Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ekspert z GetResponse wystąpi na Flexi Cafe [aktualizacja]
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Ekspert z GetResponse wystąpi na Flexi Cafe [aktualizacja]

Z przyczyn od nas niezależnych Flexi Cafe zostało przełożone na inny termin. Nowy rok nie nabrał jeszcze rozpędu, a my już jedziemy na pierwszą imprezę w tym roku, na której będziemy oczywiście opowiadać o… email marketingu.

Tym razem jest to kolejne spotkanie pod nazwą Flexi Cafe (wcześniej FlexiMama Cafe) organizowane przez portal PracujFlexi w ramach projektu szkoleniowo-networkingowego – “Flexi mama robi biznes”. Jak można łatwo się domyśleć jest  on w szczególności adresowany do kobiet pracujących elastycznie, w tym bardzo często z domu.

Dominującym tematem na najbliższym spotkaniu będzie email marketing. Jeden z ekspertów email marketingu z GetResponse – Maciej Górski, wystąpi z wykładem “Flexi droga do celu – czyli jak profesjonalnie rozwinąć biznes online za pomocą email marketingu.” Można zatem spodziewać się w szczególności informacji i wiedzy na temat:

– co to – tak naprawdę – jest email marketing;

– jak wystartować z pierwszą kampanią, czyli jak zbudować listę odbiorców i wysłać; pierwszy newsletter

– jakich błędów unikać;

Oczywiście po zakończonym spotkaniu Maciek będzie do dyspozycji uczestników i odpowie na wszelkie pytania.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały poprzednie spotkania, to zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji jednego z nich.

Flexi Cafe odbędzie się już 12 stycznia o godz. 19.30 w galerii Mia Art na ul. Kruczej 17 w Warszawie.  Zgłoszenia można wysyłać na adres: ola@pracujflexi.pl. Koszt uczestnictwa to 70 zł.

Więcej informacji na temat tego oraz kolejnych spotkań możecie znaleźć na stronie pracujflexi.pl

Do zobaczenia! 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.