Gratka Technologie wśród klientów GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Gratka Technologie wśród klientów GetResponse

Informacje o kolejnych dużych klientach, którzy decydują się powierzyć nam swój email marketing należą do naszych ulubionych.

Dlatego z przyjemnością i satysfakcją informujemy Was, że od września GetResponse odpowiada za obsługę z zakresu email marketingu firmy Gratka Technologie, twórcy Webspiro – platformy umożliwiającej szybkie i samodzielne tworzenie serwisów internetowych.

Oferowane przez nas narzędzia wzbogacą szeroki wachlarz funkcjonalności dostępnych w platformie Webspiro, umożliwiając jej klientom prowadzenie profesjonalnych i efektywnych kampanii email marketingowych.

W ramach współpracy zajmiemy się kompleksowymi działaniami z zakresu email marketingu. Szczegóły współpracy będą doprecyzowane na bieżąco wraz z wdrażaniem poszczególnych etapów prowadzonych kampanii.

Wśród firm i instytucji, które powierzyły nam swoje działania email marketingowe są już między innymi Meritum Bank, Big Star, Raiffeisen Insurance, PZPN, Intercontinental, Widzew Łódź, Cyfrowe.pl, Carrefour oraz Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego…. . Więcej naszych klientów możecie znaleźć tutaj.

A naszym kolejnym klientem będzie… dowiecie się już niedługo. 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.