Kolejne publikacje eksperckie GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kolejne publikacje eksperckie GetResponse

Okres wakacyjny w pełni i zapewne dla wielu z Was jest to czas nadrabiania lektur książkowych, które uzbierały się przez ostatnie kilka miesięcy.

 

Jeżeli na Waszej liście znajdują się pozycje z zakresu e-marketingu, to polecamy również lekturę naszych najnowszych publikacji eksperckich.

Tym razem mogliśmy podzielić się wiedzą na temat email marketingu z czytelnikami magazynu Marketing w Praktyce oraz portalu Marketing przy Kawie.

W sierpniowym numerze magazynu Marketing w Praktyce znajdziecie aż dwie publikacje naszego zespołu. Pierwsza jest autorstwa Maćka Ossowskiego, który opisuje dlaczego tak ważne jest testowanie wiadomości przed ich wysyłką oraz jak – krok po kroku – należy to robić.

Autorem drugiej publikacji jest moja skromna osoba ;). Możecie z niej poznać trendy, które w najbliższym czasie mogą wyznaczać kierunek rozwoju email marketingu.

 

Następnie zapraszamy na portal Marketing przy Kawie, gdzie znajdziecie artykuł, z którego dowiecie się jak budować listę odbiorców w trybie offline dzięki kodom QR.

Wszystkie artykuły, które udało nam się opublikować do tej pory możecie znaleźć w naszej Bazie Wiedzy.

Zapraszamy do lektury!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.