UMÓW SIĘ NA DEMO

Specjalistyczne narzędzia dla Twoich potrzeb biznesowych

Począwszy od pozyskiwania leadów po monitorowanie zwrotu z inwestycji, możemy pomóc Ci osiągnąć lepsze rezultaty podczas całej podróży klienta.

Krok 1 z 2

OD PONAD 25 LAT CIESZYMY SIĘ ZAUFANIEM FIRM Z CAŁEGO ŚWIATA

GetResponse MAX dla Twojej branży

Znasz swoją branżę i klientów najlepiej. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w rozwiązaniach email marketingowych dla różnych branż. Zaufaj naszej wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele dzięki kompletnemu email marketingowi napędzanemu AI i intuicyjnym narzędziom do automatyzacji.

GetResponse MAX dla branży ecommerce

Twórz i kultywuj bazę lojalnych klientów Twojego sklepu internetowego. Wykorzystaj arsenał zintegrowanych ze sobą narzędzi GetResponse MAX, aby otworzyć się an świat możliwości płynących z up-sellingu, cross-sellingu, sprzedaży add-onów lub sprzedaży powracających do Ciebie klientów.

GetResponse MAX dla agencji marketingowych

Obsługuj nawet najbardziej wymagających klientów, zaskakuj ich naszymi skutecznie angażującymi i przynoszącymi zyski kampaniami. Pomóż sobie narzędziami, które pozwolą Ci z łatwością stworzyć kompleksowy lejek nastawiony na konwersję na dużą skalę.

GetResponse MAX dla branży podróżniczej i turystycznej

Docieraj do podróżujących z całego świata w szczycie sezonów urlopowych i stań się ich docelowym usługodawcą na oferty last minute lub tradycyjne oferty wakacyjne. Wszystko to zrobisz w jednej platformie do online marketingu z ekspercką obsługą klienta.

GetResponse MAX dla online marketingu

Skup się na powiększaniu zysków za pomocą narzędzi i kanałów, które zapewniają wspaniały zwrot z inwestycji (ROI) i pokrywają cały lejek - od reklam przez sprzedaż aż do automatycznych kampanii pielęgnujących relacje. A to wszystko przy minimalnym wysiłku i pomocy ekspertów.

GetResponse MAX dla branży edukacyjnej

Pozyskuj więcej leadów zainteresowanych Twoimi szkoleniami online. Zaangażuj ich na każdym etapie lejka sprzedażowego dzięki wielokanałowej marketing automation, a następnie wykorzystaj webinary do zwiększenia konwersji i upsellingu.

GetResponse MAX dla branży fitness i wellness

Buduj swoją reputację i pozycję na rynku za pomocą eksperckich treści i ciekawych kampanii, które odpowiedzą na rosnące potrzeby rynku zdrowia i urody - a także osób, które szukają coraz to lepszych sposobów na pozostanie w zdrowej formie.

GetResponse MAX Marketing efektywnościowy

Generuj leady, nawiązuj z nimi relacje i utrzymuj wysokie wskaźniki zaangażowanie, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji. Skorzystaj z tego, że współpracujemy z dostawcami usług mailingowych i operatorami list blokad z USA i krajów Unii Europejskiej i zwiększ wskaźniki dostarczalności.

Narzędzia do całej podróży klienta w jednej platformie

Chcesz dotrzeć do nieaktywnych klientów? Poszerzyć bazę istniejących klientów? A może otworzyć się na nowe kanały i zintegrować je w spójną i skuteczną strategię marketingową? Jesteśmy odpowiedzią na każde z tych pytań i pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Przekonaj się, jak zrobiły to inne firmy

Zobacz, jak pomagamy naszym klientom prowadzić działalność za pomocą niezbędnych narzędzi do online marketingu. Zrób krok do przodu i dołącz do tysięcy firm, które na całym świecie rozwijają się dzięki angażowaniu swoich odbiorców.

Zaufaj ponad 25 latom

99% wskaźnika dostarczalności Dowiedz się więcej o wskaźniku dostarczalności.