UMÓW SIĘ NA DEMO

Bezpieczeństwo danych

Chroń dane i swoich klientów.

Krok 1 z 2

OD PONAD 25 LAT CIESZYMY SIĘ ZAUFANIEM FIRM Z CAŁEGO ŚWIATA

Twoje dane – bezpiecznie przechowywane

Poważnie traktujemy bezpieczeństwo danych, dlatego podejmujemy kilka kroków, aby je chronić i mieć pewność, że dane Twoich klientów są bezpieczne.

Ochrona danych jest dla nas głównym priorytetem

Zapisujemy Twoje dane na wielu serwerach i dyskach jednocześnie, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie awarii któregokolwiek z nich. Każdego dnia tworzone są kopie zapasowe, które są przechowywane w zabezpieczonych centrach danych.

Nasza dedykowana sieć jest monitorowana całodobowo i chroniona zaporami sieciowymi. Aby skutecznie chronić dane naszych klientów regularnie aktualizujemy naszą sieć najświeższymi łatkami bezpieczeństwa.

Ochrona danych to nasz główny priorytet

Najlepsza ochrona danych rozliczeniowych i kart kredytowych

Chronimy wszystkie dane kart kredytowych używając nowoczesnego szyfrowania na poziomie czołowych banków i instytucji finansowych. Wszystkie wrażliwe dane są przetwarzane, transmitowane i przechowywane w sieci zgodnej z PCI, która jest regularnie sprawdzana pod względem bezpieczeństwa przez wiodących ekspertów.

Najlepsza ochrona danych rozliczeniowych i kart kredytowych

Zachowywanie zgodności

Przestrzegamy wszystkich międzynarodowych przepisów i regulacji. Obejmuje to RODO oraz ustawę CAN-SPAM. Z naszej bazy natychmiast usuwamy osoby, które zrezygnowały z subskrybcji lub wypisały się z listy.

Dodatkowo, dane przechowywane są na lokalnym serwerze każdego klienta, aby przestrzegać konkretnych przepisów ochrony danych w ich miejscu zamieszkania.

Zachowywanie zgodności‌‍

Dołącz do ponad 100 tysięcy firm i liderów branżowych
korzystających z GetResponse

Rozwijaj się od dnia pierwszego

z dedykowanym wsparciem ekspertów Dowiedz się więcej o wskaźniku dostarczalności.