ten sposób zaprojektować witrynę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w kodowaniu! Dodatkowo, możesz pozwolić naszemu kreatorowi opartemu na sztucznej inteligencji, aby stworzył stronę dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz ją później swoimi akcentami. 

Gdzie najlepiej hostować stronę dla fotografów? 

Znalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, korzystając z GetResponse, masz ułatwione zadanie. 

Możesz wybrać pomiędzy umieszczeniem swojej strony na własnej domenie lub wybrać profesjonalny i bezpieczny hosting w GetResponse. 

Czy muszę znać się na programowaniu, aby stworzyć profesjonalną stronę dla fotografów? 

Nie. Nie musisz być programistą, aby zbudować świetnie wyglądającą witrynę dla swojego studia fotograficznego. Kreator stron GetResponse pozwoli Ci stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut. Możesz też skorzystać z naszego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które zbuduje stronę dla Ciebie.

 

Wypróbuj sprawdzone taktyki dla stron Landing Page

Poradnik Landing Page

Jak projektować skuteczne landing pages.

Wstęp Wiele statystyk dowodzi, że urzadzenia mobilne zaczynają dominować wśród użytkowników Internetu…

PRZECZYTAJ PORADNIK ›

Poradnik Landing Page

Poradnik optymalizacji Landing Page.

Landing page to kluczowa część marketingu online. Jeśli jeszcze ich nie używasz, marnujesz ogromny potencjał i możliwość przykucia uwagi odbiorców.

PRZECZYTAJ PORADNIK ›