Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse partnerem merytorycznym konferencji E-HANDEL 2011
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse partnerem merytorycznym konferencji E-HANDEL 2011

Jest nam bardzo miło poinformować, że GetResponse został partnerem merytorycznym konferencji “E-HANDEL 2011. Jak zwiększyć sprzedaż przy wykorzystaniu Internetu?” organizowaną 7-8 czerwca przez dziennik “Rzeczpospolita”.

Konferencja ma na celu przedstawienie szans i zagrożeń płynących z nowoczesnych kanałów sprzedaży. Omówione zostaną w teorii i praktyce zagadnienia związane ze sprzedażą przez Internet, telefony komórkowe i kioski multimedialne.

Jak można przeczytać na stronie organizatora “prelegentami są w większości praktycy, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami z wdrażania elektronicznej sprzedaży. Zaprezentowane zostaną przekrojowe dane oraz konkretne przykłady z rynku polskiego oraz z rynków bardziej rozwiniętych.”

Jednym z prelegentów będzie również ekspert z GetResponse – znany już pewnie większości z Was – Maciej Ossowski, Education Manager. Wiedzę Maćka z email marketingu możecie sprawdzić w każdej chwili odwiedzając blog EmailMarketing.pl, gdzie znajdziecie jego liczne publikacje z tej dziedziny.

Maciek poprowadzi prelekcję na temat: “Więcej znaczy mniej, czyli planowanie kampanii email marketingowych na podstawie skutecznej strategii.”

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz oraz uiścić opłatę w wysokości 1199 zł netto.

Jako, że jesteśmy partnerem merytorycznym konferencji to klienci i partnerzy GetResponse mogą skorzystać ze specjalnego rabatu. Wystarczy, że podczas rejestracji podacie hasło “GetResponse”, a koszt wzięcia udziału w konferencji zmniejszy się do 600 zł netto. Musicie się jednak spieszyć, bo oferta jest ważna tylko do 20 maja.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie organizatora.

Do zobaczenia 7 czerwca w siedzibie dziennika “Rzeczpospolita”!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.