Nowa strona główna GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowa strona główna GetResponse

Jeśli wchodziliście już dzisiaj na stronę główna GetResponse to z pewnością nie umknęło Waszej uwadze, że została ona przebudowana.

Długo debatowaliśmy i myśleliśmy nad tym, w którym kierunku pójść z przebudową strony. Aż w końcu wypracowaliśmy konsensus. Mimo, że nie było łatwo, bowiem do pracy zasiadła znaczna część naszego zespołu. Dzięki czemu strona główna jest efektem pracy wielu specjalistów z różnych dziedzin: grafików, webmasterów, specjalistów ds. użyteczności i SEO, copywriterów i brand managera. A cały trud po to, aby stworzyć jak najlepszą stronę.

Ostatnie szlify i poprawki

Naszym celem było stworzenie bardziej przejrzystej strony, na której jeszcze łatwiej będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami GetResponse, informacjami na temat naszych największych klientów oraz listą integracji. Są to najczęściej poszukiwane informacje przez osoby odwiedzające naszą stronę pierwszy raz, więc postanowiliśmy je bardziej wyeksponować. Natomiast, dla stałych bywalców naszej strony ułatwiliśmy znalezienie funkcji logowania.

Naszym zdaniem cel został osiągnięty, ale najważniejsza będzie dla nas Wasza opinia. Koniecznie dajcie zatem znać jak Wam się podoba nasza nowa strona. Bardzo chętnie zapoznamy się ze wszystkimi opiniami! 🙂

Rozpoczęliśmy już prace nad przebudową kolejnych stron. Więcej informacji już wkrótce!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.