GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Dlaczego GetResponse MAX?

Szukasz renomowanej platformy online marketingowej, której możesz zaufać. Z zaawansowanymi narzędziami do skomplikowanych zadań, których możesz używać od razu. Do tego indywidualnego wsparcia klienta i szybkiej pomocy technicznej. A wszystkiego tego w cenie, która odpowiada Twojemu budżetowi marketingowemu. Doskonale to rozumiemy. To wszystko znajdziesz w GetResponse MAX. 

Korzyści

W GetResponse dostajesz pełen zestaw narzędzi, dzięki którym oszczędzisz czas, polepszysz wyniki i usprawnisz marketing i sprzedaż.

Zobacz, dlaczego jeszcze warto z nami pracować

Klienci

Firmy, z którymi pracujemy, skutecznie działają na całym świecie.

Zobacz historie naszych klientów i zainspiruj się

Obsługa klienta

Połącz się bezpośrednio ze swoim Customer Experience Engineer przez telefon, email, czat na żywo lub Slacka* - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie.

Połączmy potężne siły naszych umysłów

Onboarding

Nasz zespół ekspertów pomoże Ci na każdym etapie onboardingu, aby jak najlepiej spełnić Twoje wymagania. Każda sesja szkoleniowa jest dopasowana do Twoich potrzeb w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Przeczytaj więcej na temat naszego programu onboardingowego

Bezpieczeństwo  

Podejmujemy szereg środków, aby chronić dane Twoje i Twoich klientów. Przestrzegamy międzynarodowych i krajowych przepisów, jesteśmy też członkami światowych organizacji zajmujących się ochroną danych osobowych.

Zobacz, jak chronimy Twoje dane

Elastyczność

Rozumiemy potrzeby dużych firm. Wiemy też, że każda firma jest inna. Dlatego dopasujemy się do Ciebie.

Zobacz, jak możemy dopasować się do Twojej firmy

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553