Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Czerwcowa tapeta GetResponse na pulpit komputera
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Czerwcowa tapeta GetResponse na pulpit komputera

To, że lato przyszło do nas wcześniej niż wyznacza mu kalendarzowy rytm nie trzeba nikogo przekonywać.

Wystarczy wyjrzeć przez okno, żeby zobaczyć bezchmurne niebo i poczuć pustynny żar lejący się z nieba. Nawet wiatr, który można zaliczyć do naszych dóbr narodowych, stał się na ten krótki czas deficytowym i jakże poszukiwanym towarem.

Jednak wiadomo, że pogoda w naszym regionie niczym płeć piękna – zmienną jest i długo w tym śródziemnomorskim klimacie nie wytrwa. Dlatego Ci co mogą w pośpiechu pakują mandżur i uciekają na łono przyrody, aby jak najdłużej zażywać letnich kąpieli słonecznych. Tym bardziej, że przecież już za trzy miesiące przyjdzie jesień! 😉

Postanowiliśmy zatem pochylić się nad tymi z Was, którzy z tej nieprzęciętnej aury nie mogą skorzystać, bo zatrzymuje ich coś, co kryje się pod dyplomatycznym stwierdzeniem – obowiązki służbowe.

Przygotowaliśmy dla Was tapetę na pulpit komputera, która pomoże Wam ukoić ten smutek i żal, za każdym razem kiedy wyjrzycie przez okno ;). W tym miesiącu tapeta została zaprojektowana w rytmie piosenki Haliny Kunickiej – “Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka…”. Zresztą sprawdźcie sami.

Tradycyjnie, tapeta jest dostępna w 5 najpopularniejszych rozdzielczościach:

800 x 600

1024 x 768

1280 x 800

1280 x 1024

1440 x 900

Wszelkie pochwały i uniesienia nad czerwcową tapetą chętnie zobaczymy w komentarzach. 😉 Jeżeli znajdą się również głosy krytyczne to je – z wielkim bólem – także zaakceptujemy ;).

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.