GetResponse nominowany do wyróżnienia Ekomers 2012
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse nominowany do wyróżnienia Ekomers 2012

Jest nam bardzo miło poinformować, że GetResponse znalazł się w gronie nominowanych do wyróżnienia Ekomers 2012 w kategorii “Narzędzie wspomagające komunikację e-sklepu”.

Jest to nagroda przyznawana najlepszym produktom i usługom przyczyniającym się do rozwoju e-handlu w Polsce. Są to wyróżnienia wyjątkowe, ponieważ przyznawane przez samych klientów, którzy na co dzień korzystają z usług tych firm.

Jak można przeczytać na stronie organizatora Ekomers “(…) to nagroda dla tych, którzy nieustannie udoskonalają swoje produkty, mają wizję na to jak rozwijać rynek e-commerce i wiedzą jak to robić.

Nie ukrywamy, że za sukces uznajemy już sam fakt znalezienia się w gronie samych nominowanych (za preselekcję zgłoszeń odpowiadała Rada Jurorów). To znaczy, że nasza codzienna praca jest doceniania nie tylko przez naszych klientów, ale również przez dziennikarzy oraz liderów opinii.

Jednak, jak powszechnie wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego z nieukrywaną radością przyjęlibyśmy informację  również o wygranej GetResponse. Piszemy o tym dlatego, że właśnie dzisiaj startuje głosowanie, w którym decydują wyłącznie Internauci. 🙂

Będzie nam niezmiernie miło jeśli uznacie, że w kategorii “Narzędzie wspomagające komunikację e-sklepu” to właśnie GetResponse zasługuje na Wasz głos.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kliknąć tutaj.

Dziękujęmy za wszystkie głosy oddane na GetResponse.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.