UMÓW SIĘ NA DEMO

Dostarczalność

Zmaksymalizuj szanse na dotarcie do Twoich odbiorców i ich skrzynek.

Krok 1 z 2

OD PONAD 25 LAT CIESZYMY SIĘ ZAUFANIEM FIRM Z CAŁEGO ŚWIATA

Niezrównana dostarczalność od 1998 roku

Od ponad dwudziestu lat GetResponse rozwija i pielęgnuje relacje ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych, co skutkuje wskaźnikiem dostarczalności na poziomie 99%.

Dowiedz się więcej o wskaźniku dostarczalności.

Powierz swój marketing online rzetelnemu partnerowi

GetResponse MAX gwarantuje solidne zasady zgodności oparte na AI, zero tolerancji dla SPAM-u, zaawansowane narzędzia do higieny listy, śledzenie wysyłek i przetwarzanie niezdatnych adresów email w celu wyegzekwowania najlepszych praktyk na rynku.Nasz zespół ds. dostarczalności współpracuje z dostawcami usług email nad najlepszymi praktykami w zakresie email marketingu, aby stworzyć przepisy dla wszystkich nadawców.

Powierz swój marketing online rzetelnemu partnerowi‌‍

Zapewniamy najlepszą reputację wysyłkową, abyś osiągnął sukces

Każde konto MAX posiada co najmniej jeden dedykowany adres IP, dzięki któremu możesz zbudować unikalną reputację wysyłkową. Reputacja adresu IP i domeny jest cały czas monitorowana przez Twojego dedykowanego Customer Experience Managera, aby zagwarantować najlepsze praktyki i zwiększyć efektywność.

Mamy w ofercie również wspomagane rozgrzewanie adresów IP dla kwalifikujących się kont, które chcą rozpocząć masową wysyłkę od razu.

Zapewniamy najlepszą reputację wysyłkową, abyś osiągnął sukces

Dostarczalność zarządzana
w 100% wewnętrznie

Wierzymy, że dostarczanie emaili jest integralną częścią naszego oprogramowania i nigdy nie powinno być Twoim obowiązkiem.

Dlatego w GetResponse zarządzamy dostarczalnością w 100% wewnętrznie od 1998 roku, co gwarantuje Ci całkowitą kontrolę nad Twoimi kampaniami email marketingowymi i ich wynikami.

Dostarczalność zarządzana w 100% wewnętrznie

Dołącz do ponad 100 tysięcy firm i liderów branżowych
korzystających z GetResponse

Zaufaj ponad 25 latom

99% wskaźnika dostarczalności Dowiedz się więcej o wskaźniku dostarczalności.