Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kolejne publikacje eksperckie GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kolejne publikacje eksperckie GetResponse

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o naszej publikacji na temat segmentacji odbiorców na portalu branżowym marketingowiec.pl. A dzisiaj możemy się już pochwalić kolejnymi publikacjami.

 

Tym razem w grudniowym numerze miesięcznika „Marketing w Praktyce” oraz na portalu Ecommerce.edu.pl.

Artykuł opublikowany na łamach „Marketing w Praktyce” został napisany przez twórcę GetResponse, Szymona Grabowskiego i porusza niezwykle popularny ostatnio temat social media, a konkretnie sposoby integracji email marketingu z  najpopularniejszymi portalami społecznościowymi.

Aby przeczytać artykuł Szymona, stałych czytelników „Marketing w Praktyce”  odsyłamy na stronę 76 magazynu.

Autorem drugiego artykułu jest jeden z naszych ekspertów ds. email marketingu – Maciej Ossowski. Wiele osób może go znać z wystąpień na EmailCamp oraz IAB Showcase. Publikacja Macieja została opublikowana na portalu Ecommerce.edu.pl i porusza kwestię wykorzystywania email marketingu w komunikacji z klientami e-sklepów. Z treścią artykułu możecie się zapoznać klikając tutaj.

 

Życzymy ciekawej lektury 🙂

Pracujemy już nad kolejnymi artykułami, więc zapewne już niebawem będziemy mogli się Wam pochwalić kolejnymi publikacjami eksperckimi.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.