Inteligentne zarządzanie listą kontaktów i automatyzacją

Gdy 5,9 tys. osób pomaga 26 tys. uczniów, wyzwaniem jest utrzymanie osobistego tonu w komunikacji z dużą liczbą odbiorców. GetResponse ułatwia dotarcie do należytych osób w odpowiedni sposób, we właściwym czasie.

1

lista kontaktów

8

segmentów

10

pól dodatkowych

Allakando jest najszybciej rozwijającą się platformą tutoringową w Szwecji, której misją jest przyspieszenie rozwoju – zarówno edukacyjnego i personalnego – dzięki innowacyjnemu połączeniu klasycznych domowych korepetycji z nowoczesną technologią edukacyjną.

Jeśli zmagasz się z zarządzeniem listą, konfiguracją automation i trackowania oraz integracji – GetResponse to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

erik allakando blueErik Schuss CMO w Allakando

Kiedy zdaliście sobie sprawę, że potrzebujecie GetResponse?

Na przestrzeni lat wzrosło znaczenie jakości i personalizacji marketingu i komunikacji z klientami. Zwłaszcza w komunikacji emailowej, gdzie generyczna wysyłka dużej objętości do wielu odbiorców prawdopodobnie nie przełoży się na zwiększenie dochodów i jakości, a sprawi, że wylądujesz w spamie. Dotarliśmy do miejsca, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy naprawdę dobrego narzędzia do zarządzania naszą komunikacją w sposób, który daje odbiorcom pozytywne doświadczenie.

Czy poleciłbyś GetResponse?

Zdecydowanie polecilibyśmy GetResponse. Podczas rozmów z innymi ekspertami od marketingu dzielimy się inteligentnymi narzędziami i metodami. Wielu marketerów zmaga się z zarządzaniem listą, konfiguracją cyklów automation z odpowiednim śledzeniem oraz integracją ich systemów. GetResponse rozwiązuje wszystkie te problemy.

W jaki sposób GetResponse pomaga Allakando?

Chcemy mieć pewność, że nasza komunikacja sprzyja nie tylko krótkoterminowym celom, ale że ma również wpływ na pozytywne doświadczenie klienta. Nie jest to proste i wymaga narzędzia, które jest łatwe w obsłudze dla całego zespołu, jak i ma odpowiednie funkcje do zarządzania grupami odbiorców i ewaluacji wyników kampanii. A GetResponse te rzeczy robi świetnie.

Data integration with GetResponse
Lista kontaktów, FTP, integracja przez API Allakando

Odbiorcy są królem, królową i przynajmniej połową królestwa, więc poznaj ich i dostosuj do nich swoją komunikację.

erik allakando blueErik Schuss CMO w Allakando

Czy możesz zaoszczędzić czas i pieniądze z GetResponse?

Oczywiście. Jak już wspomniałem, dzięki temu, że Wasza platforma jest przyjazna użytkownikowi, a jej używanie nie wymaga eksperckiego przeszkolenia to może z niej korzystać wiele osób, więc wszystko przebiega sprawniej. Ponadto, w przyszłości chcemy połączyć GetResponse z innymi narzędziami do automatyzacji, co zaoszczędzi wiele czasu (który obecnie poświęcamy na wykonywanie tych operacji ręcznie) i polepszy jakość naszego produktu.

Czy mogę zwiększyć przychody z GetResponse?

Zdecydowanie. Kluczem do rozwoju naszej organizacji jest pozytywne doświadczenie klienta. GetResponse pełni główną rolę w sprawnym zarządzaniu komunikacją z uczniami i ich rodzinami, co jest dla nas najważniejsze.

Jak GetResponse wypada w porównaniu do innych narzędzi?

Testowaliśmy kilka głównych narzędzi na rynku, jednak uważam, że to właśnie GetResponse ma wszystkie niezbędne funkcjonalności. Dodatkowo, GetResponse jest lepsze od konkurentów pod względem zarządzania listami i automatyzacji, co przekłada się na polepszenie jakości naszej komunikacji.

Wykorzystane narzędzia

 • Email marketing – Skuteczne oprogramowanie do email marketingu z profesjonalnymi szablonami wiadomości, intuicyjnymi narzędziami do projektowania i sprawdzoną dostarczalnością.

 • Integracje GetResponse – Podłącz ulubione narzędzia do GetResponse w prosty sposób. Przejrzysty interfejs i zintegrowane API pozwalają na łatwe podłączenie narzędzi, które Cię interesują.

 • Marketing automation – Zrealizuj idealną ścieżkę klienta za pomocą wizualnego edytora marketing automation, rosnącego wraz z Twoimi potrzebami.

Poznaj podobne historie

 • Podróże Budowanie listy mailingowej , Email marketing , Integracje GetResponse

  Nie tylko social media: jak obserwujący stali się zaangażowaną społecznością

 • Parenting Autorespondery , Email marketing , Marketing automation , Statystyki emaili

  Ułatwianie rodzicielstwa dzięki ukierunkowanej komunikacji

 • Ecommerce , Muzyka , Sztuka i rozrywka Email marketing , Marketing automation , Narzędzia ecommerce

  Skuteczne narzędzia do email marketingu dla zespołu heavymetalowego

Chcesz przedstawić
swoją historię?

Zacznij za darmo | Bez karty kredytowej