Pernod Ricard Polska kolejnym klientem GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Pernod Ricard Polska kolejnym klientem GetResponse

Czy znacie takie marki jak Wyborowa, Luksusowa, Ballantine’s, Chivas Regal, Absolut Vodka czy wina Jacob’s Creek? Jestem pewien, że tak. 😉

Należą one do holdingu Pernod Ricard, który został właśnie klientem GetResponse.

Jak już pisaliśmy, informacje o nowych klientach w portfolio GetResponse należą do naszych ulubionych. Piszę się je wyjątkowo lekko i z dużą przyjemnością. 🙂 Tym bardziej jeśli nowym klientem jest wiodący gracz w branży alkoholowej na świecie, z największym portfolio alkoholi premium oraz właściciel i dystrybutor wielu marek alkoholowych odnoszących sukcesy na polskim rynku.

Nasza współpraca obejmuje wsparcie w zakresie technologii oraz doradztwo w realizacji poszczególnych elementów kampanii email marketingowych.

Ze strony Pernod Ricard Polska odpowiedzialna za współpracę z GetResponse jest Aleksandra Hulimka, Direct Marketing Manager.

Wśród firm i instytucji, które powierzyły swoje działania email marketingowe GetResponse, są już między innymi Gratka Technologie, Meritum Bank, Big Star, Raiffeisen Insurance, PZPN, Intercontinental, Widzew Łódź, Cyfrowe.pl, Carrefour oraz Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.